Zepter posoda

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

25. mar 2007 14:58

tudi jaz imam AMC posodi . posebno ekonom uporabljam zelo pogosto. v ekonom dam juho, zagrejem do primerne temperature, v drugo dam npr. riž v pečico pečenko in gremo na nedeljski dopoldanski sprehod cca 1 uro. ko pridemo domov je kosilo kuhano. res je enkratna posoda. m.schafe

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

25. mar 2007 16:42

meni je vsen predrago!!!lp senka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

25. mar 2007 21:11

Moja mami ima Zepter, in jaz sem si ga tudi kupila. Uporabljam ga še ne (sem našparala in kupila posodo lani, ko še ni bilo take krize z denarjem, zdaj zidava hišo in se ne bi izšlo), ga bom pa ko se vselim v hišo.

zdaj imam eno tako bolj kvalitetno posodo, pa... Ni isto. brez vode ne gre. Brez maščobe tudi ne. Skratka, ni primerjave z maminim Zepterjem. Saje ene stvari se da narediti tako, morate pa vedeti, da olje ali maščobo uporabljamo tudi zaradi okusa, kot je rekal že Reca. (Če boste delale vse na suho, verjetno ne bo dobro. Plus uporaba začimb je pika na i... Če recimo pečeš bučke in melancane na suho, bojo pusti. Če dodaš kapljico maščobe na vsako rezino, sploh na melancane, bo že boljše. Lahko se doda tudi košček sira ali kaj podobnega... ). Ta posoda je zelo primerna za diabetike, dietno kuhanje, za kuhanje obolelim za holesterolom...

Sicer pa kakor komu paše, se strinjam. 

lidka

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

26. mar 2007 7:45

631141 je napisal/a:
Sequkvik je pokrovka, ki kuha pod pritiskom. Voda vre vedno na 100°, ta pokrovka pa jo prisili, da vre pri vecji temperaturi. Razlika med ekonom loncem in sequkvikom je, da sequkvik kuha na manjsi temperaturi (med 150 - 160 °), ekonom pa na visji temperaturi ( nad 190°). To je pomembno zaradi mascob , ki se pri razlicnih temperaturah razlicno topijo in so lahko skodljive, ce se segrevajo pri visjih temperaturah.
Tukaj mi srce ne da, da se ne bi vtaknila: v obicajnem kuhinjskem ekonom loncu vre voda pri priblizno 120° in ima kaki 2 atmosferi pritiska (za Secuquick ne vem); vodna para pri 190 stopinjah bi imela po besedah fizika tam okrog 100 atmosfer; ne vem, ce si predstavljate, kaksne razmere so to, vsekakor pa so za kuhinjsko obmocje totalno neprimerne:)))) Vse ostalo, kar si mislim o zepter in AMC posodah, sem pa ze enkrat povedala.. lp, proxima

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

26. mar 2007 9:56

Cel vikend sem imela predstavitve, tako, da sem šele sedaj opazila, to temo... Samo malo tehničnih podatkov: Hitra pokrovka AMC ( SECUQUICK)- stara izvedba ima samo eno možnost kuhanja in to je na temperaturi od 115- 120st C...ali pri tlaku od 0,7-1,05 bara Hitra pokrovka AMC ( SECUQUICK) - nova izvedba ima dve možnosti in sicer so ji dali možnost zapranja še pri nižjemu baru oz nižji temp. NOV SCQ IMA DVE MOŽNOSTI: Tako je ena možnost kuhanja SOFT PODROČJE- SECUQUICK zapre že pri 105st C- do 112st C oz pri 0,3 in do 0,6 bara. Tako se lahko nežne stvari, kot so zelenjava, rižote....kuhajo hitro pri zelo nizki temp.Zelenjava na sopari pod hitro pokrovko 3min. krompir 5min...... Ali pa druga možnost TURBO KUHANJE, kjer je ostala temperatura stare hitre pokrovke, tj: 115-120st. C ali na 0,7-1,05bara. Na tej temperaturi kuhaš pač bol "zategle" jedi - čičerika, fižol v zrnu, golaže, večje kose mesa.... SAmo še malo o kvaliteti, res , da vsak svojega konja hvali... AMC ima dva svetovna patenta za zapiranje pokrovke, kar pomeni tudi varnost...marsikater ekonom lonec se je odpru med kuhanjem in je prišlo do nesreče....grdih opeklin in uničene kuhinje... SCQ med kuhanjem popolnoma zablokira AMC ima vse certifikate, laboratorijske analize o prehajanju težkih kovin na hrano. Zelo veliko ljudi ima alergije, pa sploh ne vejo zakaj....možnost vnosa nikla je prav z nekvalitetnimi lonci največja. Tako da ja- AMC je DRAG....ampak zato tudi nekaj dobiš.Tudi ko kupuješ avto, raje primakneš nekaj denarja, ker ti zagotavlja varnost, varčnost,udobnost, klimo...... čez 3 leta ima le še 1/3 cene, AMC pa je za 20, 30 , 40, 50 let.... Pa lepo se imejte kjerkoli že ste. PS. V KOLIKOR SE ODLOČATE ZA NAKUP ROSTFREI LONCEV, pazite!li ZEPTER , AMC, FISLER..so najboljša rešitev, ker namreč cena jekla je znana, je borzno blago.... če vidite 16 delni komplet za 100 evrov "kvalitetnih" rostfrei loncev....bežite stran od njega....rostfrei je mešanica jekla , svinca , kadmija, nikla,kositra ...to so vse težke kovine, zelo pomembno je , da jih nekdo vkomponira v izdelek tako, da ne škodi zdravju! Zato je tudi cena teh loncev višja! Ni vse zlato , kar se sveti! Petra 1 Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 26. mar 2007 10:23:14

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

26. mar 2007 10:48

Jaz imam zepter posodo, dobila sem jo za darilo. Sem zadovoljna z njo čeprav ne pečem popolnoma brez olja, dam pa ga zelo malo. Glede AMC sem imela priložnost jesti hrano pečeno v tej posodi pa mi ni bilo všeč. Malo maščobe pa že mora biti zaradi okusa, vsaj zame. jade

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

26. mar 2007 10:57

Jade, dej olja kuker češ, samo na koncu! Kupujemo kvalitetno oljčno olje....tam nekje na HVARU, KORČULI.....možakarji olive stiskajo ročno, s kamni, ...HLADNO!....trudijo se, da ostane vse zdravje v olju, SPET IMA SVOJO CENO- VISOKO CENO- KER JE ZDRAVO....čim ga daš na temperaturo...v sekundi spremeni svojo strukturo, ni več zdravo, ampak je samo energetska vrednost povišana.... Petra 1

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

26. mar 2007 11:08

Ja zaradi mene je lahko oljčno olje zdravo do nezavesti pa mi njegov okus ni všeč in konec. Kaj čmo, ljudje smo različni. jade

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

26. mar 2007 11:09

To je res, vse stvari, ki so dobre, so dražje, če ne že drage... lidka

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

26. mar 2007 12:09

lidika.... jaz vedno vprašam...drage? v primerjavi s čim? stvari , ki so drage( oljčno olje) je drago v primerjavi s čim? Na fakulteti me je zelo dober profesor naučil, da moraš vedno primerjat dve ekvivalentni stvari..., da dobiš kvaliteten odgovor. Drago...v primerjavi s čim? Nekje na forumu je odprta tema o stvareh, ki so bile zgrešeno kupljene, človeka vodi k nakupu, trenutna navdušenost, soseda, mnenje drugih, KER JE POCENI ???..... Kadar se odločate za pomembno investicijo, si naredite načrt, pogledate vsaj 5 ponudnikov podobnega produkta, grete na + in - ....na koncu se izloči bistvo. Jaz vsakega vprašam...Kdaj bo začel skrbeti za zdravje?..... Na koncu, ko se bo odločal, da čaka 1 leto za redno zdravljenje, ali 0.0000000 eur za privat??? Zadnjič sem spoznala človeka, ki ima sladkorno,visok pritisk, raka na prostati......kakor sem spoznala, kuha....klobase, svinjino, jajca......in je rekel, ko se bodo otroci čez 2 leti odselili, bova z ženo začela kuhati drugače- zdravo...??? Pa sem ga vprašala....a tud k zdravniku ne boste šli dve leti, ker takrat se bodo otroci odselili in boste začeli zdravo živet??? Vsak nakup avta se da na družinski redni sestanek financ.....investicija??? Zdravje...je kdaj kakšen sestanek??? Petra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti