Celiakija - kaj zdaj?

Monika7  

član od: 22.8.2010

sporočila: 201

29. avg 2010 13:46

ja prosim lepo če mi pošlješ! Te pa bom res poizkusila še s kvašenim, pa bom vidla kako bo ratalo. Ti pošljem mejl na zs. Hvala ti!!!! Monika7

fanuska  

član od: 6.5.2004

sporočila: 5

22. feb 2011 18:22

Pozdravljeni, bliža se pustni čas in malo iščem recepte za bg krofe. Sicer sem jih poskusila že delat, pa mi nekako ne uspejo prav. No, zdaj sem videla tale forum in me zanima, oziroma lepo prosim,če je možno, da mi pošljete zgoraj omenjene recepte. Sicer je minilo že kar nekaj časa od objave, ampak mogoče pa jih še imate. Zelo vam bom hvaležna! Lep pozdrav, ana. Ana Furlan

Oaza  

član od: 13.3.2011

sporočila: 92

4. jul 2011 17:33

Kako pa naredite vlečeno testo? Ali pa ga kar kupite? Če je tako - kje in katerega?

LP, Oaza

Monika7  

član od: 22.8.2010

sporočila: 201

5. jul 2011 19:31

Lep pozdrav!

Jaz ga kupim v Intersparu. Je v roli, zamrznjeno v zmrzovalniku. Mislim, da je okrog 5-6€ in je od ds enako kot zamrnjena pica in žemlje in korneti. 

 

 

Monika7

resita  

član od: 26.4.2011

sporočila: 47

6. jul 2011 8:03

Zdravo

jaz mam pa sestrco tud s to boleznijo, ki so ji jo odkrili tudi kasneje in sicer pri 24tem letu,...zanjo je biv to tak šok da je bla prov boga. Zdaj si pa tok kuha, peče,itd. da ma še bolj raznovrsten jedilnik kot mi ostali.

Če hočeš ti za vikend ko se vračam domov lahko na zs pošljem kakšne recepte.

lp

resita

Binko83  

član od: 18.3.2011

sporočila: 92

6. jul 2011 10:30

Živjo!

Lahko, prosim, še meni pošljšeš kakšne recepte?

Binko83

Monika7  

član od: 22.8.2010

sporočila: 201

6. jul 2011 18:01

veliko receptov za kuho in sladice boste našli tu gor, saj ogromno jedi ne vsebuje moke ipd. Sem bila zadnjič na obisku pri teti in je paničarla kako mi nima kaj za ponudit. Potem pa sem jo vprašala iz česa so rumove kroglice. Pa je malo razmišljala in rekla, da jih lahko jem. Še celo recept mi je pokazala, da sem se prepričala. Za kuho je najlažje uporabljat gustim pri bešamelu in riževo moko pri prežganju. Saj se brezglutenska naredi v grudice. Za pečenje pa boste mogli ugotovit katera moka vam odgovarja. Meni najljubša je od Mantler-ja in jo hodim iskat v Avstrijo. Daleč najcenejša je (2,60€ na kilo) in zelo okusna. Tudi sparova free from univerzal mix ni tako draga in je zakon za kvašene izdelke. Ampak na žalost jo dobim samo v Avstriji. Pri nas so jo vzeli iz prodaje.

lp

Monika7

Oaza  

član od: 13.3.2011

sporočila: 92

10. jul 2011 12:43

resita je napisal/a:

Zdravo

jaz mam pa sestrco tud s to boleznijo, ki so ji jo odkrili tudi kasneje in sicer pri 24tem letu,...zanjo je biv to tak šok da je bla prov boga. Zdaj si pa tok kuha, peče,itd. da ma še bolj raznovrsten jedilnik kot mi ostali.

Če hočeš ti za vikend ko se vračam domov lahko na zs pošljem kakšne recepte.
resita

 

Resita, prosim te za recepte. Hvala ti že vnaprej! :)

 

Monika7, hvala tudi tebi. Bom pgledala v Sparu za BG ečeno testo. Tudi za vse ostale nasvete se zahvaljujem.

LP, Oaza

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

10. sep 2011 20:29

Monika7 je napisal/a:

 Meni najljubša je od Mantler-ja in jo hodim iskat v Avstrijo. Daleč najcenejša je (2,60€ na kilo) in zelo okusna. Monika7

 

Kje v Avstriji jo kupuješ?

rag_doll

Monika7  

član od: 22.8.2010

sporočila: 201

21. sep 2011 12:39

Ponavadi grem kar v spar ali pa bipo. Ampak ker je spar založen še s svojo znamko, tam več najdem. Grem pa v Celovec, včasih, ko se mi mudi pa kar v zamejski Pliberk.  

Ta moka, o kateri sem govorila, pa se dobi v vseh trgovinah s špecerijo, tako da ni sparova znamka.

Monika7

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti