Juha, ki topi maščobo

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

20. jul 2005 19:53

Od xsare link je pa dbest! lp Dolores

marmeladka  

član od: 15.1.2005

sporočila: 258

20. jul 2005 21:28

Pozdravljena! Poznam zeljno juho(sestavine:zelje,zelena paprika,mlada cebulica,paradiznik,por,cili,muskat,cebulna juha iz paklcka).Pomembno je da je v juhi veliko zelene zelenjave.Je pa veliko razlicnih nacinov pripravljanja juhe za hujsanje.Preizkuseno in deluje!!! Pa veliko trdne volje in pozdrav! marmeladka

nenci  

član od: 10.8.2005

sporočila: 2696

23. avg 2005 14:25

JUHA ZA IZLOČANJE MAŠČOB: 6 čebul, čili (čisto malo-jaz sem ga opustla). 1 pločevinko paradižnika (pelati) ali tubo paradižnikove mezge, 1 cela glava zelja, 1 glava brokolija (dodaš ga na koncu kuhanja - zadnje 3 minute), 2 zeleni papriki, zelenjavna kocka za juho, gomolj zelene ali 4 stebla stebelne zelene. Med sestavinami morajo obvezno biti čebula, paprika. zelje in zelena, ker so le ti najboljši izločevalci maščob in tekočin iz telesa. Vso zelenjavo narežeš, daš v lonec (razen brokolija, ki ga dodaš nazadnje), zaliješ z vodo tako, da je juha gosta in kuhaš 10 do 15 minut, dodaš zelenjavno kocko in brokoli in kuhaš še 3 minute. Pri tej juhi je najbolje to, da bolj kot jo ješ, hitreje izgubljaš kilograme. Preizkusila sem jo sama in moram priznati, da mi je odlično uredila presnovo, sklatila 15 kilogramov v dveh mesecih pri moji višini 152 cm, pa se nisem pravilnika vseh 7 dni držala 100%, temveč sem sledila, koliko potrebujem še ostalih sestavin dnevno (ogljikov.hidrati, beljakovine...) Sedaj po dveh letih nisem pridobila teh kilogramov nazaj. nenci

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

23. avg 2005 19:54

Kje pa so dodatki, ki jih ješ vsak dan ob tej juhi? Jaz sem namreč hujšala na ta način, da sem ob juhi vsak dan jedla še kaj drugega - en dan samo sadje, en dan le zelenajvo, en dan kuhano ribo in zelenjavo, en dan jogusrt in banane, tako nekako je šlo. Ke rče ješ samo župo in potem preideš na normalno hrano, so kg hitro nazaj, sicer pa ne. Mamamia mamamia

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

24. avg 2005 7:48

To je bolj juha za izločanje vode,več ko jo poješ več imaš tekanja na wc.Gre pa takole: recept je napisala Nenci 1.dan : jejte samo juho in sveže sadje razen lubenic,banan in melon.Pijte navadno vodo ali nesladkan čaj. 2.dan:Jjejte svežo surovo ali zelenjavo iz pločevinke,najboljša je zelena zelenjava.Odpovejte se rdečemu fižolu,grahu in koruzi.JJEJTE JUHO!zvečer se nagradite s pečenim krompirjem z margarino.NE JEJTE SADJA! 3.dan Pojejte toliko juhe kolikor le morete,zraven lahko jeste zelenjave in sadje kolikor hočete. 4.dan Pojejte tri banane z nemastnim mlekom in pijte veliko vode.Ne pozabite na juho!! Banane in mleko zmanjšajo željo po sladkarijah. 5. dan:Dans lahko pojeste v teku dneva 500 g pustega mesa in eno pločevinko ali 6 svežih paradižnikovPoizkusite popiti 6-8 kozarcev voda,da izplaknete kislino iz telesa.JUHA!!!!! 6.DAN:Meso in zelenjavo kolikor želite-zelenjava mora biti zelena. 7.dan: Polnozrnati riž zelenjava sadna solata in juha VAŽNO! Če ste shujšali več kot 7kg,morate narediti sedemdnevno pavzo preden začnete znova! Jaz se te diete poslužujem,kadar imam občutek da se mi v telesu nabira voda,da imam členke zatečene... Ponavadi se je držim 3-4 dni pa se takoj boljše počutim.Vendar nikar ne pretiravajte in ne IGRAJTE SE Z ZDRAVJEM! Dobro juho vam želim! jesen

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

24. avg 2005 8:51

Jesen, popraviti te moram. Prvi dan priporočajo jesti melone in lubenice, ker imajo veliko vode. Prebrala sem v dieti na geocites. lep dan Irena

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

24. avg 2005 9:03

Ja verjetno je več variant.Tudi jaz sem prvič jedla lubenice,pa je bilo kar malo prehudo.Tekala sem na Wc,da je bilo joj.Mislim,da ledvice preveč trpijo,ker je že v juhi dosti sestavin,ki odvajajo vodo. lp jesen

DaBo  

član od: 23.8.2005

sporočila: 2

24. avg 2005 12:39

drugače je to juha DiEta, od Ete, lahko jo kupiš v vsaki trgovini. sam men osebno je zanič, sem jo skuhala sama, mal od oka sem jo naredila iz iste zelenjave, in je bla boljš. lp DaBo

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

24. avg 2005 13:03

Tudi meni je bila doma skuhana boljša (samo sapsiarala sem jo v celoti, potem pa pila razredčeno s toplo vodo, ker ne maram kuhane zelenjave). Boljša od te Etine pa je meni tista v prahu, dobi se v apotekah, od nekega nemškega proizvajalca. Ampak ne vem, doma skuhano je le doma skuhano, ne pa neki praškasti pripravek. Mamamia mamamia

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

24. avg 2005 19:27

Menu je pa od Ete dobra ,sva se zmožem odločila in sva jo en teden mazala kot nora ,jaz 4 kg mož pa pet ,se je splačalo . lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti