Pralni prašek

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

26. jul 2005 10:30

Tudi jaz imam raje trše brisače, da se telo malo prekrvavi pa tudi obrišejo bolje. Suzi

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

29. jul 2005 13:17

Super tema, ni kaj. Naj povem še svoje izkušnje. Običajno kupim Ariel ali AVA (prašek in tekočina). Za belo perilo (95) uporabljam prah, za vse ostale vrste perila pa tekoči prašek. Obojega dam vedno malo manj, kot je napisano. Če so kakšni madeži na perilu, ga prej namažem z Venishom. Za madeže od sadja pa je super limona, s katero podrgneš po madežu. Perilo obvezno dam 2x splahnit. Tudi moj mož je imel problem, da ga je srbela koža, zdaj pa ne več. Srbečico je imel po enem od Silanovih mehčalcev. Zdaj uporabljam samo Ornel in težav ni več. Mehčalec dodam samo takrat, če ne sušim v sušilcu. Sušilec že sam naredi perilo dovolj mehko. Gobica

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

29. jul 2005 13:38

juhica, jaz sem sporbala in res deluje, je bil sicer kak flek na krpi - možno od kakega sadja, ampak včasih tudi pri 95 ni šlo kaj stran...no bomo zaj vsaj šparal z elektriko. Sem dala ariel in na 60 stopinj, v boben pa se vanish ter malo dash ekocega praska za vonj. hvala za nasvete! p,

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

29. jul 2005 14:51

Meni se včasih zdi, da se pri 95 stopinjah umazanija še bolj "zapeče" v tkanino in potem je živ hudič ne spravi več ven. Včasih je mama potem v Italiji kupovala nekakšno tekočino v malih oranžnih flaškicah, s tem pokapala madeže, pustila kakšno minuto in je vse šlo dol - celo iz neobčutljivih barvnih tkanin. Mislim, da je to tekočina za odstranjevanje rje in je rešila marsikatero cunjo (sadni fleki grejo sigurno dol). Tako da bom drugič ko bom čez mejo pogledala, če to še imajo...

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

29. jul 2005 15:35

Uporabljam tekoči prašek CHANTE CLAIR - tistega z petelinom na prednji strani, Ker diši po tisti stari žajfi za ročno pranje. Tudi tega imam, ker sem nora na ta vonj. Lumpica

marmeladka  

član od: 15.1.2005

sporočila: 258

29. jul 2005 21:30

Pozdravljeni! Zelo super tema,da dodam se svoje izkusnje.Ze leta uporabljam Sil (sprej z bencinom Henkel).Na zalost se dobi smo cez mejo,z tem sprejem ocistim cisto vse madeze od kave do..... rdecega vina. Madez se pospreja in ga dam v pralni stroj,uporabljam pa tekoce pralne praske,obvezno brez mehcalca(mehcalci izredno poskodujejo tkanine ki so elasticne in se ga pri teh tkaninah odsvetuje) marmeladka

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

30. jul 2005 10:43

Me veseli, Maja. Sem se nekaj spomnila v zvezi z rumenkastim perilom, ki je sušeno na soncu..Je mogoče zaradi elastičnih vlaken? Ker npr. tiste elastične čipke na spodnjem perilu na 95C posivijo.. LP juhica

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

31. jul 2005 12:13

Hojla! Ravno pravšnja tema tudi za moj problem... in sicer jaz pa imam probleme z mehčalci...nobeden od njih namreč ne zmehča perila, v majhnih, takšnih kot je napisano ali večjih količinah, pa naj bo to lenor, silan ali pa mehčalci, ki jih trgovci prodajajo pod svojimi znamkami. Perilo sicer lepo diši ampak je trdo, ko se posuši. Po moje je problem v trdoti vode. Ima kdo podobne izkušnje in mi lahko priskoči na pomoč? Lp, Katjuška katjushka

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

31. jul 2005 15:19

Katjushka za trdo perilo je lahko krivo tudi predolgo sušenje.... sama ga že vlažnega pobiram s stojala in potem zlikam in je perilo mehko. Je pa res, da moraš potem tisti dan tudi likati saj je še perilo vlažno.

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

31. jul 2005 16:02

Mogoče pa je potrebno dodajati Calgon? Morda je perilo trdo zaradi vodnega kamna, mehčalec pa samo malce ublaži zadevo? LP riba-ribica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti