Ločevanje živil 90. dni - 4. del

tema je zaklenjena

claudia12  

član od: 29.8.2005

sporočila: 221

20. okt 2005 10:34

Dobro jutro še od mene! Mam kar precej gužve v službi, zato sem morala svoje jutranje kofetkanje in prebiranje foruma malo preložiti, ampak sedaj sem pa vse nadoknadila in prebrala. Sem kar malo jezna, ker mi vedno primankuje časa, gužva v službi, gužva popoldan, ko hčeri vozim na njune dejavnosti zase pa nikakor ne najdem časa. Očitno ima dan premalo ur zame. Spet jamram..saj vem, da je to bolj izgovor, da ne dvignem svolje lene riti in se spravim v gibanje. Migla kako ti zavidam tople kraje, jaz sem tak zmrznjenec in na soncu ter toploti prav uživam, bi pomojem tudi slab zrak preživela, samo, da bi bilo toplo.Pa seveda čestitke za tvoje izgubljene kilograme!!!!!!! Marjanca tudi jaz imam probleme z mojo prebavo ampak sem tele tablete za odvajanje sam enkrat probala...jih za živo glavo ne bom nikol več...me je tako zvijalo in bolelo, da sem mislila, da bom kar umrla..še porod se mi je zdel lažji. Sedaj prakticiram suhe slive in je malo bolje. Helena, me veseli, da si že opravila, jaz sem tudi med tistimi ta boječimi in se le s težavo odpravim do zobarja, pa moja starejša hči je tudi takšna, je imela mlečne zobe zelo slabe in je bila vedno groza pri zobozdravniku, stalni so sedaj lepi, beli, zdravi...ampak čakava na zobni aparat. Smile28 tale kg več na tehtnici je čisto normalen, po vodnem dnevu...meni zadnji mesec skačejo kg gor, pa dol...se ne obremenjujem, dokler je plus oz minus do 2 kg. Sicer se držim diete z manjšimi grehi in sem zelo zadovoljna tudi z izgubo cm. Joj, kolk sem naložila...sedaj moram pa nazaj delat, se še beremo. Pa pa. claudia12

claudia12  

član od: 29.8.2005

sporočila: 221

20. okt 2005 10:36

Joj pozabila napisati...kje v Celju se bomo dobile 18. bi bilo fino mal v naprej rezervirat. Izbiro pa čisto vam iz celjskega konca prepuščam, ker jaz Celja ne poznam. claudia12

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

20. okt 2005 10:40

Smile28 mogoče si res nova, ampak prikupila si se že nam.Imaš enake probleme kot mi in greš proti cilju tako kot mi. helena! Sporočilo je spremenil(a) helena45 dne 20. okt 2005 10:50:16

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

20. okt 2005 11:09

Jankica dobrodošla med nami.Kar se tiče tablet, jaz tega nisem zagovornik. Saj bereš našo Marjanco, kakšne probleme ima,te to nič ne prestraši??? Pejd se gibat, men to pomaga!! Sedaj grem v službo!! by,by!! helena45

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

20. okt 2005 11:22

Živio! Smile jaz pa mislim, da nihče ni tako nov, da ne bi spadal v našo družbo. Z prvim dnem, ko si začela z dieto smo te posvojile, tako da si definitivno član naše družine. Navse zadnje pa se tudi me ne "poznamo " med sabo. Kaj pa jankica, se nam boš ti pridružila? Jaz pa pogrešam še tiste , ki nas še vedno samo berejo. Zakaj se ne oglasite, da vas Tuna zabeleži za srečanje????? Maychi, Kokos, Sy (gospodična dipl..ti si pa ja spet na dieti, zdaj ko si dipl. boš pa ja imela več časa za forum), tejčica, Dachy, Tabina, Majdad, Aknarid, Olina, Ivonja, Skozipadalica ( kje si, pa ja nisi tako shujšala, da si se kar izgubila v tem velikem svetu? :) ), Robi (kaj pa ti? Boš prišel, da bomo imeli vsaj malo lepega vremena, čeprav bi si jaz želela letos bele preznike. Upam da bodo. )......... In vsi ostali, brez ztamire , če sem koga izpustila. Javite se! Jankica poizkusi najprej z hrano, npr. Namoči suhe slive čez noč, zjutraj popij vodo in za zajtrk pojej slive; Dve žlički lanenega semena navrh pa veliko tekočine, da stvar nabrekne; Kisli repo ali zelje; Kefir na B dan; ... Trenutno se ne spomnim nič drugega, poizkusi najprej tako. Mislim, da če sprobaš vse, :)))) bo pa veselo, se lahko kar utaboriš v stranišče... :) Predvsem pa glej, da spiješ zadosti tekočine,.... Če nič od naštetega ne bi pomagalo, potem imam jaz na zalogi zeliščne tablete Verolax, vendar ti ne bi priporočala, da bi jih veliko jemala. Poizkusi po naravni poti. LP, Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas. Sporočilo je spremenil(a) Rožica dne 20. okt 2005 11:23:08

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

20. okt 2005 11:27

Jaz imam pa sedaj veliko boljšo prebavo kot sem jo imela pred dieto, obvezno vsako jutro po sadju, pa še 1x do 2x čez dan. Sem zelo zadovoljna. Helena samo da si preživela, jaz se moram pa naročit, me je kar groza. Smile ne lomi ga, mi smo vesele vsake, pa naj bo 6 let na forumu ali pa 1 uro, več nas bo bolj bo veselo. Si zelo dobrodošla. Jankica dobrodošla med nami, se nam boš pridružila? Claudija dogovarjamo se še so bile ideje za kitajsko, za katero jaz najbolj navijam, Hotel Štorman Celje, Gostilna Urška Vojnik, Asado Levec imajo pretežno morsko hrano...imaš še ti kakšno idejo... Marjanca a je že kaj bolje, a ti povem da je odvajalo najbolje vzeti zvečer pa moraš gledati, da si naslednji dan prosta...A si predstavljaš kako je bilo meni ko sem pojedla 8 tablet ko sem se čistila za pregled....auuu...ko se samo spomnim.... Dušanka čim prej preženitej tale vaš šen .... Grem na kofe in čvek...Čaoči... tuna

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

20. okt 2005 11:35

Tuna, to je tudi men znan, pa še 4litre grenke soli.To ti z beli črevesje. Ne smem se spomnit, ker me še enkrat čaka!!Joj,joj!! helena45

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

20. okt 2005 11:48

Hvala Rožica. Suhe slive imam že doma, pa ne vem zakaj jih šparam? (za v proseno kašo!) Nabavila bom še laneno seme, sezona kisle repe in zelja pa se je tudi že začela, zato upam, da se bo res kmalu uredilo. Na srečanju pa bom z vami v mislih (se vam bo še kolcalo!). jankica

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

20. okt 2005 12:00

Jankica, ne me posnemat. Od včeraj zvečer imam v sebi 1 tableto Verolaxa, pa je za znoret. Saj vidite, da mi še za pisanje ni. Je boljše tako, da namočim laneno sem za kakšno uro v vodo in ga potem vsega sluzastega in nabreklega pojem z žlico ( ga zgrizem, da pride malo sestavin v moje telesce ). Ampak tokrat sem pač pretiravala, ker sem se pred dve,a dnevoma preveč najedla banan in te so mi naredile popolno zaporo. tako, da res počni raje kaj drugega. Tudi suhe slive so ta prave. Smile, ti nič ne čakaj, da boš naša "stara" forumašica. Saj se tudi večina ne pozna osebno, pa pglej, kaj počnemo - čagamo preko tipkovnice in v živo - skupaj v dobrem in slabem. Ti samo pridi, pa bo fešta. Rožica, si jih dobro zbrala - pogrešane. Meni manjka še Maša, pa Riba ribica že kar nekaj časa molči, pa Olina - pridi malo v 03 območje, saj ni tako slabo. Joj Helena, si me spomnila na tole preiskavo in na te 4 litre. Skoraj me je pobralo. Upam, da nikoli več. Zato danes ne bom jedla mesa, temveč si bom naredila riž, ki bo po moje bolj blago deloval na moja radzražena prebavila. Kako bi rekli naši bivši bratje: " E baš puno sereš u poslednje vreme, Marjanca !" Saj je smešno, samo boleče. Tuna, kaj bi dala, da bi bila sedaj doma.............. marjanca45

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

20. okt 2005 12:05

Hvala tudi Heleni45, Tuni in Marjanci45. Ja, malo več ta pravega gibanja, to mi manjka, domača opravila niso dovolj, na šiht pa tako ali tako samo sedim. jankica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti