Močno čokoladni muffini

Natassa  

član od: 29.1.2003

sporočila: 97

tema odprta - 22. jun 2005 15:40 | ogledi: 7.907 | odgovori: 6

Meni pa gredo po glavi močno črni čokoladni muffini. Videla sem jih v Rustiki na Trubarjevi. Na pogled so bili ne prav rahli, bolj kompaktni, pa zeeelo črni.

Ima morda kdo preizkušen recept?

Natassa

Natassa  

član od: 29.1.2003

sporočila: 97

23. jun 2005 11:10

Recepta še nimam, sem pa kupila en čisto svež muffin, ugotovila, da je sicer dobro čokoladen, s čokoladnimi solzicami, ne presladek, vendar premasten in zelo drobljiv. Poleg tega so v njem koščki lešnikov, ki se jim skušam izogniti. Torej mi res ne preostane drugega, kot da se doma lotim peke :)) Natassa

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

29. avg 2005 22:45

Jaz ga imam. Vzamem recept za muffine iz baze od Veri in v maso dodam štiri jušne žlice kakava v prahu (da se prav razumemo, ne Benkota ampak kakava v prahu, ki ga dobiš na trgovinskih policah med pecilnimi praški in podobnimi zadevščinami). Naredila sem prejšnji teden z nečakom. Črni so bili kot noč. In nič suhi (zahvala gre jabolkam). Izginili so kot strela tjas

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

30. avg 2005 11:22

JA, tale grenek kakav, ki ga omenja tjas, res da krasno temno barvo - jaz ga uporabljam za vse čokoladne biskvite in so na pogled res čokoladni :) tudi kakavov napitek si proipravim iz tega grenkega kakava! LP Zala

Majuska  

član od: 23.7.2005

sporočila: 83

30. avg 2005 12:08

Se boljsi okus je, ce damo namesto mleka ali jogurta cokoladno mleko. Seveda pa tudi pravi kakav in sesekljano grenko cokolado. Lp, Maja

ines  

član od: 30.11.2004

sporočila: 91

30. avg 2005 19:52

Jazi tudi vedno kuham kakav iz pravega kakava v prahu, saj se mi zdijo Benko, Nesquick in podobni prahci prevec sladki in prmalo cokoladno - kakavovi.

neznan uporabnik

31. avg 2005 10:51

LP. Sem nova tu. Prej sem dala notri recept za čokoladne muffine. So zelo čokoladni in zelooo dobri. Ne vem kakšni so sicer kupljeni, ampak za temi vsi padajo dol. Pozdravček frogica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti