Top five

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

3. apr 2005 18:11

Če izvzamem štedilnik s pečico vred in pomivalni stroj (večna hvala tistemu, ki ga je izumil), ne morem brez grelnika za vodo, toasterja s tisto režo, v kateri lahko na teflonskem pekaču opečem tople kruhke, hrenovke, jetrni sir in podobno, paličnega mešalnika in ročnega mikserja. Pa multirpaktik seveda z vsemi svojimi nastavki... Od drobnega inventarja, ki ne gre na elektriko, pa je nepogrešljiva lopatica za pobiranje še zadnjih ostankov iz posod za stepanje in mešanje testa in krem, pa posebna dvojna posoda za topljenje čokolade z vsemi nastavki za izdelovanje različnih figuric, plastična podloga za delovno površino, na kateri gnetem in valjam testo ter izrezujem kolačke (pa še vse mere in premere ima vrisane), da ne omenjam modelčkov za piškote. Najraje od vsega pa imam poln hladilnik...Mamamia mamamia

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

3. apr 2005 19:19

Mamamia kje se da dobit plastična podloga za testo ,jaz še zmeraj vse delam na prtu? lp goga

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

3. apr 2005 20:50

Ja takole bi rekla: 1. nikakor brez pomivalnega stroja 2. mikrovalovka 3. mikser z metlicami, gnetilk zdaj, ko imam kruhomat skoraj ne rabim več torej 4. kruhomat 5. grelnik vode pa še kaj bi se našlo, ampak smo rekli 5. Julya

akurin  

član od: 11.4.2003

sporočila: 153

4. apr 2005 8:02

Grelnik vode, štedilnik in pomivalni stroj to je v teku vsak dan. Mikser na metlice in palični mešalnik pa nekajkrat na teden. Lp anita

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

4. apr 2005 9:40

Na prvem mestu brezhibna pečica. Mikser z metlicami. Deska za gnetenje in valjanje testa. ...ne vem za kaj se odločiti... vse, kar je v moji kuhinji nujno potrebujem. Zdelo se mi je, da se bom zlahka odločila, pa ni tako. Res pa je, da vse stvari, ko sem jih kupovala, sem mislila, da brez njih ne morem živeti... Rezalnik, električni nož, električni brusilec za nože, multipraktik, ocejevalnik limon, palični mikser, opekač za kruhke, električni žar... Vse to ima svoje mesto v omari, predalniku... dostikrat mi se zgodi, da prej naredim ročno, kot pa določeno stvar zvlečem ven. Pozdravček!

jana 07  

član od: 8.10.2004

sporočila: 187

4. apr 2005 9:55

Ja, težko bi živeli brez njih, moja lestvica je enaka kot od Julyie. jana 07

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

4. apr 2005 10:31

pomivalni stroj je res pametna naložba in plastična lopatka za postrgat testo tudi - super izum! Na spisku želja je še grelnik za vodo, ga dobiva, ko se preseliva, paropihec, kot mu jaz ljubkovalno rečem - stvarca, ki segreje in speni s pomočjo pihanja pare, sladoledomat, po možnosti tak, ki sam zmrzuje in enkrat v daljni prihodnosti mogoče kaka mašinca, ki bi znala delat špagete, papadelle,...taka kot sem jo tu enkrat videla in je bila ljubezen na priv pogled:) in pa kak fajn fondi set:) Veri

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. apr 2005 10:36

Gogad, jaz imam tisto plastično podlogo za testo od Tupperwarea. Nedavno je nekdo na forumu celo posredoval neko spletno stran ali celo telefon nekoga, ki prodaja Tupperware reči. Tisto podlogo imam že nekaj let in je res super. Desko smo dali čisto na stran, saj je čiščenje podloge veliko bolj preprosto kot čiščenje deske, pa še malo prostora zavzame - jaz jo namotam okoli valjarja in to je to. Mamamia mamamia

uharica  

član od: 20.12.2004

sporočila: 137

4. apr 2005 15:24

1. štedilnik 2. pečica (in pekači &modelčki&tortni obodi&... ostali pripomočki) 3. mikser na metlice 4. paličnjak 5. moj fant, ki skuha večino kosil :) ... in pa tisti zadovoljni mmmmmmmmmmmm, ko poskusijo moje čarovnije Pomivalni stroj grozno pogrešam (ko sem živela pri starših, smo ga imeli oz. ga še vedno imajo, zdaj, ko sva se s fantom preselila, ga pa ni več ) Pa še kaj bi si želela ... uharica Sporočilo je spremenil(a) uharica dne 04. apr 2005 15:25:24

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

4. apr 2005 15:57

Gogad jaz si za mesenje pomagam kar z plastičnimi pogrinjki. Dva skupaj, pa je zadosti za potico. Lumpica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti