Krostata s čokolado

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

18. mar 2005 23:00

Hej Zala, za kremo načeloma lahko not zamešaš tudi kak drug čokoladni namaz namesto Nutelle, če pa vam ni všeč noben namaz na sploh, potem pa bo dovolj, če količino čokolade povečaš na cirka 500 gramov na 3,5 deci sladke smetane. Bo zagotovo enako uredu. Črno čokolado pa lahko seveda zamenjaš tudi z belo. Julija, upam, da je preizkus uspel. Lep pozdrav vsem in prijeten konec tedna! Mislim, da smo si ga vsi zaslužili. Tjas

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

20. mar 2005 20:11

Ja, krostata je uspela!!! Nebesa za moje okusalne brboncice! Genij je, ki si je izmislil ta recept. Tjas hvala za pomoc in recept in hvala da si se tako potrudila. julia

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

21. mar 2005 7:06

z veseljem! Tjas

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

21. mar 2005 9:26

Hojla, tudi moji buhtlji so uspeli :) Naredila sem kvazi domačo nuttelo - čokolada-maslo, in ko se je strdilo, tako da sem lahko lepo zajela z žličko, sem nadevala v kvadratek testa in dobro zaprla žepek. Nič ni teklo ven, niti iz tistih z marmelado! Najm :) LP Zala

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti