Razporeditev elementov v kuhinji !

631141  

član od: 14.11.2003

sporočila: 612

tema odprta - 12. apr 2005 13:40 | ogledi: 2.173 | odgovori: 3

Zanima me na katero stran pomivalnega korita naj bo postavljen pomivalni stroj. Sem desničarka.

LP,

Klavdija

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

12. apr 2005 13:48

na tvoji desni, torej, najprej korito,potem pomivalni stroj! Tudi sama ga imam kar zraven pomivalnega korita, če pomivam kdaj kaj malega na roke, potem kar odlagam pomito posodo v stroj, da se osuši. LP! Galja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. apr 2005 14:22

Jaz ga imam tudi na desni strani, vmes je sicer še vogal kuhinje, a sta korito in stroj dovolj blizu, če je treba kako umazanijo splahnit pod tekočo vodo, preden gre posoda v stroj. Pa tudi če pogledaš prospekte kuhinj je pomivalni stroj praviloma na desni strani. V vsakem primeru pa je potrebno upoštevati potrebe vsakega posameznika, torej kakor tebi najbolj ustreza. Mamamia mamamia

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

12. apr 2005 15:04

Zdi se mi, da nekako logika nalaga, da je pomivalni stroj takoj ob pomivalnem koritu, če zaradi drugega ne, pa zaradi vodovodne inštalacije. Verjetno je v kuhinji samo en dovod vode... Saj pri meni je tako. Pozdravček!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti