Kupim knjigo: kuharstvo za vsakogar

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

18. jan 2006 21:22

Kuharstvo za vsakogar sem kupila v dzs-ju nasproti magistrata v Lj.Sicer že kakšni 2 leti nazaj. Ampak jo niso imeli me drugimi kuharskimi knjigami,ampak med učbeniki. Evo,kot kaže se jo da še kupiti: http://www.dzs.si/eshop/guest/showProductDetail DZS eTrgovina l.p. Vesna Leben

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. jan 2006 22:01

strukelck, daj poklicat v Trubarjev antikvariat, pa te bodo dali na cakalno listo in ko jo bodo dobili, te bodo poklicali, pa ne obupat, tudi, ce tir ecejo, da lahko traja. Jaz sem do zdaj dobila se vse, po cemer sem sprasevala, ta zadnja pridobitev je Od zrna psenice do kruha in potice. Loni Makaroni

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

18. jan 2006 22:03

To knjogo je meni prinesel Božiček. Loni, si že kaj spekla iz nje? rimljanka

rega  

član od: 21.6.2005

sporočila: 20

19. jan 2006 6:19

njiga"kuharstvo za vsakogar" omenjenih avtoric je učbenik za smer kuharstvo na srednjih gostinskih šolah, izdala DZS 2003, cena cca. 4.900,oo Sit. Ta učbenik je na voljo v vseh knjigarnah kjer prodajajo učbenike s tem, da se vsakih nekaj let malo dopolni in izide vačaih s spremenjenim naslovom. imenuje se tudi "kuharstvo" - starejši letniki. Jaz imam štiri različne izdaje, ker kuharice zbiram ( imam jih preko 200) in kupim pač kar lahko z ozirom na možnosti.. Vsaka najnovejsša ima več novosti s področja prehrane, tehnologije itd., osnovni recepti pa so več ali manj enaki. Je pa res odlična knjiga, ki bi si moral kupiti vsak, ki pričenja s kuharijo, ker so lepo obrazložene vse osnove, ki so predpogoj za dobro in uspešno pripravo hrane. Če se ne motim sem nekje prebrala, da je že nova izdaja lani ali predlani, mislim, da nekje, ko so predstavljali nove knjižne izdaje. V knjigarni lepo povprašanjte prodajalke, če ne boste sami našli na policah z učbeniki za srednje šole. Pa veliko užitka pri prebiranju in kuhanju. Lep pozdrav! rega rega

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. jan 2006 9:35

rimljanka, sem jo glih prinesla domov, včeraj sem jo že dajala na prafaktorje, cel večer sem čepela v njej, se kar ne morem odločit, kje bom začela. Loni Makaroni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. jan 2006 10:39

Me pa zelo mika korenčkovo-kokosov nadev za potico, samo bom rajši najprej kaj slanega sprobala... Loni Makaroni

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

19. jan 2006 11:47

Jaz imam to knjigo že kakšna tri leta in delim navdušenje z vami! Lp Dolores

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

20. maj 2012 17:44

Brskam po teh internetnih knjigarnah pa je ne zasledim več.
Kaj so jo vzeli iz obtoka? Ali jo na gostinskih šolah ne uporabljajo več? Kaj menite, kje bi se jo še dalo dobiti?

Hvala za vse odgovore.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

Geisha  

član od: 19.3.2014

sporočila: 60

22. apr 2014 20:34

Tudi jaz iščem in seveda potrebujem knjigo oziroma učbenik Kuharstvo Za Vsakogar (Pepika Levstek, DZS, 2003/2004). Če jo imate, ali poznate koga, ki jo je pripravljen prodati ali podariti, se toplo priporočam :) 

* Novi učbeniki ne pridejo v poštev, ker so predragi :(

Geisha

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

23. apr 2014 12:28

V redni prodaji je očitno ni več, tako da imate na izbiro troje:

1) Knjiga je v celoti objavljena na spletu, tako da si lahko zadeve pač pogledate tukaj: http://www.4shared.com/dir/OdbbazKj/Pepika_Levstek_- (naj bi bilo kao okuženo z virusom, ampak sem skenirala računalnik po obisku strani in antivir ni našel ničesar - previdnost seveda kljub temu ni odveč)

2) Upajte na dobro dušo, ki vam pusti, da knjigo skopirate.

3) Upajte na dobro dušo, ki knjige ne potrebuje več in vam jo proda/podari (ker pa je knjiga dobra in se je očitno ne da več kupiti, je sama ne bi dala iz roke, razen če bi iz nekega razloga imela dve enaki izdaji, tako da vso srečo).

 

Nočem spodbujati piratstva, vendar iskalci za enkrat očitno nimajo druge izbire (niti na bolhi/amazonu je ni za najti). V takem primeru se mi ne zdi napak, če si knjigo skopiraš oz. naložiš s spleta in jo potem seveda kupiš še v knjigarni/od koga drugega, ko/če se za to pojavi priložnost.



Life is war against boredom~

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 23. 2014 12:38

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti