Polnjene paprike

_kekec_  

član od: 25.2.2005

sporočila: 230

9. mar 2005 15:08

ČAO. MORAM POVEDAT, DA SEM NAREDILA PAPRIKE, AMPAK Z NADEVOM IZ KROMPIRJA IN ČEBULE.RECEPT MI JE DALA KOLEGICA IN NAJ POVEM, DA MENI TO ABSOLUTNO NE GRE SKUPAJ.V BISTVU SEM KROMPIR NARIBALA, SESEKLJALA ČEBULO-POLOVIČKO, SOL, POPER IN VEGETO IN NAPOLNILA PAPRIKE.PEKLA SEM JIH 1 URO POLILA S SMETANO IN ČEZ ŠE SIR.MENI TO NI PASALO. DRUGIČ BOM PROBALA RAJE Z OSTRIGINO OMAKO. ČAO IN HVALA MAMAMIA. _kekec_

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

9. mar 2005 15:44

Kristina, lahko narediš sarme. Saj fila je tako in tako ista, okus pa sveda zaradi zelja drugačen. Zame boljši. Oh, kaj bi moji fantje dali za vsaj kakšno filano papriko. LP Tina

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

9. mar 2005 18:51

Dodaj še malo kuhanega riža in bo dobra rižota. Lumpica

malan  

član od: 10.9.2001

sporočila: 412

9. mar 2005 19:30

v bazi je moj recept za polnjene paprike http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=1354&besed sicer nima ravno dobre ocene, ampak doma je požel ovacije, tako da zanič že ne more biti glede na sestavine pa je recept z ostrigino omako gotovo vreden preizkusa

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

9. mar 2005 20:54

Ah daj no Malan - ocene pa res niso pokazatelj dobrega recepta. Smo različnih okusov in ....meni paše na kruhu namazan topljen sirček premazan z majonezo. Našel se bo še kakšen oboževalec tega, ostali pa bodo jed popljuvali brez da bi jo preizkusili ali pa jim pač ne bo dobra. Meni pač je. Lumpica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti