ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

28. feb 2005 13:27

Zdravo. Uuuu smo že veliko napisale. Pa naj jaz začnem tretji del, ena pač mora biti prva. Rožica, kje si bila? Sem te že tako pogrešala....da mi tega nikoli ne narediš več, da se tako dolgo ne oglasiš. Ja dol mi je šla tista kila, ki sem jo "pridelala" na smučariji, drugače je pa itak kriza, ker ne gre dol. Me je nekaj dni nazaj (po smučanju) "držalo", da bi prenehala s tem in bi prešla na prehranjevanje po Montignacu...ampak sem še kar z vami. Rekreacija? A se kot rekreacija štejejo trebušnjaki? Ker če se se dnevno rekreiram, drugače se pa ne. No pa na faxu imam obvezno športno in bom začela hoditi na fitnes. Punce, kako ni nič sadja? Kaj pa kivi, mango, ananas, dinje? Danes sem celo videla, da ima najboljši sosed celo lubenico, dobro o okusu raje ne bom... Jaz ga imam vedno toliko doma, da se težko odločim, kaj nas sploh jem... Danes bom pa imela za kosilo sadno kupo:ena hruška, jabolka, kivi in banana z malo cimeta in limoninim sokom....se mi že sline cedijo. Lp, maychi Sporočilo je spremenil(a) maychi dne 28. feb 2005 13:29:13

bambola  

član od: 25.2.2005

sporočila: 43

28. feb 2005 13:33

Kako pa je če na sadni dan, ješ na primer tudi solato za kosilo al pa za večerjo? bambola

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

28. feb 2005 13:33

Očitno smo kot zelo uspešna tv limonada. Že 3. "sezona" je štartala! Saj je res da nam nikol ne zmanjka besed. tejčica

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

28. feb 2005 13:35

ja pravijo da lahko en obrok zamenjas s zelenjavo. jaz raje poskusam ustrajat na sadju, ce pa je res sila potem pa pade tut kaksna solatica s cebulo ali cesnom vipercat

bambola  

član od: 25.2.2005

sporočila: 43

28. feb 2005 13:36

Punce jaz sem na 8 dnevu, pa me že panika grabi da ne bom shujšala, čeprav morm rečt da sem šla v teh dneh -2kg dol. Imam pa 31 let, 161 in sedaj 61 kg, rada bi prišla na 55 kg , upam da bom v teh treh mesecih to uspela. bambola

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

28. feb 2005 13:38

Bambola, na sadni dan lahko ješ tudi zelenjavo. V Rinini knjižici je 4. dan v bistvu vitaminski dan. Lahko si privoščiš solato, dušeno zelenjavo... Malo popestri jedlinik, pa tudi bolj se naješ porcije zelenjave kot pa če poješ npr. 2 hruški. tejčica

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

28. feb 2005 13:43

Evo ga, že tretji del. Jernej, kaj naj bi to pomenilo, da gre v tretje rado? Jaz res upam, da gre v tretjem delu diete rado Maychi kako je bilo kaj z izpiti? Mislim, da če je na sadni dan kriza, si je najbolje na žaru popeči kakšne bučke. Kompot pa tudi jaz marsikdaj pojem kar topel - topel obrok na sadni dan. Na sadni dan pa sem se tudi jaz že vsega prenajedla - res že komaj čakam obdobje nektarin. Kje pa Marina5 hodi? pa Kokos? Veliko je novih, kar je super fino, ampak tudi "stare sablje" pogrešamo, a ne? Kako je nalin s trebuščom? Darchy

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

28. feb 2005 14:01

Ha,ha ha haaa,.. Zdaj si me pa potegnil, Jernej! Jaz pa gledam kje so strani. Že kar avtomatsko sem prestavila drsnik do konca v desno, pa nič strani. Sem mislila da je spet kakšna napaka na strežniku. Pa gledam na dnu strani pa nič ne piše o kakšni napaki..... Sem pa res blond! Prebrat pa ne kaj piše na temi ! Maychi, tudi jaz počasi obupujem. Če po pravici povem, sem tudi jaz že gledala za drugimi dietami. Nikamor ne gredo ne kilogrami in ne cm. No kg bi verjetno kar hitro šli v + , vendar si tega ne želim. No je pa vsaj za nekaj dobra ta dieta. Lp, Rožica Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

28. feb 2005 14:03

Darchy, če hočeš tekmovati v tem, kdo je najmanj shujšal, boš izgubila! Od prvega vodnega dne nisem shujšala NIČ! En dan je šla dol kila, po prvem OH dnevu (za kosilo testenine z drobtinami, za večerjo kos pehtranove potice in rebro čokolade) pa je prišla kila nazaj. Zdaj sem tam, kjer sem bila, naslednji teden imam pa že drugi vodni dan. Torej? Mislim pa, da se na OH dan da jesti še kaj drugega kot pica in makaroni. Punce, če ste brez idej, poglejte v kakšno navadno kuharsko knjigo, se da kaj skombinirat, da človek ne škripne od dolgega časa za mizo. Lisa

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

28. feb 2005 14:32

Halo vsem prisotnim, Javljam se vam iz Beograda in naj na hitro povem kaj me zuli: 3 dni SEM ZRLA. Ne jedla, nazirala sem se. Pojedla sem vse kar so mi dali in v soboto zvecer sem sla se v hotelsko trgovino in si kupila dve cokoladi, ki sem jih pojedla potem v svoji sobi. Torej, zdrzala sem skoraj dva meseca, brez pretiranih pregreh in namesto, da bi se drzala naprej, sem se nagradila z eno pozrtijo. Tako, povedala sem, zdaj mi bo mogoce odleglo. Danes imam po programu sadni dan in se ga tudi drzim. Jutri je vodni dan, ki se ga bom tudi drzala. Danes sem bolj telegrafska in niti nisem utegnila prebrati vsega kar ste napisale, ker ste bile prevec pridne cez vikend. Jutri se vracam domov in komaj cakam, ker se moram resno spraviti v red. Lepo se imejte punce in naj vam zaupam, da me od same hrane vse tisci. Obcutek imam, da sem se zredila 10 kil, ceprav vem, da to ni mozno v treh dneh! Ne gresite, ker vam bo potem zal :o)) Matr sem (post festum) pametna! Dijoooooooooooooooooooooooooooooooooo Marina5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti