Keramične ploščice

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

tema odprta - 2. mar 2005 16:20 | ogledi: 6.283 | odgovori: 13

Letos bi prenovila kuhinjo in sanitarije, pa me zanima, če je katera slučajno pred kratkim kupovala keramiko in kje, zanimajo me predvsem ugodne ponudbe oz. razprodaje! Hvala! Galja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

3. mar 2005 12:12

Bom vprašala svakinjo, ona se ukvarja z notranjo opremo stanovanj in objektov in je z vsem na tekočem. Ti sporočim, ampak verjetno bo treba v Merkur na Studencih, pa v Keor na Pobrežju, nekaj imaš tudi v Graddom ali kako se reče na Libmuški cesti, malo naprej od pošte v Pekrah je trgovina; kakšne akcije so vedno in povsod, zato je najbolje, da se ti ne mudi. Moja mama je kuhinjo iskala dve leti, pa se je izplačalo: za izložbeni primerek je z vsemi gospodinjskimi aparati razen pečice plačal dvakrat manj kot bi sicer samo za "metražo" kuhinje, torej brez aparatov, če bi z nakupom hitela. In tako je tudi s ploščicami - nekaj časa te bo stalo, izplača pa se potrpežljivost vedno. Mamamia mamamia

Palma  

član od: 29.9.2003

sporočila: 285

3. mar 2005 13:17

Galja, ko boste hodili si ogledovati keramiko, mogoče ne bi bilo odveč iti pogledati tudi V Selnico ob Dravi k Strmšniku, kjer prodajajo tudi jajca. Imajo kar dobro izbiro keramike, po ugodnih cenah in še pripeljejo jo vam na dom. Midva sva lani pri njih kupila keramiko za zunaj, potem ko sva obredla že vse trgovine v Mb. Bilo je ugodno, keramika pa po ugotovitvi keramičarja, ki je nama polagal, zelo kvalitetna. Še sam se je zanimal zanjo. Lp in ugoden nakup želim, pa veliko potrpljenja! Palma

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

3. mar 2005 14:27

In če bo Galja šla k Strmšniku, naj se prej javi Mamimii, da jo povabi na pijačo v Tenis klub Spin, ki je kak km pred Strmšnikom. Da se spoznamo, ne? Pa še Palma naj pride zraven, da vidimo kdo je, ko tako dobro pozna tamkajšnji konce. De se nisva morda že srečali na kakšni "čagi" tam na Spinu??? MAmamia mamamia

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

3. mar 2005 14:39

Super poznate zadeve, ni kaj! Seveda bom šla pogledat, sicer se mi še ne mudi tako, delali bi nekje tam junija, ampak bi si rada vse prej nabavila, ker je tega ogromnoooooo, ne samo keramike, še vsa notranja oprema in okno, polica, dva radiatorja itd... Ogromno...... zato si že zdaj iščem naokrog in poizvedujem. Za tega Strmšnika pa nikoli slišala, čeprav vem, kje je Selnica ob Dravi! Smo včasih tja hodili k enim prijateljem, zdaj je prijateljica žal pokojna! Pa še na enem kmečkem turizmu smo imeli lani birmo, sem pozabila, kako se imenuje, je pa visoko v hribih in vem, da imajo neke živali....... Skratka zelo lepo! Vsem hvala za koristne nasvete! Galja Ob priliki se dobimo!

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

3. mar 2005 15:04

Mi smo tudi pred kratkim prenovili kopalnico. Keramiko smo kupovali v Adutu-BTC- tocno nasproti Millerja. Zdaj imajo tam tudi prenovljeno trgovino z malimi zivalmi, spodaj pa je ostala keramika in kopalniska oprema. Moram rect, da smo veliko preletali in iskali a tukaj nam je bilo dalec najboljse. Poleg prijaznih trgovcev imajo ogromno opreme domacih in tujih proizvajalcev. Je res za malenkost drazje a kvalitetno. Seveda pa imajo tudi cenejse programe. Morda nebi bilo napak ce bi sla malo poskilit. Vesna Vesna Milek Recko

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8686

4. mar 2005 8:48

Leto in pol je od tega, kar smo prenavljali kopalnico. Jaz sem si zastavila kupovino ploščic in opreme tako: prvo sem nekaj tednov hodila po trgovinah, zbirala prospekte in si pisala cene. Potem sem trgovine skrčila na tri, primerjala cene in šele potem sem se odločila za nakup. V Excelu sem si naredila tabelo in napisala rekapitulacijo - seznam s cenami za opremo, ploščice, luči, ventilator, mojstre, cevi. Ko sem eno stvar kupila sem vnesla znesek. Če je kakšna stvar bila ceneje, mi je za drugo stvar ostalo malo več. Ploščice, tuš kabino in baterije sem dobila v trgovini na križišču Letališke - Kajuhove. Omarice - ogledalo, WC školjko, desko in držala za brisače in mila pa v Merkurju na Rudniku. Odlično se je izteklo, mogoče je bilo kakšnih 10.000 SIT razlike od moje rekapitulacije, ni bilo nobenega presenečenja, da bi izpadel kakšen dodaten strošek. Pozdravček!

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

4. mar 2005 12:41

dragička, dala si mi fajn idejo! Sama pozabljam, da imam računalnik, pa si vedno čečkam na papirčke, potem jih založim in spet sem na začetku. Si bom tudi jaz tako naredila, v treh mesecih bom pa ja zbrala vse informacije in upam, že tudi kaj nakupila. Hvala vsem, da se tako trudite! Galja

Palma  

član od: 29.9.2003

sporočila: 285

4. mar 2005 13:26

Mamimii odgovarjam, da se zagotovo še nisva srečali na čagi pri Spinu, ker prvič sploh slišim, da se tako reče tam. Mislim si pa, da vem kje bi lahko to bilo, saj se vsak dan vozim tam mimo. Te konce pa res poznam, saj živim tu nekje blizu - (cca 15 km gor ali dol, a ne?) Srečamo se pa lahko, nimam nič proti. Lp Palma

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. mar 2005 14:27

Ja, Palma, to je tisti teniški klub malo pred Strmšnikom, prej ga kdo pozna pod imenom pri Denisu ali pri Dolinških. ZDaj se tam igrišča ne vidijo, samo balon, poleti pa je tudi zunaj živahno...Mamaia mamamia

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

4. mar 2005 16:02

Ja Dragicka, imaa popolnoma prav. Cisto vse tabele, koledarcke, slike, fotke in kaj vem kaj se vse imamo pri nas na masini. To pomeni brez papirckov in zlahka se vse najde. Racunalnik ti mora olajsati delo, ne da se na njem nabira prah. Pozdravcki in obilo potrpljenja pri nakupih!!! Vesna Vesna Milek Recko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti