Voščilo za rojstni dan

NatasaK  

član od: 18.10.2004

sporočila: 17

tema odprta - 29. mar 2005 9:59 | ogledi: 25.912 | odgovori: 13

A ima katera mogoče kakšno idejo oz. verz za voščilo za rojstni dan.

Vsem hvala, Nataša

NatasaK

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

29. mar 2005 11:12

Spet je leto vec in hkrati leto manj... julia

smrkolina  

član od: 19.9.2002

sporočila: 378

29. mar 2005 11:16

Pozdravljena Pošiljam ti nekaj idej. Na poti življenjski čaka te mnogo stvari, dobre in slabe, to vsak že ve. Zbrani ti želimo zdravja mngo, ostalo kar si želiš sam-a, če pa boš v težavah, vedi, da nikdar nisi sam-a. Eno leto več ali manj, sam da je človeku fajn, da pokončno se drži in da nič mu ne visi. Tudi tebe Abraham je dohitel, te prijel in te v 50-a zavrtel, ti pa zadovoljna bodi saj sedaj vedno en moški s tabo hodi. Danes, ko praznuješ so naše misli s teboj in naše želje, da bi bila zdrava in vesela, da srečna bi bila in drgim srečo bi nosila. Življenje je igra, igraj jo! Življenje je izziv, sprejmi ga! Življenje je sen, uresniči ga! Življenje je ljubezen, uživaj jo! Iskrene čestitke.... Poznati tebe, pomeni poznati nekoga, na katerega se lahko opreš in mu zaupaš. Pomeni poznati nekoga s katerim deliš svoje spomine in sanje, svoje solze in nasmeh. Nekoga, ki ti ni blizu samo kot prijatelj, temveč kot posebno ljubljena oseba. ... vse najboljše.... Nazdravi in izip kozarček ali dva in praznuj veselo kar se da Zapojmo ti za rojstni dan, mladost prehitro nam beži, vendar življenje ni zaman, ljubezen vedno vse vrne ti. Zapojmo ti za rojstni dan, najlepše je še pred teboj, naj spolni se ti tisoče sanj, bodi zdrav-a, vesel kot nocoj. smrkolina

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

29. mar 2005 12:47

Še jaz naj ti podam nekaj verzov: 1. Se na nebu zvezda utrnila, se s čestitko v ___________ namenila, da bi tebi, ______, za rojstni dan voščila. Iskrene čestitke! 2. Temna noč se je skrila, je napočil beli dan, svetla zarja pa oznanja, da imaš danes rojstni dan! Vse najboljše! 3. Ko v tisočih lučeh nebo zažari, ti vsaka zvezdica srečo zaželi. Vse najboljše! 4. Vse kar upaš naj se izpolni, vse kar iščeš naj se odkrije, vse kar si želiš naj se uresniči in vse kar v srcu čutiš naj se v osebno srečo zlije! Upam, da ti je kateri všeč. Lp kokos

NatasaK  

član od: 18.10.2004

sporočila: 17

29. mar 2005 12:47

Smrkolina hvala ti za verze. So mi všeč. Nataša NatasaK

NatasaK  

član od: 18.10.2004

sporočila: 17

29. mar 2005 12:50

Tudi tvoji, Kokos so zanimivi. Nekaj bom že našla. Hvala vsem za pomoč, Nataša NatasaK

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

29. mar 2005 15:40

Korak zastavi si odločno, pred tabo je še mnogo milj, naj srčna ura teče točno, da srečen boš dosegel cilj. Per il mondo tu sei nessuno, ma per qualcuno tu sei il mondo! (Za svet nisi nič ampak za nekoga si svet) Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away. Lp Saša Mir in dobro!

TanjaR  

član od: 7.7.2004

sporočila: 63

29. mar 2005 16:31

Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming, Wow, what a ride! TanjaR

lann  

član od: 8.11.2012

sporočila: 54

9. nov 2012 13:21

Rad bi poslal čestitko po pošti znanki,ki ta vikend praznuje 61let. Od punce starši so imeli s.p in je bila pri njih zaposlena.Od punce starši še vedno se kdaj dobijo,čeprav so v upokoju.Meni je ta znanka od kar sem začel hoditi s punco vsako leto voščila za rd.To je bilo 4 leta pol pa je sledila penzija.2-3na leto sem se z njo videl v firmi.

Zdaj pa potrebujem pomoč za kak verz.Hvala

lann

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. nov 2012 19:14

In kaj je narobe z: Spoštovana (ime), vse dobro vam želim ob vašem prazniku.

Ker, če boš tuje verze prepisoval na tak način, kot si povedal tole zgodbo....je velika verjetnost ogromnega nesporazuma.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti