Alu ali rostfrej posda

neznan uporabnik

tema odprta - 10. jun 2005 23:05 | ogledi: 1.627 | odgovori: 1

Lepo pozdravljeni.

Sem nov na temule forumu, pišem pa zato, ker me zanima, če mogoče kdo ve, kje bi se dalo kupiti kovinske posodice (200 kosov), ki jih potrebujem na taboru za deljenje kosil otrokom?

In izi katerega materiala bi bila najoblj primerna?

V preteklih letih smo uporabljali plastične krožnike za enkratno uporabo, vendar to vsako leto pride kar zajeten kup odpatkov, tako da smo se letos odločili, da kupimo kovinske...

Hvala...

Ziga007

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

7. jul 2005 11:53

Ne vem, če nisem malo pozna, ampak take okrogle kovinske posodice imajo v specializiranih trgovinah za gostinstvo. Malo bo potrebno pobrskat (preko najdi.si?) po internetu za kakšnim naslovom, ali pa po rumenih straneh telefonskega imenika, kjer bo gotovo kak naslov prodajalcev gostinske opreme. Sem pa v Ikei tudi že videla okrogle kovinske posodice, ampak bo tega že nekaj dolgih mesecev. Mogoče pa se po internetu da pogledat, kaj imajo? Kaj pa plastične posodice iz kakšne močnejše mase? Na primer takšne, kot jih prodajajo za družinske piknike? Lažje so od kovinskih, manj ropotajo, umivati pa je tako tereba vse. Pozdrav, Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti