Imena naselij

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

20. apr 2005 11:53

Mimika,če hočeš zvedeti kaj več o spremembah imen naslij v zgornji vipavski dolini ti predlagam,da se obrneš na gospoda Stanislava Bačarja iz Ajdovščine. Bernarda

Briga  

član od: 21.12.2004

sporočila: 5

5. maj 2005 6:52

Tudi na notranjskem koncu so se spreminjala imena naselji - na Vidovski planoti. Najprej se je kraju reklo Sveti Vid, potem kar nekaj časa Žilce in sedaj ponovno Sveti Vid. lp, briga Briga

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. maj 2005 9:31

A tudi tisto tablo, pod kateri ljudski okraj je kraj spadal? Tega boš resnično veliko našla na Primorskem, Krasu, na Postojnskem... Loni Makaroni

puskar1i  

član od: 22.8.2005

sporočila: 70

29. avg 2005 1:50

TOLE SPREMINJANJE IMEN SE MI ZDI MALO PRETIRANO PA TUDI PREDRAGO A SE VAM NE? NAVSEZADNJE PLAČUJEMO TO MI. ALI NI VSEENO ALI ŽIVIM NA TITOVI ALI PA NA DUNAJSKI? A MI JE ZDAJ NA DUNAJSKI LEPŠE KOT PREJ NA TITOVI (ČEPRAV JE ISTO STANOVANJE)-MOGOČE SEM TAKO ZA EN KORAK ŠE BLIŽJE EVROPI. HA-HA... SONJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti