Friteza

irenke  

član od: 18.7.2004

sporočila: 3

tema odprta - 19. mar 2005 20:09 | ogledi: 2.342 | odgovori: 5

Odločam se za nakup nove friteze, pa me zanima kaj mi svetujete. Zanimajo me konkretni tipi fritez. Katera znamka oz model je dober trenutno. Sicer imam že staro in vem na kaj moram biti pozorna.

Že res, da je pred leti bila odprta že ena taka tema, a mislim, da se je lahko v dveh letih kaj novih aparatov tudi pojavilo na tržišču:)

Hvala za odgovore.

irena molnar

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

19. mar 2005 23:40

Tudi jaz imam še staro(de longhi)ki mi še kar dobro služi,problem pa nastane ko jo je treba očistiti.Je pa tašča pred kratkim kupila tefalovo z snemljivo posodo za olje(teflonsko) in je kar ne more prehvaliti!LP terlikar 1

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

20. mar 2005 9:16

Sem mislila, da se - glede zdrave prehrane- friteze vec ne uporabljajo. Pri nas doma je nismo nikoli. julia

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

20. mar 2005 12:13

jaz sem svojo vrgla stran, mela sem gorenjevo z vrtljivo košaro, pa je bila nemogoča za pomivat, ker se pač ni dala nič razstavit. Marjeta Žniderčič

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

20. mar 2005 14:30

Pri nas imamo od Moulinexa,je narejena tako dase para spreminja v vodo ki se nabira v spodni posodi.Lahko jo rastavim in vse pomijem v pomivalnem stroju.Pri nas je v uporabi vsaj enkrat na tedenlp goga

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

20. mar 2005 17:23

Sem si jo kupila za svojo prvo plačo - Gorenjev najnovejši model.....ne vem več kateri. Oče je namreč imel zelo rad v fritezi cvrta bedrčka. Otroci pa na moje veliko začudenje ne marajo ponfrija, hrustavčkov.......za tisttih par pohanih zrezkov, ki jih naredim enkrat toliko pa se friteze ni splačalo imeti. Dala sem jo stran. Lumpica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti