Gibanica z listnatim testom?

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

tema odprta - 9. mar 2005 9:25 | ogledi: 5.447 | odgovori: 3

Zanima me, če ste že delali gibanico z listnatim testom (enak recept kot za prekmursko gibanico, samo, da bi dala namesto vlečenega testa listnato) in kako vam je zadeva izpadla?

jade

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

9. mar 2005 9:37

Jaz sem jo že jedla ,delala ne ,saj veste to potem ni več prekmurska gibanica ,ker izgubi svoj specifičen okus ,ki jo dela tako edinstveno njam ,njami.... Izgledala je v redu če vas to zanima ,ampak čutilo se je da to ni to -jaz sem bila mogoče bolj pozorna ,saj veste Prekmurcu ne uide pri gibanici okušanje in seveda izgled . LP Marta

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

9. mar 2005 11:25

Z listnatim testom ni več prekmurska gibanica, je pa tudi zelo dobra sladica, lahko sladka ali slana, jaz dodam orehe in rozine v skuto, pa vse skupaj na listnato testo, zvijem in spečem. Probajte!

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

9. mar 2005 12:29

Hvala za odgovore. Ja pa jo bom res raje delala, tako kot ponavadi, ja v bazi recept z listnatim testom pa me je zanimalo, če je boljša kot z vlečenim. Ja Galja ta predlog pa je res dober, bom tudi to ob priliki probala. LP jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti