Kokosov nadev za torto

neznan uporabnik

26. sep 2001 14:48

Na nekem drugem forumu, ki nima s kulinariko nobene zveze sem opazila, da ko sodelujoči zaidejo stran od tematike v naslovu tisti del foruma odcepijo pod novim naslovom in potem živi naprej svoje življenje. Ob novem naslovu samo napišejo, kje so se stvari dogajale prej - n.pr. novi naslov Anonimnost in pošiljanje receptov (prej Kokosov nadev za torto) - pa še komično se sliši Morda bi bilo o tem za premislit tudi pri nas - čisto v službi preglednosti forumov. LP Tinca

neznan uporabnik

26. sep 2001 17:19

Ta forum trenutno ne omogoča, da nekatera sporočila odcepim od drugih. Ker so v tem sporočilu skriti tudi recepti za kokosov nadev... žal nimam trenutno kaj narediti. Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

26. sep 2001 20:51

Ponavadi si vse forume natisnem, ta za kokosov nadev pa bo presneto dolg in v kuhinji prav malo uporaben... Sama pa se strinjam s Henrijem. Ne obžalujmo izgube starih članov, raje se trudimo naprej in bodimo zanimivi za nove! Kdor izstopi iz foruma, naredi to popolnoma iz svojih, po mojem mnenju neutemeljenih razlogov. Glede anonimnosti pa tole: sama raje ostajam v ozadju, pa čeprav zaradi tega ne morem pošiljati receptov ali sodelovati v nagradni igri... Nič se ne skrivam pred vami forumovci, tudi pred uredništvom te strani ne... Mi pač tako bolje odgovarja... Lep pozdrav vsem in znova bom uporabila že malo klišejsko geslo: naj živi forum! Beti

neznan uporabnik

26. sep 2001 21:47

Spoštovana Glede anonimnosti se odločite seveda sami. Dobrodošli ste, če boste kdaj želeli iz ozadja priti v "ospredje". Razumite pa tudi nas, zakaj imamo neanonimno prijavo. Ocene lokalov so tako delikatna zadeva, da ne morejo biti čisto anonimne. V prihodnjih dneh bodo namreč tudi ocene lokalov samo še na prijavo (neanonimno), kar je bilo v bistvu že sedaj, toda do sedaj ste morali vedno napisati vaše ime in naslov, sedaj pa to ne bo potrebno, ker bo podatke pobralo iz vaše prijave. V prihodnje bodo storitve, ki ne bodo potrebovale polega naslova možne z anonimno prijavo, pošiljanje ocen, receptov in komentarjev bo potrebovalo polno prijavo, iz očitnih razlogov bo imel tudi nadstandardni paket le polno prijavo. Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

27. sep 2001 9:17

Hvala za informacije. Sploh ni problema! Še vedno se lahko "polno" prijavim. Kadar bom na račun anonimne prijave prikrajšana, si bom premislila. Lp, Beti

neznan uporabnik

27. sep 2001 9:39

Tako je, to je prednost sistema. Vsak trenutek se lahko prijavite iz aninimne v polno in kasneje tudi v nadstandardno. Po želji Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

27. sep 2001 10:17

a še ve kdo za kokosov recept za torto?? give peace the chance

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti