Dekliščina

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

tema odprta - 22. jun 2005 9:32 | ogledi: 5.792 | odgovori: 4

Kaj hecnega speči za dekliščino ?Prosim vas za pomoč .

SONČEN POZDRAV

Marta

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

22. jun 2005 9:43

veliko dobro in zanimivo oblikovano torto:) Mislim, da si v tem asica in bo bodoča nevesta zelooo zadovoljna:) Ali si mislila bolj kot galvno jed? Lahko tudi kake kekske, recimo dva srčka, ki se držita skup - to je za bolj romantično razpoložene:) Veri

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

22. jun 2005 10:11

VERI , NAJ NE BI BILA TORTA ,V MISLIH IMAM SICER DVA LABODA -IZ PALJENEGA TESTA KOT ZA PRINCESKE- ,ki se klunjčkata -to je tudi bolj romantično ,ampak jaz bi rada kaj smešnega - saj veš VERI včasih ti ideja kar kapne, včasih pa je ni od nikoder -hvala za pomoč . Marta

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

22. jun 2005 11:19

Mi smo jo imele ravno za vikend, in smo v pekarni narocile kruh v obliki moskega penisa velikega 1 m. Pa se dobr je bil za pojest. Maja

mslabetka  

član od: 29.1.2003

sporočila: 99

22. jun 2005 12:54

HAJ! ko je mož imel diplomo in potem žurko doma sem naredila eno dobro torto. Idejo sem našla na enem kul forumu, pa linka ne bi več našla. Šlo se je za torto, ki je bila pečena v modelu za venec. V prazen prostor je bil vdet napihnjen balon. Torta je bila okrog in okrog izdelana, polnjena in okrašena kot se spodobi. Možek je moral slavnostno odrezati prvi kos, pa je seveda počilo in je smetana šla v zrak. Drugič bo moral biti balon večji pa bo še več efekta. Fora pa je bila full dobra in smeh je bil sladak. LP MARINKA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti