Ab king pro

neznan uporabnik

tema odprta - 19. mar 2005 14:45 | ogledi: 9.332 | odgovori: 19

Zanima me ali ima kdo izkušnje z napravo AB king pro ki jo prodaja TV Shop. Je pa to naprava za pravilno delanje trebušnjakov?

Blitva

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

20. mar 2005 18:40

V naši hiši jo ima svakinja in nas je tako navdušila, da smo ga že naročili tudi mi. Če si dosleden in res disciplinirano telovadiš, je učinek kmalu viden. Sicer pa smo jo naročili pred enim emsecem, dobili pa naj bi jo aprila - gneča za odpravljanje trebuhov pač... Mamamia mamamia

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

21. mar 2005 9:45

Pred časom sem zasledila, da to napravo prodajajo tudi v navadni trgovini, pa se ne spomnim, v kateri. Mogoče Baumax? Ali kdo ve? Zanima me, kako enostavno (zapleteno) se zlaga, koliko prostora zavzame zložena naprava, koliko je naprava stabilna tudi za težje primerke ipd. Prosim za vaše izkušnje. Danca

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

21. mar 2005 13:24

Merkur na Viču in Maximarket v podhodu imajo prodajo izdelkov iz TV reklam! mperhaj

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

21. mar 2005 14:21

Merkur v Btc-ju Irena Šušteršič

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

21. mar 2005 14:26

Moram se jaz napisati svoje izkusnje: kupila sem sobno kolo, kupila sem napravo za delat trebusnjake, imam napravo za utrjevanje stegenskih misic, steper, imam dance mat od hcerke... veste kaj... nicesar ne uporabljam!! Sem navdusena, ko na tv vidim, kako lepo telovadijo in so vse same suhice in se mi zdi, to pa lahko tudi jaz...na zacetku je zanimivo, teden -dva, potem pa si vsak dan recem- jutri zacnem redno in zares... samo recem. Zdaj imam vse pospravljeno v sobi za telovadbo. Ob priloznostih kot je danes, ko berem tale forum, pa imam slabo vest. Verjamem, da je se kdo kot jaz - hitro, prehitro minilo zacetno navdusenje... julia

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

21. mar 2005 14:58

Za tiste brez denarja, ki niste ziher v svojo voljo (torej v to, ali se vam bo nakup obrestoval), priporočam, da si najprej za 2 jurja kupite žogo - na njej lahko prav tako delate tiste trebušnjake z naklonom več kot 180 stopinj (ravno včeraj sem 1. videla to reklamo na tv, ko sem šla gledat umetnostno drsanje) in sem potem probala to na bratovi žogi! Je še težje, ker moraš lovit ravnotežje in se zahaklat z nogami za kak radiator ali kaj podobnega, delaš pa vsekakor! Verjamem, da če bi 3 min. na dan tole delala na žogi bi se kar poznalo - jaz sem jih naredila samo par za pokušino (večniti ni bilo časa, se mi je mudilo), pa si predstavljam, da ji v 3 min. nareiš kar nekaj... Na tleh jih naredimo kakih 40-100/min x 3 = 120 do 300 - seveda da se bo poznalo:) tudi če jih delate na tleh. Veri

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

21. mar 2005 17:20

Ja žoga je res fina - za trebušnjake, pa tudi drugače se da vse sorte fine vaje delat. Priporočam!! ivonja

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

21. mar 2005 19:40

Jaz imam klop za delanje trebušnjakov.Pozimi jih delam pred zajtrkom, da se prebudim. Sedaj ko je pa bolj toplo, pa vsak dan v fitnes. Ko se segreje zrak pa še na kolo. Prijateljica si je kupila to čudežno napravo (AB king pro) in si je dejansko utrdila mišice. Pravi, da dela vsak dan. Zdrži že 20 min. Pravi da lažje dela trebušnjake, ker ima podprto hrbtenico?! PACKA

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

23. mar 2005 14:05

No, pri nas doma je enako, kot pravi Packa. Svakinja si je res utrdila mišice, res pa je tudi, da je pri telovadbi dosledna. Moj mož se je pač odločil, da to reč nabavimo, in zdaj jo čakamo. Sva namreč dva, in ker lahko telovadiš v dnevni sobi, bo šlo verjetno lažje. Reč zavzame nekaj prostora - kak dva metra v dolžino in meter v širino, ampak kak kot se že najde, ne? Jaz pa sem že sporočila, naj mi družina za rojstni dan kupi kolo. Ugotavljam, da to ploh ni napačno prevozno sredstvo, in ker sem v letih, ko se moram vedno več gibat, da se mi enaka količina hrane ne bo poznala po celem telesu, sem sklenila, naj ga kupijo. To bo še veselo. Pozdrav, Mamamia mamamia

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

23. mar 2005 15:10

Veri, Kje se kupi žoga za 2 jurja? Jaz sem dala za njo v Sanolaborju 6.200 za premer 85 cm. Ker je v hiši ena premalo (hči in sin jo uporabljata tudi za sedenje pred televijo - priporočilo fizioterapevtov za boljšo držo), bi zelo rada kupila še eno.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti