Burger king odkupil kulinarično slovenijo, george w. bush na obisku na sloveškem

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 1. apr 2005 14:39 | ogledi: 6.516 | odgovori: 13

Za rekordnih 5 mil. EVRO je bila danes zaključena prodaja spletne strani Kulinarična Slovenija svetovnemu prehrambenemu gigantu Burger King. Le ta je obljubil takojšnjo odpravo naročniškega paketa in veliko nagradnih iger, v katerih boste lahko zadeli odlične hamburgerje. Zaradi tesne povezanosti Burger Kinga in Microsofta bo Kulinarična Slovenija predvidoma od 1.7.2005 dostopna le še z Internet Explorerjem, zato naprošamo obiskovalce, da nadgradijo svoje brskalnike.

Novi lastniki obljubljajo veliko povečanje receptov in sicer na 10.000 do konca leta. Prevladovali bodo tipično ameriški recepti, ki jih bodo prispevale njihove gospodinje, venar le tiste, ki popijejo več kot 500 litrov Coca Cole letno...

Ves uredniški odbor je resda razočaran, vendar vseeno zadovoljen, da bodo obiskovalci v dobrih rokah močne korporacije, saj vsi vemo, da podjetniki posamezniki danes ne morejo konkurirati megakoroporacijam. Burger King nam je zagotovil, da bo uvedel tudi nove forume o zdravi prehrani, kjer bodo odgovarjali njihovi strokovnjaki s tega področja. Ker plus paket zanj ne predstavlja omembe vrednega dobička, ga bodo zamenjali z naročniško akcijo - Pojej Big King Mac in imej KulSlo brezplačno.

Sami menimo, da bo Burger King vodil Kulinarično Slovenijo pošteno in v interesu obiskovalcev. Istočasno se bodo po Sloveniji odprle številne restavracije s hitro prehrano Burger King, ki bodo dopolnile ponudbo KulSlo še v praksi.

Uredništvo bo 5 milj. EVROV pametno investiralo v slovensko gospodarstvo, saj namerava odkupiti Slovenske železnice. Če bo transakcija uspela, bo Jernej Pečjak prvi mož na čelu Slo. Železnic, obljublja pa brezplačno vožno na relaciji Ljubljana-Maribor za vse, ki so kdajkoli imeli naročen Plus paket. Za dokaz si le sprintajte potrdilo o vplačilu.

Dragi obiskovalci, bilo je lepo z vami, ampak treba se je podati novim izzivom nasproti. Niste kazali dovolj interesa za Plus paket, slovenski trg ne verjame v spletne oglase... Nekako je treba preživeti!

Še to: Vse osebne podatke članov bo Burger King porabil v svoje oglaševalske namene. Upamo, da ne zamerite

Jernej Pečjak in ekipa KulSlo

DOPOLNILO! Pravkar smo izvedeli, da bo tudi Goerge W. Bush mlajši s svojim očetom prišel na predajo ključev Kulinarične Slovenije. Zelo je vesel da se ameriški kapital seli tudi na Slovaško. Pravzaprav je napisal, da ga zelo veseli, da si ogleda lepote te dežele...

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

1. apr 2005 14:47

HA HA HA HA PRVIIIIIIIII AAAAAAPPPPPPRRRRRRRRRRIIIIIIIIIIIIIILLLLLLLLLLLLLL! Barbolinka

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

1. apr 2005 15:02

Ne potegne, je namreč 1.april! Sorry, ne boš se nas znebil. Gobica

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

1. apr 2005 15:10

lol Jernej good try :) Marjeta Žniderčič

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

1. apr 2005 15:23

In jaz neumnica nekaj časa berem in sem strašno razočarana, preden mi je potegnilo. Ja, šele pri slovenskih železnicah. Suzana

nicol  

član od: 8.11.2004

sporočila: 120

1. apr 2005 15:30

HEHEHEHE NA GLAS SE SMEJIM JERNEJ.....DOBER SI VSAKA TI ČAST!!!!!!!!!!!!!! nicol

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. apr 2005 17:08

Ker vas obveščamo z novostmi, smo napisali tudi dopolnilo, pravkar smo ga izvedeli... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

3. apr 2005 10:02

Hja Jernej, jaz sem pa Greta Garbo...... julia

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. apr 2005 11:44

No, ja saj Burger King niti nima tako slabih pic, to je še edina fast food restavracija, katere notranjost si jaz tudi ogledam. Glede na to, da jih v Sloveniji ni, je to na vsak olimpijski ciklus enkrat. Loni Makaroni

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

4. apr 2005 14:13

Klub temu da je prvi april mimo, sem vseeno nasedla. Bila sem tako razočarana, da bi kulinariko zaradi česa takega zapustila. res se mi je pa tisto s slovenskimi železnicami zdelo dokaj neresnično. Hvala bogu da je vse skupi bila samo šala, tako bom še naprej hodila na kulinariko z velikim veseljem. nalin

Anze_Svajger_SCRM  

član od: 2.12.2001

sporočila: 151

5. apr 2005 12:38

Hehe, naj uredništvo 5.000.000 € rajši razdeli med obiskovalce strani.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti