Kakšna dobra gostilna/restavracija v bohinju ali okolici?

Tomson  

član od: 15.7.2005

sporočila: 11

tema odprta - 15. jul 2005 16:09 | ogledi: 22.988 | odgovori: 19

Lp,

Zanima me, če kdo v Bohinju ali okolici pozna kakšno dobro in lepo gostilno, po možnosti s kakšnim lepim razgledom, za romantično kosilo oz. večerjo.

Hvala.

Tomson

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

15. jul 2005 17:24

Pojdite na romantični sprehod po Pokljuki in se v kaki brunarici ustavita na gobah. No, oprosti malo sem se pohecala. Meni bi bilo to namreč zelo všeč, na žalost pa moj predragi mojih namigov ne šteka in mu moram direkt povedat. Lumpica

nana_nana  

član od: 15.7.2005

sporočila: 3

15. jul 2005 17:43

Hej, zaradi tvojega vprašanja sam se prav zdaj prijavila na Kulinariko. Z veseljem priporočam gostilno Rupa v Srednjoj vasi. Prelep ambijent, zelo prijazno osebje in kaj je najpomembnejše, odlična hrana in meni posebno zanimiva izbira žestic. Porcije so velike, ocvrtog piščanca res ni lahko zmagati. Svekakor priporočam ajdove krape in gobovo juho, seveda če ti je všeč. Verjamem da ti bo romantika na tem mestu lahka naloga. Želim lep provod in dober tek. Nana nana_nana

Tomson  

član od: 15.7.2005

sporočila: 11

15. jul 2005 18:14

Hehe, mogoče bo pa nekega dne le pokapiral kakšen namig ... Greva v hotel Bohinj za tri dni (upam da je fajn hotel), polpenzion, tako da pač bo treba še kaj poiskat za jest, pa sem mislil če so kakšne dobre izkušnje ... PS: No, gostilna Rupa že pade za en obrok :) Tomson Sporočilo je spremenil(a) Tomson dne 16. jul 2005 00:50:12

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

15. jul 2005 19:38

I meni bi dobro došao koji prijedlog na tu temu jer, eto, ove godine s familijom idem na ljetovanje na Bohinj. Lidija...

nana_nana  

član od: 15.7.2005

sporočila: 3

15. jul 2005 21:44

Še en namig od mene za oba. V Staroj Fužini je ena majhna, zelo lušna gostillna Planšar. V domačem ozračju, zelo prijazna gospa streže planšarske jedi kot so ajdovi in koruzni žganci, jota, bohinjski sir, močno “dišeči” sir mohant, obvezno kislo mleko in odlični štrukli. To je naša prva in zadnja gastro štacija pri vsakem obisku Bohinja Čeprav smo več kot desetletni obiskovalci Bohinja, tam nikjer in nikoli nismo slabo jedli. Verjetno imamo dober nos :). Če imate radi sladice, obiščite kavarnu v hotelu Zlatorog in si naročite šarlotu z prelivom od malina. No, to so pa bila dva namiga :). Lidija, tebi se oglasim na privatni mail z več nasvetov, ne samo gastro. LP Nana Sporočilo je spremenil(a) nana_nana dne 15. jul 2005 21:50:44

Tomson  

član od: 15.7.2005

sporočila: 11

18. jul 2005 19:33

Tudi jaz se priporočam še za kakšen nasvet oz. namig glede Bohinja! :) Tomson

maestro1  

član od: 1.7.2005

sporočila: 43

18. jul 2005 20:47

lep pozdravček! ja kot vama je že nana povedala je gostilna rupa odlična gostilna, imajo čisto domače stvari, 2krat na tedn se pa tud odojek suče(sam ne vem katere dneve). takoj nasprot rupe pa je (zdaj kako leto pa pol) pizzerija EMA,tudi meni simpatičen lokalček z odličnimi picami in ugodnimi cenami.sam sm iz bohinja namreč. v penzionu bohinj je pa tud kr pocen, pa dobra lokacija. zraven planšarskega muzeja v stari fužini pa je gostilna "mihovc" kjer se tud da dobit kake domače zadeve.če te pa še kaj zanima pa piši. lp klemen maestro1

cesnja  

član od: 24.6.2005

sporočila: 2

22. jul 2005 13:01

Na Bledu so odprli novo restavracijo Labod. Ima prelep razgled na jezero, nahaja pa se ob Hotelu Jelovica nad Zdraviliškim parkom. Poleti lahko posediš na razgledni terasi pod kostanji ali pa v notranjosti restavracije, kjer imajo klimo. Cene so zelo sprejemljive za kvaliteto hrane, ki jo ponujajo. Ribe, zelenjava, meso, ... vse kar sva z možem do sedaj poskusila je bilo odlično. Če bi se radi malo pocrkljali toplo priporočam! Za romantičen večer pa sledi še obvezen sprehod okoli jezera.

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

9. avg 2005 12:43

U subotu ujutro putujem na Bohinj pa me zanima rade li trgovine subotom popodne i nedjeljom, te u ponedjeljak budući da je blagdan velika Gospa! Mislim na trgovine s hranom. Lidija...

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. avg 2005 13:52

V soboto ja, v nedeljo in ponedeljek pa ne vse - pri sosedu je navadno ena dežurna, vsaj pri nas doma je tako. Pa še kaka mala privatna. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti