Romanticni zajtrk v dvoje

neznan uporabnik
tema odprta - 23. okt 2000 16:11 | ogledi: 6.662 | odgovori: 8

Halo vsem, ki imajo radi romantične zajtrke!

Mojemu najdrazjemu bi rada pripravila romanticno presenecenje.Ne iscem kaj posebno preprostega pa tudi ne prevec kompliciranega, vsekakor pa nekaj slastnega in zapeljivega.

Kaj mu od jedi lahko pripravim in ponudim, da tokrat zajtrk ne bo taksna rutina?

Hvala vsem

Petra

saigon_city@hotmail.com

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

22. nov 2004 20:03

Če sta še skupaj, zamesi zvečer kruhek, ga pusti, da čez noč vzhaja, zjutraj pa speci in med tem ko se peče naredi par namazov. Če je pa sladkosned pa kaki mufini in vroča čokolada ali pa čokoladni fondi. Veri

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

22. nov 2004 20:34

palačinke, muffini, vaflji, tople žemljice, ..zraven pa marmelada, čokoladni namazi, in podobno. Če pa ni tak sladkosned, potem pa pač dober domač kruhek, namazi po želji, itd., ocvrta jajčka in slanina... lahko bi naštevala vse sorte, nevem če je to tako zelo romantično, je pa slastno :) nina

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

23. nov 2004 9:56

Mogoče popečeni kruhki z maslom in medom ali domačo marmelado, ali pa popečeni kruhki z maslom in kakšno rezino kuhanega pršuta. Jogurt z muesliji - tistimi navadnimi (ovseni kosmiči), ki jim dodaš suho in sveže sadje ter oreške. Morda kakšna skutna torta/pita s sadjem, takšna kot jih peče pekarna Hvastija (meni so te njihove pite naravnost odlične) Poleg skodelice kave: naravni pomarančni sok (home made) ali pa limonada ali drugi sokovi. Če ne bo kave, potem kak mlečni napitek - frape, shake, indijski lassi. ... Lep pozdrav

Papanka  

član od: 21.11.2004

sporočila: 1

23. nov 2004 14:05

Hja ena dobra ideja; imaš mogoče doma oblikovalce za izdelavo piškotov? V obliki srčka mogoče? Namaži ponev z maslom, ocvri v srček jajček in zraven malo popečen toast in skolelica toplega mleka ali kakava. Ti rečem....božanskoooooo!!!In tako dobiš jajček v obliki srčka! ;-) Hitro, enostavno...pa veliko užitkov!! L.P. Papanka

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

23. nov 2004 16:42

Odlej si delamarisove namaze na njihovi strani. Zelo domiselni in nekaj lahko pripraviš v naprej. lp Vesna Vesna Milek Recko

Pomlad  

član od: 26.5.2004

sporočila: 91

24. nov 2004 8:50

Nekateri hranijo jagode in šampanjec za večerne ure, ampak moj najbolj romantičen zajtrk je bil prav tak... Od začetka se mi je zdel šampanjec za zajtrk kar malo perverzen, ampak sem se pustila prepričati... Najbrž pa bo v tem času težava z jagodami...

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

24. nov 2004 9:14

V Leklercu jih imajo. lp Vesna Vesna Milek Recko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti