Prt za okroglo kuhinjsko mizo

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

3. mar 2005 8:49

Že nekaj časa sem izkala prt za zelo veliko mizo. Februarja je prijateljica praznovala Abrahama in sem ji kupila oz. naročila izdelavo prta (mere: 400 x 150). Pred novim letom sem si kupila dva svečana nadprta, ki sta bila od proizvajalca URH, tudi v trgovinah sem zasledila ogromno izdelkov od: Urh & Co, Preserje. Zapeljala sem se gor, zelo prijazna gospa mi je 45 minut razkazovala blago... (res pa je, da imajo samo dekorativno - prte, nadprte, blazinice, blazinice za sedeže, predpasnike...) Pustila sem mere in so me čez 14 dni poklicali po telefonu, naslednji dan sem dobila robo, po povzetju, na dom - hitra pošta. Naredili so mi prt, krasna izdelava, zelo lepo blago, dim. 400 x 150, za sebe sem vzela tri nadprta, hčera si je pa vzela prevleke za blazinice. Prt je bil okrog 10.000 SIT. Lahko se naroči tudi po telefonu. (01/363-20-94). Imam pa še en naslov, do tam še nisem uspela priti (v službi smo pri njih naročali prte za restavracijo): M.A.J., Na palcah 8, Tacen, (511-68-05). Pozdravček

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. mar 2005 8:55

Pomlad, moja jedilniška miza v dnevni sobi je res lepa in je ne prekrivam s prtom, razen z majhnim okrasnim, ampak ko tam jemo pa tega ne moremo početi brez prta ali vsaj pogrinjkov, se ti ne zdi? Jaz potrebujem prt za obede, ko nas je pri mizi več, 10 do 14 se nas običajno zbere. Zato sem hvaležna vsem, ki ste se oglasile in dale nasvete. Edino šivam ne sama (samo gumb znam prišiti), tako da bo to storil kdo drug, pa tudi tista varianta od barbareb. se mi zdi zelo zanimiva. Skratka, hvala vsem za pomoč, Mamamia mamamia

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. mar 2005 10:02

V Bali v Šiški (Celovška, ob Stari cesti, zraven 199 shop) dobite ogromno različnega dekorativnega blaga, tudi prodajalke so zelo prijazne in lahko stikaš kolikor te je volja in so vedno pripravljene pomagat:) Blago prodajajo tudi na kilo in kadar ga dobijo iz Češke ali Italije, je izbira velika in relativno zelo poceni:) Res pa se bolj splača če kar same šivate (saj sploh ni težko, mene ni nihče nikoli učil, še knjige nisem imela nobene, pa sem zašila že svašta:) hihi, pomlad, morala bi videt najino bodočo kuhinjsko mizo - je bivši kateder, če ti to kaj pove:) tiste negravžne belozelene barve, od spodaj popisana,... Tak da ko se preseliva, bom zašila par prtov, iz istega blaga pa še prevleke za sedežne blazinice in blazino za na klop - no, pa to moram tudi še zašit:) Skratka, veliko dela me čaka:) Ampak bo pa vse v stilu:) Veri

Pomlad  

član od: 26.5.2004

sporočila: 91

3. mar 2005 10:49

Veri, super, da si tako kreativna! Ko sem napisala pripombo, sem bila res z mislimi bolj v salonih, po katerih zadnje čase hodim (in se križam nad cenami Ker te nove mize so nekatere res prekrasne in bi bil čisti greh jih skriti pod prte. Sama zelo rada uporabljam različne pogrinjke (v trgovinah Dom in Dota imajo zelo lepe) in različne podstavke za posode in kozarce.

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

3. mar 2005 19:20

Veri, si že bila v KiloMetru v BTCju v hali D in A? Tam imaš različno blago ( za posteljnino, frotir,prte, dekorativno blago, obleke...), cena je prav tako za kilogram pa še trgovke so zelo prijazne. stana

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

4. mar 2005 9:28

Hvala, stana, sem bila:) Je prav fjan tudi tam, samo Bala je čisto blizu mojega dragega, pa mi potem ni treba 5 kil blaga tovorit na biciklu:) Sicer imam pa povsod ogledano kaj, samo trenutno si ne dovolim kupit prav nič, ker sicer me bojo predčasno izselili. Imam namreč kup podedovanega blaga, ki je sicer super material in lepe barve, ampak nikoli oboje hkrati...ja, seveda, ali pa tkanina ali metraža ni prava:) Joj, smo zahtevni, a ne? No, zato moram počakat, da se preseliva, pa da delam kar direkt:) In počasi porabim še vse to... Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti