Ločevanje živil 90. dni - 4. del

tema je zaklenjena

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

19. okt 2005 21:27

Hojla! Sem si vzela še nekaj minut časa,da pokukam sem gor. Starejša hčerka se še nekaj uči in mi je dovolila,da sem lahk mal na računalniku,mlajša je pa že od osmih v sanjski deželi,kamor se bom tudi jaz kmalu odpravila,sam zdaj še pečem rižev narastek.Ta je za moje,za jutrišnje kosilo,jaz bom pa imela jutri B dan in bom jedla endivijo in tunino. Popoldne sem bila še na vrtu,ob pol šestih sem pa starejšo hčerko peljala na plesne v Velenje,z mlajšo sva šli pa mal na jezero labode krmit,pa na igrišče,tako da sem se danes kar razgibavala na svežem zraku. Sadni dan je kar uspel,sam enkrat sem prst pomočila v kos torte in si ga obliznila.Si je tortice moj dragi nabavil,pol me je pa mal dražil z njimi.Me je vprašal,če bom jedla,sem mu pa rekla,da naj mi drugič jabolko kupi.Pol je pa en kos torte tak hitro pojedel,kot da bi že štirinajst dni ne dobil nič za jest,ali pa ga je bilo strah,da bi mu jih jaz pojedla.Ampak tolk so me pa privable te torte,da sem mogla prst obliznit.Najrajši bi jih pa v kanto za smeti vrgla.Pa lih danes se mu jih je moralo zluštat,ko imam sadni dan. Punca hoče it spat. Se beremo jutri. Aja,mojmu sem danes razložila,da sem 18 novembra odsotna! Mejte se lepo! Marjetka cvetka

saby  

član od: 13.11.2004

sporočila: 140

19. okt 2005 21:38

En lep dober večer s tega dela Štajerske! Kako ste preživele dan? Jaz dobro, bil je dolg, od zjutraj pa do večera sem bila z doma. Imela sem kup obveznosti, od tega da sem pretaknila skoraj vse trgovine v CE z avto deli, do tega, da sem bila na faksu, šla sem tečt... Zdaj sem končno doma, za rač. malo sem vas brala, zdaj pa sem tak zmatrana, samo še za spat. Lepo bodite. saby

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

20. okt 2005 4:15

Dobro jutro suhice in malo manj suhice!! Migla ne se jezit na nas in lepo je , da si nas opozorila na to!Vsaka ima kup problemov in se nasloniš na tistega , ki ti kakor koli pomaga z besedo.Na druge pa pozaiš, kar pa ni lepo. Piši kaj, kako se živi dol.Ker nas radovednost kar trga.Tisti hura je bil tudi zate! Bonaca, štrudla še pa nisem delala iz polnozrnate moke.Bom poskusila.Zamisli pa imaš!! Marjetka Cvetka ti imaš pa kup obveznosti??Spominja me na moje čase, ko sem vozila vse tri otroke v glasbeno, zdaj vozim samo še ta malo.Kakšno gužvo sem imela!!To so bili časi??? Lanes to pa ni greh, saj jaz mislim, da ne. Pečena jabolka??Toliko, ko telovadiš!!Superca!! Saby si kaj zmatrana po teku??Tudi jaz tečem vsaki dan.Počutje je fino po teku in je škoda, da ne bi tekal.Ko bo prišlo ti pod kožo, to bo super.Samo traja en čas.Tudi danes tečeva!! Mene pa tako zebe,ponočime je kar treslo pod odejo, da sem se šla obleč, ker nisem več zdržala. Gorilec se je pokvaril, pa nisi nič mogel kuriti.Delavca pa nisem mogla dobiti, ker so vsi zasedeni.Ubogi moji otroci, če so tudi tako zmrzljivi. Kaj mi je danes??Ni moja navada, da toliko pišem!! Lepo se imejte!!Še zobozdravnik me čaka, mene pa strah??? by,by helena45

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

20. okt 2005 6:10

Dobro jutro še od mene ! Kako fino, da je že četrtek, jutri pa bo petek - dan za metek !!!!!!!!!!! Sem res prava koza na kvadrat. Včeraj popoldan sem pojedla eno tableto za pospeševanje moje lene prebave in kot običajno, je imela tableta malo dolgo "lajtngo", zato je začela delovati šele danes zjutraj. Doma sem že veselo letala tja, kamor še cesar hodi peš, ne vem pa, kaj bo v službi. Nekaj se mi vozi notri, pa ščipa me...... sr...... dobesedno - ha,ha,ha. Ampak mi se ne damo. Marjetka cvetka, univerzalna mami kot vedno. Veš, s to torto te pa po moje tvoj ljubi testira, koliko zdržiš. Nič se mu ne daj. Moški so, kar se tega tiče, pol manj karakterji od nas. Držim pesti, da ti bo še naprej tako uspevalo odganjati skušnjave. Helena, meni je boljše iti k zobarju kot h ginekologu. Misli na kaj lepega, ko se ti bo "sprehajal" po ustih. Saj hitro mine. marjanca45

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

20. okt 2005 6:16

Bova zdržali današnji dan??Če boš ti, bom tudi jaz!!Bom mislila nate, ko bo vrtal! ha,ha,ha!! by,by! helena45

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

20. okt 2005 6:28

Helena, še kaj drugega smo, pa tega ne bi ???? Mala malica za naju. Če je kak seksi dohtarček, ga glej v očke, pa bo lažje. Če pa je dohtarca, misli na hrano, ki te danes veselo čaka .... marjanca45

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

20. okt 2005 6:37

Na srečo je dohtar, sam ne vem kolk bom užvala ob njegovi lepoti!Bom rajši nate mislila, se bom boljš počutila!! helena45

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

20. okt 2005 6:52

Dobro jutro raglje, pravkar se bašem z domačim sladkim grozdjem in berem forum...ne pardon zdaj že pišem. Lanes le kaj bo stabo, le en teden pred koncem si začela grešit, pa pečena jabolka....po mojem te bom danes na odbojki zagledala 10 kg težjo......ha,ha,ha.....Ne sekiraj se...še 3 meseci so pred tabo. Migla kako je tebi fajn...sonček, pa toplo...poletje...nas pa zebe...brrr...kuk sem ti favš, ampak jaz bi bila na tvojem mestu samo kakšen mesec, pol bi šla pa domov....ker sneg bi pa pogrešala.... Bonaca včeraj sem dvignala svojo leno rit in sem šla na sprehod...cca 1 ura...ampak je pasal..pa na tebe sem pomislila...pa sem te kar pustila, da počivaš...sem prijazna a ne. V petek bi morala iti na fitnes, pa sem izvedela da imamo spet žur v petek, tako da s fitnesom spet ne bo nič, ker na žur pa moram obvezno iti. Helena jaz se izogibam zobozdravnika kot hudič križa.... Marjanca se počutiš 10 kg lažjo... Marjetka Cvetka mi se ne damo, a ne... Zdaj grem na kofe, ve pa pište, da bom imela kaj brat. Čaoči tuna

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

20. okt 2005 7:14

Dobro jutro, frajerke! Danes sem pa raje prej na forum šla pogledat, ker potem spet ne vem, kdaj bom lahko. Vidim da vam prsti že lepo delajo. Marjanca, res je bil včeraj nek čuden dan. Malo me je zamorilo tudi to, ker je bila obletnica smrti mojega očeta. Dolgo je že, kar ga ni več, ampak vsako leto tak čas je kar hudo. Resno pa tudi že pošiljam prošnje za novo službo. Poln kufer imam že vsega. Res upam, da ne bo treba spet kam letet, da vas lahko 18. vidim. Ne mi zamerit, ampak eno butasto vprašanje. Ste se že zmenile za kraj srečanja? Tako, zdaj pa moram delat. Se še beremo in čim lepši dan vsem. Čauči! Gobica

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

20. okt 2005 7:29

Tuna, tudi jaz sem šla včeraj na sprehod po mojem becirku. Najprej sem šla nahranit račke, (da star kruh ne mečemo v smeti) potem pa je iz tega nastal še sprehod. No potem pa sem se pobarvala tako, da bom drugič med vami že v temni preobleki. Rjavolaska. Hvala ker si pomislila name. Lisička želim ti srečo pri iskanju zaposlitve, 18. pa bo verjetno obveljalo kar v Celju. Pa pridi! To, da te pa žalost prime, ko je obletnica očetove smrti pa poznam, tudi mene prime. Letos smo imeli 10 let, od kar ga ni več med nami. Zapoj pesem, ki mu je bila najbolj pri srcu, tako si bosta blizu in se boš spomnila lepih trenutkov z njim, pa ti bo takoj lažje. Jutri pa bo nov dan. Za tega je tudi treba živeti. Helena, želim ti da te nocojšnjo noč ne bi več tako zeblo. Marjetka Cvetka, hura ker si se možu tako uprla. Tudi jaz se, samo ne možu, ker ceni to kar delam, ampak saj veste komu - tašči. Marjanca tebi pa želim, da bi imela čim manj težav s trebuščkom in s sra..... bonaca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti