Priloga k bureku

ajta  

član od: 4.4.2004

sporočila: 91

tema odprta - 1. jul 2005 20:40 | ogledi: 7.166 | odgovori: 5

Zanima me, kaj jeste zraven bureka.

Jutri imamo namreč rojstnodnevno zabavo in sem si omislila, da bom zjutraj spekla mesni burek in ga kasneje postregla narezanega in segretega v mikrovalovki. Meni se zdi kr dobra ideja. Pa vam?

In kaj naj ponudim zraven?

Prosim za čimbolj izvirne odgovore-po možnosti še danes

Hvala in lep večer

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

1. jul 2005 21:05

Paradižnik, narezan na rezine oz. kocke. Lahko tudi grško solato. Tjas

aljalja  

član od: 8.6.2003

sporočila: 140

1. jul 2005 21:06

paradiznikovo solato s cebulo, ali katerokoli solato, samo, da je socna, lahko naredis grsko balkanski mix, pa naredis kumaricno solato s smetano in jogurtom ter cesnom ali cebulo. po moje gre zraven ogromno stvari...

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

2. jul 2005 11:32

K bureku se najbolje poda jogurt, tako pač strežejo v državah, od koder izvira. Ne bo pa nič narobe če mu na vrtni zabavi dodaš narezano zelenjavo in morda kakšno omako na bazi jogurta. Mamamia mamamia

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

2. jul 2005 14:11

Tudi jaz ti svetujem jogurt, to je že tradicija... Pa mogoče olive za pikat, po moje bi bila OK tudi zelena solata... In glede na to, da se nam jutri obeta vroč dan še kakšno pivce! LP, Stanka

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

2. jul 2005 16:38

Lahke, ne preveč bogate solate. Mogoče šobska, paradižnikova, zeljna-iz mladega zelja je sploh zelo, zelo dobra. Lahko pa krhka zelena solata, z jogurtovim prelivom. Ali pa narediš solatni bar, kot ga imajo v restavracijah, z več vrstami zelenjave (surove in kuhane)in dvema ali tremi polivkami, pa naj si gostje postrežejo, kar jim pač paše. Pozdravčke, Nojči

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti