Ločevanje živil 90. dni - 4. del

tema je zaklenjena

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

19. okt 2005 10:59

Claudia12, Marjanca45, Helena45, tudi jaz imam danes meso in solato, pa še mnogo nas je. Samo ne vem, če mi bo sploh teknilo, ker imam zopet neko virozo (ali gripo), kaj vem. Trenutno mi tudi kava ne paše, pa tako rada jo imam sicer. Imam vročino, vse me boli, cel dan poležavam v postelji, pa še zoprna sem. Zato se tudi nisem nič javljala, čeprav pa vsak dan pokukam na forum, da malo preberem. Imejte se lepo na srečanju! Smile28 pa vse čestitke za - 2 kg. Bravo! Dušanka

tuna  

član od: 17.6.2005

sporočila: 437

19. okt 2005 13:15

Kaj je zdaj to, kje ste vsi? A spite? Sej tud men se nič ne ljubi!Še mal pa grem domov, juhuhu... Lp tuna

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

19. okt 2005 13:54

Tuna, tako gužvo imam v službi, da ne vem, kje se me glava drži. Vsega imam že poln kufer ( pa še kako potovalko zraven), zato grem ob dveh domov. Bomo pa jutri mogoče kaj več pisale.... marjanca45

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

19. okt 2005 14:10

Pozdravljene. Včeraj sem napisala dolgo pismo, vendar zaradi težav z internetno povezavo nisem mogla poslati sporočila. Vidim, da me niste pogrešale, razen Lanes. Sicer pa je vseeno. Berem vas, kar je že veliko. V nedeljo sem močno grešila, jedla sem domače salame, kar je moja slabost. Film mi je poču in punca se je najedla še kruha in... Potem pa slaba vest. Jutri bi morala imeti vodni dan. Potem pa je nekdo omenil, da je v ponedeljek polna luna. To sem takoj zagrabila in v ponedeljek začela z vodnim dnevom. Nekdo je potem omenil, da se začne ob 14.15 uri, jaz pa sem začela že zjutraj z vodo in končala v torek ob 14,15 uri. Vest mi je bila nekako pomirjena, saj sem imela pred vodnim začetkom kg več kot en teden preje. Danes pa je nekako bolje. Teža počasi gre navzdol. Zelo počasi. V četrtek, to je jutri, ko je moj 29 dan, imam večerjo. Zato sem si te zadnje dni malo prikrojila po svoje. Jutri bom imela sadni dan, zvečer pa večerjo, kateri se ne morem izogniti. V petek pa začnem zopet s proteini... Moram izgubiti še 3 kg. To mi mora uspeti v enem mesecu. Odločila sem se, da bom imela ob polni luni vedno vodni dan. Tako sem ponosna na svojo linijo. Že veliko let je tega, ko sem imela to težo. V štirih mesecih sem izgubila 10 kg. Srečna, srečna sem! Ko sem imela vodni dan sem pekla muffine. Bili so odlični, poskusila sem jih tako, da sem jih zagriznila, prežvečila, občutila okus in potem izpljunila. Tako ocenjujem recepte. Sploh ne veste kaj vse pečem. Mož mi pravi, prosi, naj preneham s peko peciva. Tudi on pazi na prehrano. Pecivo potem razdelim. Kaj pa vaše tašče. Tudi sama bom enkrat tašča, vsaj upam. Jaz gledam malo drugače na to. Vsaki tašči odpustite njene grehe, saj se ne zavedajo kar delajo. Mislim, da če se bi zavedale, tega ne bi delale. Zelo dober pregovor sem slišala. NE SPREMINJAJ DRUGE, SPREMENI SEBE. Punce vem, da imate prav, popustite. Pameten zmeraj popusti. Pa glejte, da boste boljše tašče. Tudi sama bi imela kaj povedati o svoji tašči. Lanes, tu sije sonce vedno. Še vedno sem v poletni garderobi. Razlika je le ta, da mi ni potrebno uključevati klimatske naprave. Prav super vreme je, zrak pa katastrofa. Tako nečistega zraka nimate nikjer na svetu, kot je tu. Lepo se imejte. Migla

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

19. okt 2005 14:30

Migla vse smo te pogrešale. Ko smo se Celjanke dobile zadnjič na čajčeku, smo te imele polna usta (beri smo te malo obirale, pa še fauš smo ti bile, ko si opisovala, kakšno vreme je pri tebi). Kako bi bilo fino, če bi bila zraven. Bi nas razveselila s tvojimi opisi lepega vremena, sončka, toplote, katerega smo bile v prejšnjih turobnih dnevih tako željne. Pa lahko bi nam zaupala, kakšno službo opravljaš v tujem svetu. Pa še bi nam lahko povedala, če se nam boš pridružila na novoletni zabavi 18.11. v Celju? bonaca

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

19. okt 2005 15:14

Hojla! Sam na brzino se oglasim. Tale teden imam res natempiran.Še sreča,da danes niste preveč zgovorne! Danes sem sadna! Mejte se lepo! Upam,da se bom lahko še zvečer javila! Marjetka cvetka

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

19. okt 2005 15:31

Hojla, punce! Danes imam tako zoprn dan, da sem samo s pomočjo tega foruma zdržala, da nisem začela kričat. Ta prekl...... gužva noče pa noče popustiti. Berem vas kar naprej. Sicer se pa še vedno držim diete, samo časa nimam pisat. Komaj začnem brat, že kdo prikolovrati v pisarno, da vas moram skenslat. Vidim, da se bom mogla doma na net spravit, ker v službi nimam časa. Pa tako mi je zoprno doma gledat v računalnik, ko ga imam že v službi dovolj, pa še v otroški sobi je. Upam, da bom lahko prišla na srečanje 18.11.v Celje. Strašno si želim. Raje pa nič ne rečem, ker potem vedno pride kaj vmes. Pa bom še katero probala nacimat, da pride. Sem vam kar fouš, ko se imate na srečanjih tako lepo. Punce in fanta, super ste. Lepo popoldne! Gobica

LANES  

član od: 22.8.2005

sporočila: 159

19. okt 2005 19:45

Hojla, tolk ste fajn, da moram na net takoj ko pridem domov. Danes sem imela kostanjev piknik za starše in učence, zato sem šele zdaj prišla domov. Na srečo imam Š-dan in sem lahko jedla kostanj. Super Helena, da si boljše in nam zdaj ti daješ pozitivno energijo. Tudi jaz imam občutek, da je že konec tedna, tako sem že utrujena. Pravkar grešim na Š - dan luščim bučnice. Pa kaj, če se jim ne da upreti. Po kosilu sem bila čisto brez energije, pa mi je sodelavka ponujala čokolado. Me ni zamikala. Ampak bučnicam se pa ne morem odpovedati ali počakati na sadni dan. Danes ne gre. Migla bi bila kar pri tebi na toplem. Res ti je fino. Pa dej pošlji nam malo sončka in toplote. Smile na jogi prav uživam. S prijateljico nama je zelo všeč. Tudi jaz imam težave pri izvajanju nekaterih asan, kljub temu, da sem precej gibčna, saj sem se v srednji šoli in na faksu ukvarjala z gimnastiko (bolj rekreativno. Sem pa ugotovila, da težje izvajam tudi asane, kjer je potrebna moč mišic, saj sem tudi tu zelo nazadovala. Bom pridna in bom z vajo utrdila mišice in se razgibala. Napiši, kdaj bom prišla v torek na jogo? Ta kiropraktik o katerem se pisala, bo imel ponovno predstavitev v ponedaljek, mislim, da je 23. oktober, ob 18. uri v kavarni hotela Žalec. Mogoče ga bom šla po fitnesu spet poslušat. Sicer pa sem tudi jaz skoraj odvisana od foruma. A kaj ko ste tolk fajn, me nasmejete, se načvekamo (napišemo), spodbujamo in delimo podobne probleme. Še bolj se mi zdo, da smo povezane, ker smo se že tudi v živo videle in se takoj ujele. Prav super ste. Tudi jaz bi si želela priti na srečanje 18. 11. Nisem še govorila s prijateljicami s faksa, s katerimi sem na ta dan dogovorjena v Sežani. Načeloma datumov srečanj ne spreminjamo, saj se dogovorimo za srečanje najmanj 3 mesece vnaprej, da si na tisti dan nič drugega ne planiramo. Bom videla, če bo še katera za spremembo srečanja, potem sem pa vaša in čvek do jutra. Takole sotrpinke in sotrpina, zdaj se pa poslavljam in grem spat, ker sem res zeeeeeloooooo utrujena................. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .... pa lahko noč. LANES

LANES  

član od: 22.8.2005

sporočila: 159

19. okt 2005 20:13

no, zdaj sem pa še bolj grešila. Sem tudi jaz krvava pod kožo. Tašča je spekla jabolka, brez vsega samo jabola. So bila kjub temu dobra. Tri mala pečena jabolka sem pojedla še pred 20 uro in na Š - dan. A je to zelo hudo. Saj bom jutri normalo nadaljevala hidrati, ampak prejle se tudi jabolkam nisem mogla upreti. Moram spat in ne mislit na hrano. Malo se mi že vse upira. Zadnji teden diete je še pred mano. Potem pa vzdržavanje 9o dni. potem pa bom videla, kaj bom naredila, če se bom uspešno držala vzdrževanja in ne bom pridobila izgubljenih kg. Grem spat, da spet ne začnem nalagat. Sej me že poznate. Ko začnem ne znam nehat, mi ne zmanjka, ker neki bi težila in ..... in .... Nočko LANES

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

19. okt 2005 20:49

Lanes, boljše jabolka, kot pa čokolada ali kaj podobnega. Ko bi le lahko prišla 18. k nam, bi bilo super!! Pa si ja vesela, ker se ti dieta izteka, da bo končno konec tega vrstnega reda. Meni je dosti enostavnejše prehranjevanje po dieti, res. Za večerjo sem jedla jabolka z musliji. Kako rada to jem, samo ko si pa packa naredim tako veliko skledo. Lisička, danes je očitno za vse nekam bolj čuden dan, saj vidiš, da se nam še pisati ni dalo kaj dosti. Daj se pridi pokazati 18. v CE. Migla, saj nismo nič slabega govorile o tebi, le vse nas je tako zelo mučil firbec, kaj vraga počneš tako daleč od doma. Ampak to, da poizkušaš slaščice tako, da jih prežvečiš, potem pa izpljuneš !!!!! Pa če to ni greh !!!!!!!!!!!!!! Kako ti rata ! Ni šanse, da zaprem grlo ! Odprla bi ga kot puran, ko ga pitajo. Si pa res trdna, da ti to rata. Kaj to dela tisti zoprn zrak, ki ga imaš tam doli ? Poglej, ti lepo v poletnih oblačilih, mi pa vlačimo bunde na dan, pa kuriti smo začeli, pa danes zjutraj sem strgala led z oken avta, pa zimske gume bo treba natakniti na avto..... Saj vem, da pogrešaš rodno grudo, samo pomisli pa, koliko ti je pa vseeno prihranjeno. Pa se pridi 18. za kak dan malo ohladiti, potem boš pa rada šla nazaj v tople kraje. Glede na to, da me že očke malo pečejo, da je za mano dolg in naporen dan, grem počasi gledati pod kožo, kot pravim spanju. Lepo preživite noč, jutri pa smo spet skupaj ! Pa kak je fajn, da imam net spet doma !!! marjanca45

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti