Nov forum: ostale teme

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. apr 2005 22:25

Jaz sem zelo vesel da se je novi forum lepo prijel in prav je tako. Je pa en problemček... Mi smo le Kulinarična Slovenija in zdaj na portalu pač ne sede, da so vse ostale teme kot kulinarične. Tole bo treba nekaj narediti... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

19. apr 2005 0:03

Restriktivni ukrepi? Pa sej po mojem se bo(mo) malo uneslo(i). Mogoče počakaj eno "testno" obdobje (recimo enega meseca, pa če bo zadeva ratala preveč kičasata.... Tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

19. apr 2005 11:37

Ne, ne restriktivni, pač pa selektivni V mislih sem imel kaj takega, da bi obiskovalci po želi lahko izključili nekulinarične forume, da se ne bi prikazovali na portalu Po želji pač... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

19. apr 2005 13:02

Meni pa se zdi, da bo počasi potrebno razmišljati o kakšnem zdravilu zaradi odvisnosti od teh Forumov, ki jih najdemo pod skupnim imenom kulinarika.net...Kaj bom, ko bom en mesec na poti? V Burmi ni prav veliko računalniških punktov a la Cyber cafe, da bi človek še od tam kaj pogledal. Ali sporočil, kaj smo dobrega jedli (na primer ribe, ki so jim izluščili vse kosti, ne da bi jih odprli več kot po trebuhu, pa potem napolnili s sojo in začimbami in to spekli - to smo namreč jedli pred tremi leti in letos imamo namen znova obiskati isti lokal; ali debele palačinke z arašidi za zajtrk...) evo, jernej, pa smo pod ostali Forum vključili hrano in je zveza s kulinariko že vzpostavljena... Nič selekcije torej! Mamamia mamamia

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

19. apr 2005 13:11

ja mamamia ti si brihtna glavca julia

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

19. apr 2005 15:31

Hojla! Mamamia,upam da nam boš potem podrobno opisala svoje potovanje,predvsem s kulinaričnega vidika! Sploh ne vem,zakaj bi deleli kakšne selekcije.Če komu kakšna tema ni všeč,je pač ne bere. Sicer pa tudi pri mizi ne govorimo samo o hrani,ampak o vemogočem.In kulinarika je ena velika miza,pri kateri smo zbrani,zakaj se ne bi pogovarjali o tem in onem! Mejte se lepo! Marjetka cvetka

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

19. apr 2005 17:22

julia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

19. apr 2005 20:39

Točno, Marjetka Cvetka, forum Kulinarika je ena velika miza. Včasih tako velika, da na njej kaj izgubimo, potem pa iščemo po raznih forumih, da najdemo pravo stvar. Ampak s pomočjo forumovcev gre vse, ne? Seveda bom podrobno poročala o kulinaričnih doživetjih. Na potovanjih včasihuspem sproti gledati v lonce, ko nampripravljajo hrano, sploh v Aziji se to da, ko jedi pripravljajo kar na ulici (mi se namreč hranimo pretežno na uličnih kioskih, z vsemi varnostnimi ukrepi seveda - viski ali travarica na tešče in pred spanjem je sila učinkovita obramba...), ali v lokalih, kamor zahajajo domačini. Tako da z rokami kažemo, kaj bi jedli, ker tistih tajskih čičk čačk in burmanskih krogcev seveda ne poznamo. No, potem sicer zaidemo tudi v kakšno dobro restavracijo, tako da primerjamo okuse, način priprave hrane in podobno. Z veseljem vam pisala, Mamamia mamamia

rezika  

član od: 31.10.2007

sporočila: 45

26. avg 2009 22:21

Izlet v Sarajevo Prihodnji teden se z možem odpravljava na izlet v Bosno, a tik pred odhodom mi je prišlo na pamet, kaj pa denar, saj tam ni EU in nimajo €, saj imajo KM. Mogoče mi lahko kdo svetuje, kje naj kupim KM, ali doma, ali v BIH, in če se lahko plačije tudi z €! Najlepša hvala za nasvet in lahko noč! rezika

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. avg 2009 6:46

Vse lahko plačuješ z €. Vsaj 2 leti nazaj smo...... Pogosto je tako, da plačaš z eno valuto, vrnejo v drug,.....

rimljanka - zasebno mnenje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti