Ločevanje živil 90. dni - 4. del

tema je zaklenjena

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

20. okt 2005 12:07

No jaz soli nisem pila, sem pa morala 2 litra Donata pa sem ga vlivala v usta in zraven bruhala...fuj kako je to nazgravžno. Jaz komaj čakam 18.11. se že veselim, upam da se nam bo uspelo res dobiti in da ne bo to naše srečanje padlo v vodo kot naš načrtovan pohod. Lp tuna

claudia12  

član od: 29.8.2005

sporočila: 221

20. okt 2005 12:11

Ja jankica tudi jaz v službi samo sedim in tukaj jamram kako se nikakor ne spravim migat..torej sva že dve takšni. Jaz sem si res prebavo uredila predvsem s suhimi slivami namočenimi v vodo. Nikoli več pa ne vzamem tablet...Marjanca mi je kar hudo zate, ker vem kaj prestajaš...upam, da bo hitro mimo. claudia12

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

20. okt 2005 12:15

Tuna, kaj ce bi res sli v kitajsko - tam ni krompirja, ki bi nas mamil, je pa ogromno zelo dobre hrane in mislim, da bo vsaka lahko dobila svoje, ne glede na kateri dan bo tam. Pa se malo eksotike smo si pa ja zasluzile. marjanca45

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

20. okt 2005 12:25

Tuna, jaz tudi navijam za kitajsko restavracijo, pa za kitajsko pivo, ali vino, pa za rezance, pa kalčke, pa.... Smile, dobrodošla - moraš priti! Jankica, zakaj boš z nami le v mislih? Pridi se pokazat. Marjanca, to kar danes tebi dela po črevesju, je zadnjič meni, ob polnoči, ko sem imela OH dan, pa sladico za večerjo (navaden štrudl - sirov). Da znoriš! Pa ledeni pot, ki te obliva, ne veš zkozi katero luk... bi raje spustil ven - skozi zgornji ali spodnjo, bi bi ne bilo tako hudo. Zato sem raje naredila polnozrnat štrudl, jedla sem ga včeraj zvečer in bilo je vse OK. Kar ga je ostalo sem ga dala zmrznit (tako kot si rekla ti Marjanca, da boš naredila). A se to sicer obnese - štrudl pa v zmrzovalnik? Kekse in potico sem že imela v zmrzovalniku, štrudla pa še ne. No bomo videli. Danes je pa sadni dan. Pojedla sem eno banano in eno jabolko. Popila liter vode. bonaca

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

20. okt 2005 12:29

Po mojem je tud kitajska ok, če si B ješ ...mongolsko meso, če si Š ješ riž in solato, če si na OH kitajske rezance, pa še sladico, če pa na sadni dan pa zelenjavo....sicer pa tudi če se enkrat pregrešimo in malo pomešamo hrano bomo najmanj škode naredile v kitajski restavraciji...Tam ni mastne hrane, razen sladice.... Zakaj pa so Kitajci tako mali in suhi...ker jedo zdravo hrano... Sicer pa lahko tud pri Štormanu naročimo mesno ploščo s prilogo iz zelenjave....... Ne vem sej men je čisto vseeno, samo da bomo skup in da bomo žurale....pa plesale bomo tudi, a ne... Lp tuna Sporočilo je spremenil(a) tuna dne 20. okt 2005 12:30:36

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

20. okt 2005 12:31

Tuna, Marjanca, Helena, Marjetka Cvetka, Bonaca, Claudija, Jesen, Lisička, Rožica, Smile 28 tuna Sporočilo je spremenil(a) tuna dne 20. okt 2005 12:59:24

SMILE28  

član od: 26.9.2005

sporočila: 215

20. okt 2005 12:39

No , malo ste me pa že skoraj prepričale, sem res firbčna kakšne ste? Mogoče pa res pridem zraven. Strinjam se z Marjanco - kitajska je prava odločitev. V to na Hudinji (za avtohišo Selmar in Škorjanec) mi redno hodimo in smo zelo zadovoljni. Tam najdeš za vsak dan diete kaj: zelenjava, meso, riž, rezanci, sladice... njam. Poleg tega slišim, da vas še veliko nikoli ni bilo v kitajski in je zadnji čas, da spoznate tudi to kuhinjo. Pa jedle bi s palčkami in bi šlo vse skupaj bolj počasi. No premislite. ČAO. SMILE28

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

20. okt 2005 12:44

Smile, tako blizu si, pa da ne bi prišla - ni šans. Če pa to spustiš........ Bonaca, štrudl, pa burek, pa vse živo zmrzujem in je čisto ta pravo, ko se odtali, brez skrbi. Zase bom štrudl naredila v soboto. marjanca45

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

20. okt 2005 12:46

Marjanca, vsaka čast za idejo. Me je že zanimalo kaj bom naredila s štrudlom, ki bo ostal. Moja dva polnozrnatega ne jesta, sama ga pa cel pleh tudi ne morem. Pa sem naredila tako, kot si ti predlagala. Pa bo še za parkrat za OH dan. bonaca

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

20. okt 2005 12:59

Smile tam na Hudinji je ni več, ti kitajci odpirajo zdaj restavracijo pri Kladivarju(štadion).No super ti le pridi nam boš svetovala kaj naročit, tudi jaz nisem expert za kitajce sem bila samo enkrat. Lp tuna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti