Govnač - bograč

tema je zaklenjena

neznan uporabnik
tema odprta - 24. avg 2001 10:11 | ogledi: 3.919 | odgovori: 4

Opravičujem se vsem za neljubo napako, ker sem ime recepta za BOGRAČ, ki je bil objavljen včeraj, preimenoval kar v Govnač! Za popravek sem že zaprosil!

Pa lep pozdrav!

Riko

Ri Po

neznan uporabnik

24. avg 2001 12:27

Kam si zaprosil za popravek in kakšen popravek? Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

25. avg 2001 16:29

Že četrtič pošiljam obrazložitev, dve sem poslal po E-pošti: Pod imenom Govnač, ki je objavljen od 23. tm. se skriva recept za BOGRAČ!! Z Govnačem pa imata skupnega, žal, le drugo ter zadnji dve črki. Govnač pripravimo namreč iz zelja in krompirja, Bograč pa ne moremo brez mešanega mesa. Tudi če pogledate recepte objavljene pod mojim imenom, lahko najdeta dva govnača. Tisti "mlajši" z dne 15.08 je res Govnač, drugemu objavljenemu 23. tm. pa je žal, po moji napaki, "obviselo" ime prejšnjega recepta in ponavljam NI Govnač temveč Bograč (in to celo zelo dober)! Hvala za razumevanje in odpravo te neljube pomote! Pa opravičilo vsem-do tega trenutke 109 obiskovalcem-napak poimenovanega recepta ter lep pozdrav! Riko Ri Po Spremenil(a) - Riko dne 31 avg 2001 08:58:55

neznan uporabnik

30. avg 2001 8:34

Hvala, urejeno! Ri Po

neznan uporabnik

31. avg 2001 10:25

Hvala za potrpljenje, pa temo bi zaprla! Lp! Ri Po

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti