Ločevanje živil 90. dni - 4. del

tema je zaklenjena

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

20. okt 2005 7:36

Jutro pupe! Spet sem vsa povožena.. To nočno vstajanje ni po moji volji. Nam je pa danes vsaj uspelo, da je postelja ostala suha! Predstavljajte si to veselje naše male zjutraj. Mi je ves čas govorila, če zdaj končno vem da ni več dojenček in ne rabi več plenice. Joj, kolk prehitro raste... Zobar!!! Ta pa meni prebavne motnje povzroča. Mi je res ni hujše stvari. Mene je kar tašča prijavla k zobarju, ker sem sama našla tisoč in en izgovor, kljub temu da sem imela bolečine. Imam ga ravno naslednji teden spet, pa še kar nekaj časa bom redno tja hodila, da mi popravi kar je nastalo med pavzo. Probleme z zobki pa ima tudi hčerka. Danes jo spet peljem k zobozdravnici in upam da bo za spremembo odprla usta. Hodiva že kar nekaj časa vsak teden, včasih tudi 2x, da bi se navadila. Zaenkrat še ni pretiranega uspeha, ampak se ne damo. Ko sva na stolu se spremeni v pravo malo pošat. Tepe, grize, praska, brca, tuuuuuuli. Običajno greva ven ona objokana da komaj diha, jaz pa z glavobolom in dan je uničen. Držite pesti da danes ne bo tako. Sicer sem pa danes na sadju. Pa tak deževen dan je zunaj da bi človek samo jedel... Upam da bom pridna. Bodite pridne tudi ve! Pozdravček! tejčica

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

20. okt 2005 7:48

Dobro jutro prijateljice! Včeraj sem pa jaz imela oooooohhh dan.Od 16 ure naprej sem jedla in jedla ,zvečer preden sem šla spat sem že spet gledala v hladilniku zaseko,takrat pa sem rekla "baba trapasta požrešna dost imaš" in sem šla pod kovter.Danes sploh ne vem kateri dan imam na sporedu,pa bom verjetno naredila kar beljakovinskega,če ne bo spet ooooohhh. jesen

SMILE28  

član od: 26.9.2005

sporočila: 215

20. okt 2005 8:44

Lep pozdrav vsem na forumu, spet je en dan za nami, za nekatere bolj za druge manj uspešen. Jaz sem imela enega izmed manj uspešnih, saj mi je tehtnica pokazala 1 kg več kot včeraj. In sicer na vodni dan sem zgubila 2 kg, včeraj pa sem imela B dan - pa nisem pretiravala, pa imam takoj 1 kg nazaj. KRIZA Lanes, joga je ob ponedeljkih in torkih ob 20.00. Jaz sem ponavadi še kakšno uro do dve prej v fitnesu ali pa na telovadbi, ki je ob torkih ob 19.00 v spodnji telovadnici. Ob ponedeljkih imamo pred jogo tudi sestanke naše skupinice za hujšanje, da se stehtamo in izmerimo % maščobe in malo počvekamo. Ta ponedeljke smo imele predavanje o dodatkih k prehrani, enkrat v prihodnosti si bomo izmerilo % sladkorja v krvi itd... V glavnem se imamo kar fajn. V ponedeljek bova pa najbrž z možem šla na tisto predavanje. Mogoče se vidimo. Lep pozdrav in veliko volje vsem. SMILE28

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

20. okt 2005 8:46

Rožice moje, kaj se dogaja v moje črevesju ............... Za znoret. Sem zvita kot kljuka, tako me šraufa. In Tuna, ko berem, kako ješ sladko domače grozdje............ saj sploh ne upam nič dati v usta. Sem pa res koza na kvadrat ! Bonaca, jeseni se barva listje na drevesu in očitno tvoji lasje. Še dobro, da si napisala, da te ne bomo zgrešile ! Tejčica, saj bo kmalu mimo to vaše nočno prebujanje. Se mi smiliš, ker vem, kako je hudo, če človek ni naspan. Potem je vse narobe in smo na tleh. Ampak ti si še mlada..... Jesen, če si imela včeraj OH, imej danes sadje, pa boš vsaj malo izravnala včerajšnji napad lušt ! Daj no punca, saj veš, da gre. če se hoče. Saj si bila pridna, da nisi iz tega naredila totalno katastrofo in si šla v posteljo. marjanca45

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

20. okt 2005 8:59

Smile, pri meni je glede izgube kg na vodni dan in pridobitve teh kg na B dan enako. Sem se že nehala sekirat. Pomisli na to, da si tisti dan malo očistila telo. To odtehta. Ne obupaj, vse bo do konca diete še 100% drugače. Potem bo veselje na višku! bonaca

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

20. okt 2005 9:16

Tuna, Marjanca, Helena, Marjetka Cvetka, Bonaca, Claudija, Jesen, Lisička, Smile 28, se nam boš pridružila... 18.11. petek na našem zaključku v Celju? LP tuna

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

20. okt 2005 9:39

Evo mene, končno sem prestala.Ni bilo tako hudo, kot zadnjič. Marjanca, pa na tvoje besede sem mislila!!Pa je šlo!! Z mojo dieto greva z roko v roki!Še sama ne morem verjet.Nobene lušte zaenkrat!Se bom ustavila, da ne bo kakšne katastrofe.Okoli trebuha se že čuti ohlapno. Tale srečanja te z motivirajo.Odločite se, ne bo vam žal, saj meni ni bilo zadnjič.Nič mi ni bilo škoda časa.Veliko sem pridobila, spoznala sem punce, da jim ni para!! Bonaca si pa sila!!!Jaz sem se zadnjič pobarvala, samo 5minut sem imela na glavi barvo, pa sem šla sprat.Me je panika zagrabila, da bom preveč rdeča.Nekatere ste pa korajžne!! Marjanca, Marjanca,kaj ti greš jest!!! Punce, gremo na srečanje!! Lep dan vam želim!! helena45 Sporočilo je spremenil(a) helena45 dne 20. okt 2005 09:41:21

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

20. okt 2005 10:19

Drage prijateljice in prijatelji, spet sem malo z vami, ker brez branja foruma dan ni popoln. Moram pa povedati, da sem še vedno slaba, ampak ne od viroze, kot sem mislila, pač pa imam šen na nogi, nogo pa kot slonovo, otečeno, rdečo in bolečo. Sedaj uživam v postelji, jem antibiotike in upam, da stvar kmalu mine. Še dobro, da sem moja dva lahko poslala na pico, tako da ni treba kuhati, jaz pa imam Š dan in bom na fižolovo-grahovo-koruzni solatki. Marjanca45, upam, da bodo prebavne motnje hitro minile, ampak vsaka stvar je za nekaj dobra, a ne? Helena45, vidiš, da zobozdravnik ni tak bavbav. Kot pravi ena: treba je stisniti zobe in odpreti usta, pa gre! Jesen, ne daj se premamiti in kar vzdrži. Smile28, saj bo, kljub vsemu je ostal 1 kg minusa in to tudi šteje! Tejčica, verjetno sem spregledala, koliko pa je stara vaša punčka? Želim vam, da čimpreje osvojita nočno zadrževanje, pa bosta obe bolj spočiti, a ne? Vsem lep pozdrav, grem nazaj v posteljo! Dušanka

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

20. okt 2005 10:26

Živjo vsem skupaj! Sem še ena, ki vas bere pa bere pa še enkrat bere. Saj nimam posebnih vprašanj, ker ste že vse napisale, pa vendar… Na 3md sem od 1.9. in se oklestla za 10 kg. Že prej sem imela občasne težave z zaprtostjo in rahlimi znaki zlate žile, zdaj pa se je še poslabšalo. Trudim se zaužiti čimveč vlaknin, pa je to včasih težko kombinirati po 3md. Danes pa berem o tabletah (Marjanca45) in me zanima, kako se imenujejo in kakšne izkušnje imate druge z njimi. Hvala in LP! jankica

SMILE28  

član od: 26.9.2005

sporočila: 215

20. okt 2005 10:27

Tuna, hvala za vprašanje,ampak mislim, da sem še preveč nova na tem forumu, pa še ne vem veliko o vas. Mogoče kdaj naslednjič. Bonaca hvala za tvoje izkušnje, res si me potolažila. Upam, da bo na koncu res tako, kot praviš. Še 10 kg dol spravim, pa bo. Pridne bodite. SMILE28

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti