Barvanje pirhov

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

26. mar 2005 22:09

No samo tolk kar se jajc tiče. Ne priporočam barvanja v teranu, pravem čaju, papriki v prahu... deloma mi je uspelo le s kurkumo. Jajca so bela - boj bela kot prej - se pravi kdor želi iz rjavih jajc dobiti bela naj jih kuha v mešanici sadnega ter črnega čaja ter vina haha.... ivonja

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

27. mar 2005 21:25

Meni je s čajem in raznoraznimi cvetkami, pa seveda s čebulo že lepo uspelo, letos jih nismo barvali, ker od tu stanujočih nihče ne mara trdo kuhanih jajc. Če barvate z naravnimi barvili, je treba lupino prej nagrist s kisom, da je skoraj čisto bela, pa bojo tudi odtenki lepši:) Niso kriva današnja jajca, kar se tiče kemije, so bila prej gotovo bolj obarvana kot zdaj, saj prosto živeče kure delajo debelejšo lupino - za vse, kar nam ne rata, pa tudi ne moremo krivit "ponorelega sveta":) Veri

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

27. mar 2005 21:37

Veri, skoda, da nisem tega o razbarvanju vedela ze prej. Tako pa se, zal, pridruzujem vsem tistim, ki jim barvanje letos ni najbolje uspelo. Se s cebulnimi olupki ni bilo v redu (verjetno sem jih imela premalo)... julia

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

27. mar 2005 21:47

Eh, julia, saj veš, kako pojemo: Bit"če bolje, neko viče... Saj to, kako razbarvat rjava jajca sem že pisala nekam sem, na forum, ne vem na katerega... Pa nisem hotela spet težit s tem, zato nisem še prej tu pisarila. Veri

goričkarožica  

član od: 11.8.2012

sporočila: 8

17. apr 2014 20:20

Lani sem jajca barvala v teranu. Kupila sem tistege iz Špara za 6 evrov, jajca sem najprej dala v vodo mešano s kisom, približno za 20 minut, nato pa jih kuhala v teranu, tako da so bila jajca potopljena. Ko so se jajca skuhala, sem lonec samo odnesla na hladno in pustila čez noč. Zjutraj sem jih vzela iz lonca in ko so se posušila so imela lepo vijolično barvo s kristalčki, lepo je uspelo, tako da, ne obupat! :)

goričkarožica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti