Roštilj

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. jun 2010 20:51

Ja, Vanja po tvojem grapefruitu vendar! Jude Law bi bil lahko moj sin, veš! Meni so všeč malo starejši gospodje,haha! naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. jun 2010 22:50

naor, kot je rekla ena naša članica v eni debati o mladih, lepih teleščkih (hm, bolj o malce poraščenih nogah redarjev na kolesih je bilo govora, pa saj je vseeno) - gledanje izložb ni nič slabega, saj ne kupimo vsega, kar vidimo ...

Mamamia

mamamia

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

14. jun 2010 7:20

Smo pekli ta vikend tudi "pastirski krompir".

Pa upam,da bo kmalu tudi koruza.

Večkrat pa jeseni narežem kostanj in ga dam v zamrzovalnik.Ravno tako je super za poletne večere.

 

anaeva

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

14. jun 2010 22:26

mamamia je napisal/a:

naor, kot je rekla ena naša članica v eni debati o mladih, lepih teleščkih (hm, bolj o malce poraščenih nogah redarjev na kolesih je bilo govora, pa saj je vseeno) - gledanje izložb ni nič slabega, saj ne kupimo vsega, kar vidimo ...

Mamamia

mamamia

Le glej, mamamia, da res ne boš vsega kupila, jaz grem tja namreč šele konec oktobra... Se pravi, če nisem česa pobrkljala, tam nekje moram probati Juda Lowa in tisti grapefruit, ane. No, pa grapefruit sem po Vanjini zaslugi naredila doma (hvala za fotko, Vanja, je bilo res lažje), tako da grapefruit ni obvezen.

Hja, počasi bom skapirala.

Aja, in da ne bom preveč smetila, roštilj je bil odličen

jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti