Post

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

12. apr 2006 10:52

Kako se pa izvede klistiranje?

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

12. apr 2006 11:34

Nočeš vedet V črevesje napumpaš vodo (iz druge strani, ja) in potem vse skup spraviš skozi isto luknjo še ven. V praksi še nisem probala, pa me tudi ne mika kaj posebej, sem pa videla opise v sestrinih knjigah o jogi, sicer pa lahko kupiš napravico, ki ti pomaga v vsaki lekarni, kjer te baje tudi naučijo, kako to delat in lahko prvič pri njih probaš - komaj čakam, hehe;) kakor komu paše (if it makes you happy it can"t be that bad!";) No, za zdravega človeka po mojem post ni nujno potreben;) Vsaj sodeč po svojih starših, ki se ne postita, pa zgledata vsaj 10 let mlajša kot njuni vrstniki;) Moja bivša cimra pa dela poste zelo pogosto, pa ni nič bolj zdrava od mene in ma več težav s težo, recimo. Če bi bila zelo bolna, bi verjetno probala, saj takrat nimaš kaj izgubit, dokler mi pa nič ne manjka, se pa klistiranju in stradanju rajši odrečem, hehe;) Če že mam na izbiro... Veri

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

12. apr 2006 11:58

Ja, ja... smo se pred porodom klistirale, tako da dobro vem... Meni ni bilo tako grozno, tega pa vseeno ne bi počela doma... Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 12. apr 2006 11:58:40

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

12. apr 2006 12:01

Bi želela sprobat ta klistir. Nekaj me prebava muči pa mi nič ne pomaga. Koliko pa stane ta zadeva v lekarni (tak približno)? Tamči

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

12. apr 2006 12:54

Koliko ta zadeva stane nimam pojma, ni pa tako grozno kot opisujete, čeprav se to sliši malo čudno. Jaz recimo sem bila takrat doma ker te zadeva kar precej izčrpa, vsaj mene je. Ampak po vsem tem, ko sem dala vse skoz sem se počutila izjemno dobro, pa se že pred tem nisem slabo. Torej, kljub temu da se pred vsemi temi ceramonijami počutim dobro, se po njih še mnogo boljše. To pa lahko veš le tako, da oboje sprobaš. Sicer pa, kakor kdo sam želi. lp Vesna

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

12. apr 2006 20:07

Pozdravljene po dooooolgem času. Ja tole glede posta.... Jaz zadnjih 40 dni ne jem čokolade....Joj, je precej hudo, mi jo ponujajo na večih koncih in se včasih kar tresem - dejansko....se zmeraj preživljam neke vrste abstinenčno krizo, sem pa hkrati tudi ponosna nase....upam da bo slo tudi po veliki noci... Hja, in se to - VSEM VAM ZELIM VESELE PRAZNIKE IN VESELJA OB PRIHAJAJOČEM PRAZNIKU. NAJ VAM VLIJE PREPOTREBNEGA UPANJA V JUTRIŠNJI DAN. Vaša Sara in Martin veverica

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

12. apr 2006 20:13

Tudi tebi in tvoji družini, posebej še Martinu, želim lepe praznike in lepe pirhe, pisanke ali kakokorkoli že rečete pri vas. Lp iz Mb riba-ribica

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

13. apr 2006 11:46

in kako sam izvedeš klistiranje, to pa mi ni jasno... Tam piše, da piješ donat, nisem pa vedla, da to tko zgleda. To sam verjetno ne moreš al kk? Lepe praznike katti

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

13. apr 2006 12:06

Precej lepo je to opisal Booris če se ne motim, sicer pa o teh stvareh obstoja tudi nekaj literature. aslovov z glave pa ne vem. Po mojem bi tudi v lekarni dobila kake informacije. Seveda to narediš lahko vse sam, pa ne z donatom. Torej, če te stvari bolj podrobno zanimajo pojdi v knjižnico in zavij med police s knjigami o zdravem načinu življenja. lp Vesna

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

13. apr 2006 12:17

ta pribor se dobi v lekarni katti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti