Nov forum: ostale teme

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 17. apr 2005 16:10 | ogledi: 3.237 | odgovori: 24

Odprl sem nov forum Ostale teme, v katere pošiljajte vse, kar vas zanima in nima veze s kulinariko. Postali smo tako velika družina, da je nesmiselno, da se ne bi mogli pogovarjati še o čem drugem kot o hrani, kajne?

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

17. apr 2005 16:53

Bravo, Jernej! Sem že hotela sama to predlagati, pa si nisem upala! Res je, da nas zraven kulinarike zanima še vrsto stvari, ki pa se nekako tudi vežejo na "gospodinjstvo", od prenove kopalnic, kuhinj......pa mogoče kaj okrog otrok, .... res smo postali ena velika družina in prav je tako. Lepo je, da si med seboj pomagamo,če ne drugače, pa vsaj z nasveti. Pa tudi prijateljstva se na tak način stkejo, kar je tudi pohvale vredno. Želim še naprej lep dan, pa čeprav vse kaže, da bo zdaj zdaj začelo deževati (vsaj pri nas v MB)! Lep pozdrav! Galja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. apr 2005 17:03

Tudi vam lep dan, pri nas v Lj. se pa kaže sonce po mrkem dnevu Mali gre pa zdaj na sprehod Saj tega foruma Ostalo ne mislim razčlenjevati na avtomobilizem in ne vam kaj še vse, ker ne moremo postati en nov portal za vse. Ampak če vas karkoli drugega kot hrana zanim zanima pa le pišite. Za gospodinske teme je sicer že poseben forum. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

17. apr 2005 17:58

čestitke Jernej! Prav vroč pozdrav vsem iz Kaira. Imamo preko 30 stopinj. Migla

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. apr 2005 19:27

Migla hvala. Saj vidiš da imam zdaj dudo na valarju. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

17. apr 2005 21:23

Hojla! Ja,sploh ženske rade klepetamo o vsemogočem,čeprav so tudi moški prave klepetulje,sam se mi zdi,da se jim ne ljubi preveč pisat! No,mene recimo zanima,kaj ste počeli danes popoldan? Jaz sem šla z družino na obisk k staršem,kjer sem nabirala regrat in šla z mamo in psom Ravsom na en dolg sprehod! Marjetka cvetka

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

17. apr 2005 22:03

Jaz sem prvič v življenju pretekla 10 km, pred tem sem šla merit najino novo bivališče, da bom lahko izračunala površino ploščic in naredila načrt barv, po teku sem malo pospravila in skuhala štruklje iz vlečenega testa z nadevom iz rdečega zelja, zraven pa kotleti v scumprani omaki. Sem zelo uživala, ker sem lahko enkrat spet s polno paro improvizirala:) Ampak dneva še ni konec:) Veri

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

17. apr 2005 23:08

Jernej superca, pa res imas posluh za nase zelje. Kako klicete malega Aleksandra? Saso, Sasi, Aco, Ali? Ze kaksna nova slikca? Marjetka Cvetka, pri nas je ves dan dezevalo, zvecer se je malo soncek pokazal, toliko, da ne pozabimo, kako izgleda. Tako smo tudi mi-kot vreme, lenarili po nedeljsko, gledali Mary Popins in Dr. Dolitl, pa na plazo s kuzki... sedaj pa obvezna kulslo... Migla, sva med redkimi zunaj domovine? Ce ti je prevroce tam v arabskem svetu, pa pridi kaj na ohladitev k meni na Irsko. Imamo okoli 10 stopinj, je pa Atlantik tako mrzel, da te hitro zazebe... julia Sporočilo je spremenil(a) julia dne 17. apr 2005 23:09:25

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. apr 2005 0:01

Zaenkrat je še Mali Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

18. apr 2005 7:55

Hehe, takšno ime imam jaz še sedaj, pri svojih skoraj 19-ih letih (jutri!) :))) In sem še vedno Mali ali pa še kakšn sinonim se najde :))) LP in veliko užitkov ob Malem :) Zala

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. apr 2005 9:16

Jaz sem pa v nedeljo skušala narediti šarloto in je nastala ena velika božja žalost, osem jajc, mleko in sladkor, pa želatina in vse je šlo v smeti...Že dolgo se mi ni v kuhinji kaj tako ponesrečilo. No, pa smo šli potem k prijateljem in smo malo pojedli in popili in je bil nedeljski popoldan kar lepši... Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti