Montignacova dieta

Zivi  

član od: 15.11.2005

sporočila: 3

28. feb 2006 19:01

zivjo! z montignacom sem zacela skoraj tri tedne nazaj. Sicer se ne drzim ravno prve stopnje, ker mi ni toliko vazno, da ful shujsam, bolj da spremenim prehranjevalne navade, ki so v zadnjem letu(po zacetku studija in selitvi od doma cez teden) postale katastrofalne. In to se je poznalo tudi na kilogramih.Malo miganja in hrana pozno zvecer. Sej ne da imam 20 kg prevec, ampak ene 5 jih pa je. In prva knjiga o hujsanju, ki sem jo vzela v roke je bla Montignacova. Pri branju sem se veliko naucila o človeškem telesu in o tem zakaj se redimo. Vseh razvad se se nisem mogla odvaditi. Imam pa sreco, da sva se za to pot odlocila skupej s fantom in nama skupaj kar gre. Pa se migava malo vec k sva pa prej in posebej pri njem(ki ima malo vec odvecnih kg) se ze kar pozna. Lahko bi se vzpodbujali, ker verjetno vec "kuharjev in kuharic" na forumu hujsa oz. se prehranuje na ta nacin. lp Zivi

menci  

član od: 26.2.2006

sporočila: 84

2. mar 2006 21:10

Jaz sem za. Zivi, a lahko poveš kaj točno delaš in koliko na dan se gibaš. Koliko obrokov na dan in kako razporediš obroke. Kakšni so uspehi po treh tednih? menci

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

2. mar 2006 21:18

V maju izide pri Vale Novak knjiga jedilniki in recepti Michaela Montignaca. Vesna Leben

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

2. mar 2006 21:46

Sicer vem, da sem te linke že pošiljala pod temo katere naslova se ne spomnim. Naj bo zdaj še za tiste, ki ga niso videli in iščejo kaj v zvezi s tem. O dietah si lahko preberete na naslednji stani članek: http://www.osebnitrener.com/clanki/diete.htm Prilagam pa še stan, kjer si lahko izračunate približno kako je z vašo težo: http://www.osebnitrener.com/online/

evichka  

član od: 18.3.2006

sporočila: 7

18. mar 2006 20:51

Pozdravljeni! Jaz bi pa se rada začela bolj zdravo prehranjevat, pa me zaniam, če je Montignacova metoda primerna za to, ali je to bolj za hujšanje. Moram pa tudi priznat, da knjige pa res še nisem prebrala... :) lp evichka

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

19. mar 2006 7:58

evichka, pozdravljena in dobrodošla med nami. Montignacova metoda je metoda zdravega načina prehranjevanja, res pa je, da shujšaš če imaš odvečne kilograme.Prepovedane so naslednje reči: bela moka, sladkor, krompir in seveda vse jedi pripravlene iz njih.Izogibati se moramo tudi bananam, lubenicam, rdeči pesi in koruzi. Torej ta živila imajo visok GI. evichka, predlagam ti, da si nabaviš knjigo in jo preštudiraš. Lep pozdrav Teka

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

19. mar 2006 8:28

Lubenicam se je treba izogibat? Prvič slišim! Ali ni lubenica ena sama voda? Lep dan vam želim

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

19. mar 2006 8:47

Jah, tako pač piše...Lahko bi rekla, da se je treba izogibat vsemu kar je dobro. Teka

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

19. mar 2006 9:07

Res je treba paziti, da zdravo živiš, ampak po drugi strani je življenje eno samo. Zakaj bi se odrekali vsemu dobremu. Majhne pregrehe te res ne morejo spraviti pod rušo. Če bi se mogla odreči vsemu dobremu, bi bilo to zame zelo stresno (sem namreč velik sladkoholik in sem kar živčna, če ne dobim svoje dnevne "doze" sladkarij )! Lep dan vam želim

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti