Dojencek

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

tema odprta - 16. mar 2005 20:06 | ogledi: 1.827 | odgovori: 3

Torej punce (in seveda tudi fantje), ne vem ce ze veste sicer pa prva objavljam novico, da je nas Jernej postal ocka

24.2 ob 14.30 je prijokal [solze] ali prikrical ali se prismejal decek, ki so mu dali ime Aleksander. Koliko je bil tezakne vem, mogoce nam bo Jernej postregel s podrobnejsimi podatki (komu je podoben, kako je in spi, koliko joce ali ne...)

Jernej iz srca cestitam Vam in mamici, majhnemu (velikemu) Aleksandru pa vse dobro na zivljenski poti. Upam, da bomo ob priloznosti lahko tudi

julia

harmonija  

član od: 12.8.2003

sporočila: 222

16. mar 2005 21:15

Ojla, Julija! Poglej pod forum Prenovljeni urednik (http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=3783). Tam je tudi sličica malega junaka, ki je čisto po očku (vsaj od spredaj, hahaha) Čeprav je malo pozna, vem, da je tvoja čestitka od srca. Sem brala, da si se selila in si bila nekaj časa brez interneta. Lep pozdravček! Harmonija

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

16. mar 2005 23:36

Eh, eh...sem malo brcnila v temo (no, mogoce zelo)...saj ni prvic...sem mislila, kako boste vsi skocili...no ja... Jernej, ko pa bo Aleksander dobil sestrico ali bratca, pa se mi mogoce posreci.... julia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti