Hot dog

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

2. dec 2009 8:03

Tudi med hrenovkami so dobre hrenovke in posledično hot dog. Pa če tebi niso užitne kako jih lahko daš šele mačkom, imajo malo drugačen prebavni trakt kot mi. zzak1977

pena  

član od: 8.3.2013

sporočila: 1

8. mar 2013 12:22

kaj pa ta fora? :) Francoško štručko prerežemo na pol. Spodnji del štruške namažemo z gorčico, dodamo naribano sveže zelje ter pečeno hrenovko. Za piko na i, čez hrenovko naribamo še sir ter na vse skupaj položimo zgornji del štručke. Vse skupaj nato, za nekaj časa, položimo v toaster, da se sir stopi in štručka popeče. 

pena

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

8. mar 2013 13:18

Jaz pa spečem tanke palačinke, noter zavijem hrehovko, dunajsko spaniram in ocvrem! Tudi v dušeno zelje, na koncu narežem hrenovko na kolobarje......Tako je pri nas!

kvačkarica

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

8. mar 2013 17:19

Naj večkrat kar klasično in si vsak da notri od prilog kar mu je všeč.Sem pa že štručko prerezala po dolžini,kuhanp hrenovko ovila z slanimo dala v štručko prekrila z sirom in v pečico toliko,da se je sir stopil.Potem pa od priloge pač po želji.Nekaj podobnega sem v srednešolskih letij jedla v dairy quinu ali kako se je že imenovala v stilu fast fooda podobno kot mac donalds

 

chappy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti