ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

bambola  

član od: 25.2.2005

sporočila: 43

1. mar 2005 9:32

Dobro jutro.........dans sem bila žalostna 7 dan sem imela 2 kg manj sedaj pa kaže tehtnica +0,5 kg, joj joj..............pa še na WC nisem šla enih tri dni, je to normalno? bambola

tiina  

član od: 23.2.2005

sporočila: 26

1. mar 2005 9:43

Bambola, sva na istem.. jaz sem se zjutri hotla kar najest it od zalosti :// za WC je pa dosti normalno, saj manj jes, telo pa bolj izkorisca. Jaz zraven pijem donat, zjutraj obvezno, pol pa se kaksen dcl,ce se spomnim. tiina :)

bambola  

član od: 25.2.2005

sporočila: 43

1. mar 2005 9:45

Boh, se mi zdi tako čudna dieta. v 7 dneh - 2 kg, zdaj ko je 9 dan, in to še po sadnem dnevu pa +0,5 kg, sicer imam 62 kg pri 161 in bi rada unih 7 kg oklestla dol, sam ne vem kako bo to. bambola

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

1. mar 2005 9:48

bambola...kr navadi se. jaz sem se zato enhala tehtat...prebava čist adijo. ampak ko pa greš ma wc, pa hitro na vago:) kako pa naj manj kaže, če je vse notri ostalo??? meni ne pomaga niti donat, niti kava, slive samo silom prilike. mogoče pa vso hrano skurimo v nič. pa skoz vodo izločamo.... tabina

lkc  

član od: 24.1.2005

sporočila: 66

1. mar 2005 9:49

Živjo vodnarke. Najbolj zdrava je "voda". Voda, voda.....je treba ja malo reklame za vodo. Res je danes en problem manj, ker se ni treba ukvarjat s tem, kaj bomo jedle. Že to veliko pomeni, pa kaj bo šele jutri, ko bomo veliko lažje. Vidim, da bo ta forum tudi za nekaj drugega še dober, ne samo za hujšanje, ampak tudi za delanje dojenčkov. Samo da ne bo to postalo nalezljivo, ker smo ene z dojenčki že zaključile , ha , ha , ha.ž Sicer pa kar veselo na delo (delanje dojenčkov mislim). Držite se, LP. lkc

aknirad  

član od: 26.2.2005

sporočila: 87

1. mar 2005 10:33

Tudi jaz sem imela probleme z WC, čeprav sem na tešče pila TOPEL Donat. Ampak na koncu sem ugotovila, da me zapira zeleni čaj. Ko sem ga nehala pit, tudi Donata ne potrebujem več. Poskusite! Pa pa aknirad

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

1. mar 2005 10:37

NO LEP POZDRAV kako ste? joj punce ne se vec tehtat. tezje stezato, ker imate namesto speheca malo vec misic :) (to je moja tolazba, kadar tehtnica pokaze vec). vazno je da so hlace vedno bol prevelike v pasu. samo jaz imam to smolo da vse kar sem izgubila se mv prsa, tako da hlace se ne prlesejo :( no danes imam samo sadje in sem ze tok lacna da je to za znort. kaj dela psiha a? no lep pozdrav vsem se posebej pa eden vam ki ste na vodi - drzim pesti za vas papa vipercat

bonaca  

član od: 1.3.2005

sporočila: 215

1. mar 2005 11:32

Pozdravljeni shujšanci! Na forumu sem se vam pridružila že pred parimi dnevi, a le kot bralka, zdaj pa tudi drugače. Pri tej 90 D dieti imam danes 51 dan in 8 kg minusa. Do zadanega cilja me ločita še 2 kg (kar bo več bo več kot odlično - za prvo rundo hujšanja, milslim). Še nobena dieta ni do sedaj name naredila tako dobrega vtisa, kot ta. V bistvu lahko vse ješ (ali skoraj vse), le ne naenkrat. Zame je najbolj bistveno, da lahko jem kdaj pa kdaj tudi kruh (se mi zdi, da če bi druge diete dovolile, da ga vsaj povoham,bi bila bolj mirna). Ja, kaj moreš, ljudje smo različni in vsak ima svoje dobre in slabe strani. Pa lep sončno-mrzel pozdrav iz Štajerske, vodnim pa veliko uspehov in dobre volje! Bonaca bonaca

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

1. mar 2005 11:46

Khm, khm ... grešnica prisotna! Pokorno javljam, da sem pridna in včeraj jedla samo sadje, danes pa pospešeno pijem. Na avionu sem popila en liter radenske, ker navadne vode nimajo, zdajle pa v službi žulim vodo. Bom potem še malo antifriza prilila, da kaj ne zamrzne (en vroč čaj!). Hja, grešila sem, priznam in verjemite mi, žal mi je, ampak zdaj ne bom gledala nazaj, samo naprej. Ja, Marjetka Cvetka, mojo vago bi sigurno kap, ampak se ne vagam in zato ne bo prevelikega šoka. Imam pa občutek, da sem dobila nazaj čisto vse kar sem v dveh mesecih pridno izgubljala. Sicer vem, da to ni možno, ampak včeraj sem se počutila pošteno debelo. Danes je že boljše in tudi obleke so še vedno preširoke. HVALABOGU! Punce, seveda bomo zdržale ob sami vodi. Kot ugotavljate tudi druge, sploh ni težko in tale dan bo za nami kot bi mignil. Sama bom šla tudi zelo zgodaj spat, ker sem vstala že sredi noči, da sem šla na avion. Sicer me zebe, pa ne vem ali je to zaradi lakote ali neprespanosti. Eno fajn banjo si bom privoščila pa bo :o). Nekaj pa vam polagam na srce, kameradke, ne se preveč sekirat zaradi majhnih pregreh (seveda, če se takoj spravite nazaj), ker ste pozabile koliko ste pojedle pred tole dieto. Sama sem izkusila tale vikend pravo "požrtijo" in povem vam, da sem pojedla v treh dneh več kot prej v 14ih dneh. Tako, da kakšno jabolko več, ali pest lešnikov in podobno sploh ni problematično. Preveč strogi smo včasih do sebe. Malo strogosti sicer ne škodi, preveč pa gotovo ni dobro. Meni je najhuje to, da sem spet zamudila svojo suho svinjsko klobaso, ki me še vedno čaka v zamrzovalni skrinji. Pa tako sem se je veselila ... zdaj pa bo čakala še več kot en mesec in jaz bom cedila sline :o)). Tudi jaz ODLJUBIM, da ga ne bom več srala. V primeru, da ga polomim, pa vam bom priznala. Tudi to vam ODLJUBIM :o)) Punce, z vodo za vitko linijo naprej ... :o) Pa hvala za razumevanje in prijazne besede. Pašejo! Marina5

Marina5  

član od: 6.10.2004

sporočila: 170

1. mar 2005 11:47

Aja, še pojasnilo: KORUZA je škrob, koruzni zdrob (polenta) pa je OH, ker je predelana! To sem nekje prebrala, pa se ne spomnim kje. Lep dan in ogrejte si ga vsak po svoje :o)) Marina5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti