Zamrzovalna skrinja ali omara

neznan uporabnik

6. mar 2002 22:12

Pozdravljeni ! V hladilno omaro lahko damo levo ali desno polovico enega prasca v stoječem stavu, v zmrzovalno skrinjo pa lahko damo sprednjo ali zadnjo polovico ene svinje v ležećem stavu. Sami imam zmrzovalno skrinjo za zadnjo polovico ene prekmurske svinje (tadolge). Murko Franc

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

7. mar 2002 8:13

Le kam spravljate svoj jezik? Anča

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

7. mar 2002 11:12

Tinca! Nahoku nas je zapustila kaksen mesec pozneje, kot je napisala odgovor 14. auvgusta 01! Skoda, imela je dobre prispevke in slabe zivce. Z Betko sta si sli v lase. Takrat tebe Tinca se ni bilo tukaj! Zmrzovalna skrinja porabi precej manj energije za isto prostornino kot zmrzovalna omara. Kombinacija hladilnika z zmrzovalno omarco je zelo prakticna, ker imas pri roki najnujnejse. Moja druzina pa ne nabavlja mesa v vsaki vecji trgovini, temvec pri mesarju s preverjenim poreklom mesa in meso nato zmrznemo doma. Mesarji so nam potrosnikom prav tako prijatelji kot so to gostinci Trgovce pa ne dajamo v isto skupino Lep pozdrav vsem Henri

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

19. nov 2009 21:35

Lepo prosim za eno pomoč-Veliko mi bo pomenila.

Imam skrinjo ki je stara 15 let. Pred kratkim mi je moj mali nadebudnež premikal gumbe na njej, in ker sem izgubila navodila ne vem katere lučke morajo svetiti.

Imam od desne proti levi

-rdeči gumb( alarm) ta je izklopljen

-zeleni gumb -ta je vklopljen in mislim, da je ta klasični gumb za delovanje ter

-oranzni-rumeni gumb, na katerem je narisana snežinka.Trenutno je tudi ta prižgan, ampak se mi zdi , da je ta hitro zmrzovanje in da se ga ne rabi imeti stalno prižganega, samo kadar dam notri sveže meso.

 

Ali imam prav.

mizarka(http://mizarka.moj-album.com/

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

19. nov 2009 21:39

Pri meni je gumb s snežinko za hitro zamrzovanje, ja. Jaz ga nikoli ne vklopim. RadaJem

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

19. nov 2009 21:40

Ob  normalnem delovanju gori LE zelena lučka, Kadar prižgeš stalno hlajenje (ko recimo zamrzuješ večjo količino), gori oranžna, rdeča je alarm, da je temperatura preveč padla, oglaša se še zvočni signal (vsaj pri naši omari in zelo stari skrinji je tako). Prav imaš.

rimljanka - zasebno mnenje

harmonija  

član od: 12.8.2003

sporočila: 222

19. nov 2009 21:42

Mizarka, pravilno razmišljaš. Rdeči gumb opozarja na previsoko temperaturo v skrinji in dokler sveti, mora biti prižgan še oranžni gumb, da se skrinja hitreje ohlaja. Ko rdeča lučka ugasne, stikalo z oranžno lučko izključiš. Za normalno delovanje zadošča zeleni gumb. Lep pozdrav harmonija

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

20. nov 2009 6:39

Še nisem videl, da bi se aktiviral tak star forum. Kaže, da je tudi včasih frčalo perje.

ežoj

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

20. nov 2009 19:41

Hvala za odgovore.Da mi ne bo preveč elektrike šlo, že tako je položnica zelo visoka. Kar se pa pirja tiče, pa nisem brala starega pogovora, le nove teme nisem želele odpreti.

Hvala.

mizarka(http://mizarka.moj-album.com/

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

12. jan 2010 10:46

Pozdravljeni V kratkem imam namen kupit zamrzovalno omaro,na tri predale.Pa sem gledu v Spar reklami od Matrix.Zanima me,če jo ima gdo in kako je zadovoljen z njo?Kako se ta znamka obnese? Hvala za odgovor. Lp Miele Miele

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti