Torta šahovnica?

ttajci  

član od: 26.3.2005

sporočila: 3

tema odprta - 26. maj 2005 17:14 | ogledi: 4.488 | odgovori: 5

Zdravo!

Rad se igram tortne projekte. Mislim, da je vsak izvedljiv, smo, če ima človek en dan in eno noč časa, malo veselja (za noč še malo zraven) in eno trgovino 24 ur.

Na žalost, se pri Najboljsem sosedu ne dobi čist vsega, kar sem pripravljen narest za otroka.

Ali kdo slučajno ve, če se da kje dobiti "užitne" šahovske figure in se kakšne specialne pripomočke (Barve za kreme recmo?

LPvsem TTajči

VEČ GLAV, VEČ POJE!

ttajci

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

26. maj 2005 17:26

Ha, na nekaterih forumih je bilo nekaj naslovov, kjer se dajo dobiti razni slaščičarski pripomočki. Barve za kreme se dobijo v tubah, ali pa si pomagaš s tistimi iz stekleničk (arome) - oboje imajo tudi pri Sosedu, vsaj v MB, saj to tam redno kupujem. Užitne šahovske figure bo po moje treba naročiti pri katerem izmed tistih, ki se ukvarjajo s slaščičarstvom, verjetno bo kdo pomagal s kakšnim linkom. Ali pa pot pod noge pa po forumih iskat, tam nekje pod tičino masa, škatle za pecivo in podobno bi se dalo najti. Ali pa kupi marcipan pa jih izdelaj sam. Moji otroci so na srečo tako veliki, da so mi okraski prihranjeni, zato pa si sin zaželi takšne čokoladne torte, da imam s kremami dvakrat več dela kot z vsem ostalim...Mamamia mamamia

Tulipa  

član od: 10.3.2004

sporočila: 95

27. maj 2005 8:54

Užitne šahovske figure iz čokolade (pa še kaj druga)imajo v prodajalni čokoladnih izdelkov na Mestnem trgu,v Ljubljani.Zelo so lepe.Ime trgovine ne vem,lahko pa grem in pogledam,če te zanima. tulipa

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

27. maj 2005 9:59

Ime trgovine je Cukrček, če se prav spomnem. Tjas

Tulipa  

član od: 10.3.2004

sporočila: 95

28. maj 2005 9:01

V LJUBLJANI, na Staničevi 27/a , tel : 003861 5199286 ; fax : 003861 5199286 ; info@benedict.si ; http://www.cukrcek.si ; C U K R Č E K BONBONIERE v L J U B L J A N I : PASAŽA N E B O T I Č N I K in MESTNI TRG 11 ter B T C DVORANA vhod A4; Spletna stran: http://www.benedict.si tulipa

ttajci  

član od: 26.3.2005

sporočila: 3

28. maj 2005 13:16

No če sem kej želel, je to prav tisto. Trgovine si še nisem pogledal, pa kakor vidim na ekranu, se res vse najde. Lepo zahvalim in obljubim da bo torta dobra in da bom z veseljem dobesedno pojedu tamalmu vse figurce. No kralja bo lahko on. LP ttajči VEČ GLAV, VEČ POJE!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti