ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

8. jun 2005 13:18

Cela že, cela, samo osmojena ;-) Darchy

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

8. jun 2005 13:34

Majdad in tvoja sončica - bravo za obe. Veš, da je en del tega brona tudi tvojega ! Darchy, nisem. Saj sem že malo manj jezna. Ali pa si bom tehtnico neklam nesla. Zanimivo, kako sem trmasta glede hrane in se res zelo redko pregrešim, nisem pa dovolj trmasta, da bi to tehtnico spravila nekam.... Berem knjigo od A. Kermauner Dnevnik Hijacinte Novak in umiram od smeha. V stilu Bridget Jones, ampak na slovenski način. Za crknit smešno. No in Hijacinta se je naveličala tehtanja in je tehtnico jadrno zabrisala v smeti. Glede na ceno moje digitalke je v smeti ne bi ravno vrgla..... marjanca45

majdad  

član od: 29.12.2004

sporočila: 72

8. jun 2005 13:34

Darhy in Marjetka cvetka, hvala za čestitke. Na tekmovanju ELITE CHEERLADING CHAMPIONSHIP je bila s svojo skupino med 2000 tekmovalci namreč tudi moja vnukinja. Tiste, ki znate angleško, in ste tudi mlajše, boste vedele, kaj je to. Sodniki so posebej pohvalili koreografijo in akrobacijo. Jaz na žalost samo "špreham deutsch in parlam italiano". Z angleščino bom začela v jeseni. Pravijo, da nikoli ni prepozno. Sedaj veste, zakaj imam malo časa. Trening in vožnja skoraj vsak dan...Sedaj grem pa k mesku in radiču. Upam, da vam ne delam skomin... majdad Sporočilo je spremenil(a) majdad dne 08. jun 2005 13:43:09 Sporočilo je spremenil(a) majdad dne 08. jun 2005 13:59:18

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

8. jun 2005 13:42

Zdravo! Vidim, da vam je že Darchy povedala, da sva se danes spoznali. Nisem bila čisto prepričana ali je prava ali ni, pa sem morala vprašati. Saj verjetno je izgledalo zelo čudno, da nekdo ki ga prvič vidiš stopi do tebe in te vpraša, če si to ti....ampak mi res ni dalo miru, sem pač radovedna punca. Če bi se zmenili, da se dobiva verjetno ne bi izpadlo tako kot je-sedeli sva v "kafiču" na faxu, ob sosednjih mizah.... zgleda, da je bilo usojeno. Punce, moram pa vam povedati, da bomo morali Darchy izključiti, ker res nima kam hujšati. Vodenke, čestitke za prestan vodni dan. Marjanca, upam da boš čimprej po svetu hodila brez mavca in s tisto kilco manj. Majdad, čestitke vnukinji. Si pa takšna moderna babica, ki uporablja računalnik, sodeluje v forumih, hujša in hodi na jezikovne tečaje. Malo je takšnih, pohvale!!!!! Jaz sem komaj mojo mamo in očeta naučila mobitel uporabljati Lp, maychi

mala mucica  

član od: 11.10.2004

sporočila: 50

8. jun 2005 15:46

Drage moje, Včasih je življenje prav težko. Pri meni je trenutno eno tako obdobje, ko od čustvenih bolečin komaj diham. Po dedkovi smrti sem v petek opazila da mojo zlato mucko Beni nekam zanaša (stara je 16 let). Veterinarji nič ne vedo točno kaj je - možno je da je kriva fizična poškodba (ima prekinjeno mišico v stegnu), ali da gre za raka (ima bulo na bezgavki). Se ji pa stanje nič kaj ne izboljšuje, tako, da sem kar zaskrbljena. Vem, da se morda nekomu zdi to bedasto, ampak Bena je tako velik del mene, da si sploh ne predstavljam, da bi bila brez nje. Sploh pa je grozljivo videti muco, ki je bila 16 let popolnoma zdrava, živahna, inteligentna, nagajiva, zdaj pa je le še senca sama sebe. Vsako noč pride k meni na blazino in se me s tačkami dotika po obrazu - pa nič več ne prede. Bom zdaj nehala, preden se spet zjokam. Dieta gre v redu - sploh mi hrana trenutno ne pomeni prav veliko. Kar na bruhanje mi gre, če se malo preveč najem. Sem kar vesela, da imam danes sadni dan, da lahko jem malo manj (ja to mi ni prav nič podobno). Tudi kile grejo pridno dol - res je vsaka stvar za nekaj dobra. Zdaj se borim za 6 spredaj - morda jo bom videla že jutri po današnjem S dnevu. marjanca - ko sem te brala sem začutila neko sorodnost - ko te nekaj sklati dol z neba in potre in ni druge, kot da zdržimo in čakamo, da bo težko obdobje minilo. Žal mi je za tvojo hrbtenico - pa tako super ti je že šlo. Ampak gotovo bo tudi to težko obdobje minilo (tolažim tebe in sebe) Punce, lepo se imejte in naj se vam sonce danes še posebej lepo nasmehne! mala mucica

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

8. jun 2005 15:54

No danes sem končno pripopala eno svojo fotko v naš album.Ni solo in ni bogve kaj ,ampak ko bom premogla boljšo jo bom sigurno poslala. Drugače pa moja dieta lepo napreduje in kilco sem tudi lažja od vodnega dne. Bernarda Sporočilo je spremenil(a) terlikar 1 dne 08. jun 2005 15:54:48

Sarica  

član od: 20.4.2005

sporočila: 74

8. jun 2005 16:54

Živjo, mala mucica, to da ti je tako hudi je čisto normalno, saj so tele naše mucice in kužki tako kot ostali člani družine in je jasno, da te skrbi in da si potrta. Upam, da jo bodo uspeli pozdraviti, vsekakor pa jo crkljaj, saj to tudi živalice rabijo tako kot mi, kadar smo bolni. Vsem ostalim pa le živjo!! Sarica

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

8. jun 2005 17:02

Terlikar1, jaz sem prav vesela, da se je v našem albumu malo začelo dogajati - morda se pa še katera opogumi! Bravo, punca! Maychi, upam, da se še kdaj srečava, pa kako rečeva, da si me bolje ogledaš, ker sem prepričana, da ti je sonce svetilo v oči, pa nisi dobro videla! Men pač moje mišelinke niso všeč. Tudi zate bi lahko rekla, kam pa ti hujšaš?? Pa verjetno že imaš kje kaj, kar ti ni preveč všeč...sicer ne bi hujšala. Še zmeraj se mi zdi čuovito, da sva se srečali, tako da bom še šla kaj na fax pogledat Punce vsem čimboljši preostanek dneva! Darchy

majdad  

član od: 29.12.2004

sporočila: 72

8. jun 2005 19:14

Ufa, danes me je kosilo po vodnem dnevu, čeprav je bilo količinsko skromno, prav tiščalo. Za večerjo bo samo solata. Maychi, hvala za vzpodbudne besede, prav tako Marjanci. Mala mucica, potolaži se, na žalost se moramo v življenju srečati tudi s takimi stvarmi. Darchy in Maychi, kako zanimivo srečanje sta imeli. Tudi najino z Marjanco je bilo enkratno. Terlikar, bom poskrbela, da boste primorsko vremenarico in babico videli, ko bom pri koncu z dieto. Samo kaj mi boste morale razložiti. Kljub x-križem še nisem za med staro šaro. Ko me kdo vpraša za leta, mu rečem, da jih imam 16 preč. Med vami sem za gotovo rekorderka. Jutri sem pa polno zaposlena, zato se oglasim zvečer..pa lep večer... majdad

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

8. jun 2005 23:56

Marjetka cvetka, kaj praviš sanjsak ženska? To je pa še daleč kar se postave tiče. Pa vseeno hvala za kompliment! Je pa res da sem zdaj kar malo ponosna nase in hodim bolj pokonci po svetu. Kje pa tičita Marina5 in Francka? Zdaj ju pa že pošteno pogrešam. Ej, punci javita se na raport!!!! Lahko noč kokos

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti