Hot dog

neznan uporabnik

tema odprta - 11. mar 2005 17:37 | ogledi: 28.413 | odgovori: 14

HOT DOG zagotovo lahko pripravljen na veliko načinov. Napišite vaše predloge, dodajte katere sestavine (hrenovke, kruh, priloge, ...) so najboljše. Kako delate HOT DOG - kuhanje, sopara, grill, ... Imate ponudbo - aparat, priloge, posebne posode za doziranje prilog, .... Ste mogoče našli kakšno zanimivo stran na internetu - zaupajte jo tudi nam.

Skratka skupaj lahko oblikujemo forum HOT DOG in ponudimo našim gostom TOP HOT DOG

LP

MARKO

TIPSON

Temo je spremenil(a) TIPSON dne 11. mar 2005 17:23:56

TIPSON

Anze_Svajger_SCRM  

član od: 2.12.2001

sporočila: 151

11. mar 2005 18:22

Men je najboljše pečena hrenovka, notri dam pa "namaz" iz majoneze, gorčice, ketchupa in pa veliko veliko (svežega seveda) česna. Ampak ta recept priporočam izključno za takrat, ko vam ni treba nikamor it, ker česen v tej kombinaciji naredi svoje. Res pa je, da ga dam jst zares veliko notri (v cca. 1,5dcl ostalih treh sestavin leti pri meni cela glavica stisnjenega česna).

anchika1  

član od: 24.8.2009

sporočila: 5

3. okt 2009 16:52

to pa more bit zanič fuj anchika1

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

3. okt 2009 17:43

anchika 1, šele vpisala si se pa že pljuvaš. Pa ti napiši kako si ti pripraviš hrenovke. Sem prepričana, da se bo tudi našel kdo kateremu tvoj način priprave ne bo všeč, pa če te bo zato pograjal, boš videla, da se ne boš prav nič fajn počutila. Mi hrenovke pečemo ali kuhamo. Priloga: paradižnik, senf, ajvar, kečap, ... vsako zase ali vse skupajzmešano - odvisno od razpoloženja S česnom bi morala pa tudi enkrat probat, ker mi je zelo dober kleo

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. okt 2009 23:37

Tako na hitro: Američani jih polijejo z mesnim chillijem (brez fižola), pa kislim zeljem, nasekljano čebulo, nek "sweet pickle relish", american cheese (procesiran sir v rezinah). Meni je še vedno najljubši z ajvarjem ali tommy senfom.

 

Vanja

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

5. okt 2009 9:20

Pa Američani imajo noro dober kruh oziroma štručke za hot doge. Takega kruha se pri nas nisem nasla :) Hot dog jem s kuhano hrenovko, senfom in malo ketchup-a. Ampak najboljši hot dog je bil pa ziher v New Yorku, prav zarad njihovega kruha. Lizzie

sirobt  

član od: 27.1.2005

sporočila: 18

26. nov 2009 15:34

hay meni najljubše in najbolše -čisto enostavno in po slovensko štručko prerežem in malo segrejem, dodam kislo zelje in pa domačo kranjsko klobaso, njam-mjam sirobt

zvezdanko  

član od: 4.8.2009

sporočila: 6

1. dec 2009 19:48

ma kaj Americani, mi Slovenci imamo NAJBOLJSO KUHINJO in NAJBOLJSI KRUH, ZAGOTOVO!!!! hod dog slovenske hrenovke z domacim kruhom, pa tudi ce ni prilog je odlicno TAKSNO JE MOJE MNENJE bozicka

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

1. dec 2009 20:05

Sklepam da ZAGOTOVO!!!! še nisi jedla nikjer drugje kot v naši najboljši Sloveniji? Mi, če se spomnimo, imamo doma Hot-Dog žur z avtomatom, seveda komaj sfolga kuhat hrenovke, in ne kompliciramo nič, francoske na pol, hrenovke, senf ketchup in majoneza. Pa seveda obilo piva za poplaknit. zzak1977

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

2. dec 2009 7:46

Hm. Maslena štručka, prerezana na vrhu. V njo pa pražena čebula (tista suha, ki se kupi v trgovini), zemf, in malo pekoče paprike. Aja, pa na koncu še hrenovka. :) sonic

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. dec 2009 7:52

E *ebiga, hot dog in kulinarika! Zelo redko se prevaram in kupim hrenovke, ponavadi skuham in pojem z veliko senfa ( le tako so užitne ). Moja žena ( ex ) jih redno kupuje za moje mačke,  ko prihaja na obisk. Mačkam pa zelo teknejo.

Pa kje najdete take teme: cela soba mi smrdi po naftalinu.

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti