Kokosov nadev za torto

neznan uporabnik

22. sep 2001 19:10

Hm, vidim da forum ne deluje, kot je treba, če je 11, 21, 31, 41 itd. odgovorov :-( Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

22. sep 2001 19:23

Se popolnoma strinjam z vami. Zame zvezdice nikoli niso predstavljale bojazni ali tekmovalnosti, pač pa, kot ste sami dejali, aktivnost. Forum pa je res neprimerno mesto za tovrstne debate. Strinjam se tudi, da bi se recepti pošiljali na stran; vendar če nekoga nekaj zanima, dobi najhitrejšo povratno informacijo prav na forumu, ne pa na strani. Še vedno pa sem zato, da bi se lahko recepti pošiljali tudi z anonimno prijavo. Naj živi forum! Beti

neznan uporabnik

22. sep 2001 19:59

citat:
Se popolnoma strinjam z vami. Zame zvezdice nikoli niso predstavljale bojazni ali tekmovalnosti, pač pa, kot ste sami dejali, aktivnost. Forum pa je res neprimerno mesto za tovrstne debate. Strinjam se tudi, da bi se recepti pošiljali na stran; vendar če nekoga nekaj zanima, dobi najhitrejšo povratno informacijo prav na forumu, ne pa na strani. Še vedno pa sem zato, da bi se lahko recepti pošiljali tudi z anonimno prijavo.
Tako je, forum je namenjen odgovorom, ne pa receptom. Seveda so v odgovorih tudi recepti... Kar se tiče amonimnega pošiljanja... Tudi na forumu niste anonimni, imate e-mail, da vam kdo lahko piše. Z imenom in priimkom se recepti pošiljajo zato, da zmanjšamo možnost prepisovanja. Ne boste verjeli, da nam je en gospod poslal 30 receptov, samo kaj, ko so bili vsi vzeti iz revije Dober tek in to ene številke. Si predstavljate, kompletna številka revije na strani? Takšne reči se lahko slabo končajo. Saj ime in priimek ni nič strašnega, naslova pa tako ne objavljamo. Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

23. sep 2001 10:09

Saj verjetno ni nič narobe, da smo imeli takšno debato... ,žal mi je samo, da je nismo znali bolj strpno končati. Da smo izgubili Nahoku. Po drugi strani pa spet ne bi smeli biti preobčutljivi. In Nahoku bi lahko opazila, kolikih vzpodbud in podpore je bila deležna s strani udeleženk (-cev), lahko bi rekel celo prošenj, naj se še oglaša v forum. Pozdrav, Bojan

neznan uporabnik

25. sep 2001 11:27

Sem vedela da nas bojo ata kregali! Pa še čisto po pravici. Stoprocentno se strinjam, da bi moral forum biti predvsem za izmenjavo izkušenj, za nasvete, kakšen hec. Ideja z linkom na stran z recepti se mi zdi imenitna. Verjetno je kdo že opazil, da vedno pišem svoje nasvete za kakšno stvar brez navedbe količin. To pa predvsem zato, ker vse pišem samo iz glave, na podlagi tistega, kar kuham doma (običajno brez tehtnice - razen pri sladicah, kjer se je to slabo končalo) in kar se trenutno spomnim, da bi spraševalcu lahko koristilo. To se mi nekako zdi bistvo foruma. Nič nimam proti receptom - tukaj sem našla nekaj prav perfektnih - povedala sem samo svoje mnenje. Žal mi je za Nahoku - upam da nas vsaj bere, če se je že poslovila od nas. Je pa žalostno, da se na tako prijetni stvari kot je hrana in uživanje v njej tako razgrejejo glave. Ni potrebe, ne! Pa lep dan vam želim - Tinca

neznan uporabnik

25. sep 2001 11:37

Če pogledate v spisek prijavljenih na forumu (javno dostopen), lahko vidite, da nas Nahoku ne bere več. Kar zadeva recepte - moj nasvet je bil, da popolne dajajte v bazo, za vse obiskovalce in vse večne čase. Lahko pa jih pišete tudi tukaj, po želji. Samo nasvet sem dal. Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

25. sep 2001 15:36

Iz tegale kokosovega nadeva je pa res ratalo nekaj boljšega... Po moje je nahoku imela en slab dan, da se je tako zelo ujezila...Ampak po moje je še vedno na forumu...pod kakim novim imenom...novim e-mailom... Ravno zato, dragi admini, se mi zdi brezpotrebno objavljanje imen in priimkov pri receptih... kdo pa lahko garantira, da so tapravi... Zapeljali smo se v čisto napačne vode, zato le hitro nazaj za štedilnik... Pa lep pozdrav, astra

neznan uporabnik

25. sep 2001 15:42

Za ime in priimek mi je vseeno, ampak e-mail je pa pravi, torej če kdo želi komunicirati z neko osebo, ki je nekaj poslala, to lahko stori. To je smisel vsega, ne pa imena in priimki. So ljudje, ki jih blazno vznemirja, če jih kje prosijo za ime in priimek in so ljudje, ki jih to nič ne vznemirja. Sam se vznemirjam tam, kjer me potem zasuje spam, pošta na dom, ali pa me obiščejo mafijaši (kar se mi sreči še ni zgodilo) . Drugače pa - saj ničesr ne skrivam, če pošljem recept. Edino, kar želimo je, da ni dobesedno prepisan iz revije ali knjige. Kot lahko na tem forumu tudi vprašate, se ni še nikomur, ki bi svoje podatke pustil na KulSlo zgodilo, da bi dobil zaradi tega pismo ali kaj, kar ni želel. Sem vnet borec proti spamu (zaradi pomanjkanja časa sicer bolj na papirju, bova pa z Bojanom naredila enkrat eno anti spam stran in objavljala vsa vrla podjetja, ki mi pošiljajo svoje butaste reklame po 100Kb in več), zato tega od mene ne boste doživeli. Mislim, da nam uporabniki KulSlo po 4 letih obstoja kar zaupajo, saj je večina včlanjenih (na KulSlo, ne na forumu) pustila svoje polne podatke in le redki so izbrali anonimno prijavo. Polne podatke bomo potrebovali tudi, ko bomo spet uvedli nagradno igro. Če boste zadeli, ga bomo takoj vedeli, komu poslati. Toliko v vednost, ko nas bo kdo spet napadel, da je vic v tem, da vas opazujemo. Res mislite, da nimam drugega dela, kot da bi bral vaše naslove? In kaj mi recimo pove, če je nekdo Urška Vehar, Trg svobode 3, 1000 Ljubljana??? (ime je izmišljeno!) Če bi bila slika zraven še, tako pa Pa lep večer Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

25. sep 2001 23:26

Po toci ne pomaga zvoniti. Ce nekdo tukaj na Forumu popolnoma odneha, potem zato, ker ni vec zaintersiran ali pa je zbolel. Jokcati za takim, ki ne dopusca bliskovite pospesitve stevila objav (in zvezdic in nazivov), je pa pristransko. Torej draga Nahoku: "adijo, pa zdrava ostani,..." En zalosten Henri

neznan uporabnik

26. sep 2001 7:17

Dragi dopisovalci in obiskovalci foruma, kaj za božjo voljo ste naredili iz kokosovega nadeva za torto. Zakopljite že enkrat bojno sekiro in se pomirite. Bolj mešaš (...) bolj smrdi. Želim si le, še dosti dobrih nasvetov in receptov. Pa lep pozdrav.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti