ločevanje živil 90 dni - 3. del

tema je zaklenjena

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

28. feb 2005 20:08

dober večer! hja, zadevo sem dobila iz večih forumov, knjig, pregledana s pomočjo, večji del je s spremljanjem teh naših zalog strani... v glavnem, poglobila sem se do potankosti, če katera kaj doda ali ima popravek, bom prav vesela. Maychi, a zakonca - pravzaprav ločenca, hja, saj vem, kako je pr njiju. Sploh pr gospe. Stric K je kar fajn. Je pa res, da sta z leti hujša. Oj, kokos, se mi je zdelo, da te že dolgo nisem brala, pol pa ugotovim,d a je bilo toliko strani napisanih, da se mi je samo zdelo, da te nič ni... saj si pridna ja. Danes sem imela B dan. Za kosilo sem si privoščila tunino in juhco. Zdaj za večerjo pa sem jedla zmiksano sadje. Hja, niso lih beljakovine, ampak mi je še ful sadja od včeraj ostalo, pa sem si naredila tako mešano čežano. Juj, je bila dobra. Zdaj, ko je moj želodček napolnjen, vam želim pa samo še lahko noč. Darchy

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

28. feb 2005 20:19

Bambola, v Rinini knjigi piše, da naj bi po tej dieti shujšal od 18 do 25 kg, sam je res od posameznika zelo odvisno kolk ma sploh za odplaknit, kolk se drži,... Men je uspel v treh mesecih dat stran 30 kg. Držala sm se pa skor 100% - včasih se nisem mogla zvečer upreti kosu kruha. Tu pa se moji grehi končajo. Pa veliko sreče! Vsi, ki ste jutri vodeni, pa želim čimveč zaposlitev, da boste čim manj na hrano tuhtali! Čau kokos

bobby  

član od: 29.12.2002

sporočila: 56

28. feb 2005 20:38

Kot vsak ponedeljek se tudi tokrat javljam. Danes je moj 50. dan diete, tehtal sem se kot ponavadi v lekarni, stanje je sledeče: ta teden -0,50 kg, skupaj - 14 kg! Kar zadovoljivo, se ja pač ta teden malo ustavilo, pa nič hudega in tudi nič čudnega, ker sem imel prehrano čisto zmešano, saj sem bil kar dvakrat v Oberstdorfu na skokih, pa še na sprejemu skakalcev.... Da bi seboj na vožnjo vlačil fižol in makarone, pa res ne gre, da o čem drugem ne govorim... Veselo naprej, pogumno vsem!!! Robi

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

28. feb 2005 22:10

Ne se preveč ubadat s tem koliko boste shujšali. To je res odvisno od začetne teže in od vsakega posameznika posebej. Nekdo ki ima veliko preveč kil je naprimer shujšal 18kg, nekdo drug ki pa ni bil pretirano debel pa samo sedem... Važno je da se človek dobro počuti in da dieto izvaja tako kot je treba, vse ostalo bo ko bo in zagotovo bo!! Itak pa ni dobro preveč nahitro kil izgubljat, ker baje potem kaj hitro rade pridejo nazaj, pa se imunskemu sistemu se sfuzla trdi disk. Sama sem v enem mesecu shujšala iz 70 na 66kg (visoka sem 165), pa se že krasno počutim in vsi me hvalijo koliko da se mi pozna, ko sem se pa merila je pa povsod za cca. 1cm razlike - če bi se po tem orientirala in pa po tehtnici, potem bi že padla v depresijo... Ne vem no kako dieta deluje na vas ampak jaz sem čisto naspidirana in polna energije, vse mi gre krasno od rok (očitno sem velik del svoje energije prej usmerjala v prebavljanje hrane ha ha!!). Nove cunje it kupit, pa v špegu se pogledat, glavo pokonci pa it ven se pokazat drugim, je treba ego nafilat!! Mejte se fino, pa si juter spet kej pišemo... ivonja Sporočilo je spremenil(a) ivonja dne 28. feb 2005 22:12:21

miranda05  

član od: 9.2.2005

sporočila: 23

28. feb 2005 22:39

Veliko poguma in volje vsem, ki ste jutri vodni! Sej vodni dan je pomoje verjetno lazji kot sadni. Ves, da ne bo nic za jest in ne premisljujes o tem kaj bi dal v usta. Jaz sem jutri sadna. Zdi se mi, da sem se vsega sadja ze prenajedla in da mi pr usesih ven gleda... pol pa sploh ne ves kdaj se bases s kako prepovedano stvarjo... Se dobr, da mam v rezervi paradajz in papriko. Njami Drugac pa mi mora bit tisto kar jem, vsec, ce ne sem lacna in gresim. Zato si rajs v trgovini kupim pregresno drago sadje in zelenjavo, vkljucno z buckami in paradajzom, samo da je prehrana cimbolj raznolika. Ce se ne bi dalo tooooook kombinirat, bi ze zdavnej vse poslala nekam. Danes sem se lotila pilates vaj. Sicer od dalec mojemu dragemu zgleda ful easy ampak povem vam, da so kar ta prave in se kar tezke, ce hoces vse tko naredit ko una pokaze. miranda05

miranda05  

član od: 9.2.2005

sporočila: 23

28. feb 2005 22:42

Aja pa se to, danes je moj 36 dan in tudi meni teza stoji od prvega vodnega dne naprej. Pravzaprav sem mela danes zjutraj 1 kg vec kot po vodnem dnevu zjutraj Se tolazim s tistim, kar pise v Rinini knjizici - da lahko teza tudi naenkrat LAHKO pade za 4 kg miranda05 Sporočilo je spremenil(a) miranda05 dne 28. feb 2005 22:43:38 Sporočilo je spremenil(a) miranda05 dne 28. feb 2005 22:43:56

aknirad  

član od: 26.2.2005

sporočila: 87

28. feb 2005 23:11

Tudi jaz (predvsem pa moji domači) opažam, da sem sedaj med dijeto polna energije, nič več ne nergam in si ne iščem "handlov". Ko bom pa začela še telovadit, pa bo verjetno še boljše. Bom začela kar jutri Mi lahko katera pove, če (in kdaj) lahko med kosilom in večerjo, prej kot v 4 oz. 3 urah pojem kakšno sadje ali zelenjavo? Včasih me kar zamika da bi. Obvezno pa takrat spijem črno kavo z natrenom. Temu se ne morem odpovedati. Je velik greh če na OH dan jem makarone s čisto čisto čisto malo golaževe omake, seveda brez mesa. aknirad

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

28. feb 2005 23:50

Hojla dekleta! Tako hitro tipkate, da komaj utegnem vse prebrat, kaj šele kaj pokomentirat. Darchy - sam ne obupat. Pravijo, da ponavadi kile stojijo po 1. vodnem dnevu. In to zelo dolgo. No jaz sem šele teden dni po vodnem dnevu, pa ni šlo dol niti za 1 gram. Sam jaz vem da ti bo uspelo, tako kot vsem nam ostalim. Ker mora. Če smo začele,....... ni vrag da ne bomo šle do konca. Sicer vse z majhnimi prekrški, pa vendar. Me prav zanima koliko kg bomo vse skupaj shujšale. Drugače pa opažam, da vam sadni dnevi ne dišijo kaj preveč. Hm. Pri meni je obratno. Jaz komaj čakam jutri, ker imam sadje. Odlično. Se mi zdi da sem že čist zabita s to hrano. In čist nč več mi ne diši. Sploh pa ne meso. Pa vidim da tudi kuhate in pečete sadje. Hm. Meni se zdi, da ma najbolš učinek čist navadno sveže sadje. Sočne pomaranče, mandarine, melona, mango, kaka bananca, hruške,..... njam njam. Obožujem to. Zdej pa še eno vprašanje. Verjetno se vam bo zdelo čudno. Kaj lahko jem namesto sladice za večerjo na OH dan. Danes sem imela OH dan in mi ni za večerjo pasalo nč sladkega. Pa sem vseeno pojedla košček peciva, pa mi je bilo kr slabo. Na čokolado pa niti pomislit ne smem. Bljek. Sploh mi ne gre več hrana. Kot kaže bom ratala vegetarjanc. Pa še neki novega je. Imam putiko. To je živa katastrofa. Povejte mi še, kako je s tem našim načinom prehranjevanja med nosečnostjo. Namreč z mojim sva se odločila, da bova imela dojenčka in zdej sem začela jesti folno kislino, kot mi je priporočila ginekologinja. Čez 3 mesece pa akcija. Še vedno brez smetane. :) Aknirad - probaj se zadržat na OH dan, in namesto golaža, daj na testenine kečap, al pa kako drugo zelenjavno polivko. Golaž in testenine absolutno ne gredo skupaj. Pa ni važna količina. Men tud mal na OH dan škripa. Pa sadje lahko ješ popoldne, sam moraš mal pazit, da ga poješ na prazen želodec. Torej na B dan mora biti med obroki 4 ure, na Š in OH pa 3 ure razmaka. Vsak sadež pomeni obrok. Glede kave pa smo tudi že razpravljali in ugotovili da natren ni najbolš. Jaz sem v neki knjigi prebrala, da umetna sladila upočasnijo prebavo. Sej če dobro pomisliš....... kava z natrenom res ni dobra. Poskusi brez. Pa mal bol švoh kavo si skuhaj za začetek. Jaz sem se hitro privadila. Jutri je torek, in množica junakinj ima vodni dan. Povejte vi meni, koliko vode pa spijete na vodni dan? Jaz sem jo na moj 1. sam 1,5 litra. Malo premalo, kajne?!?! Mislim, da ste me počasi se site. Želim vam lahko noč.

aknirad  

član od: 26.2.2005

sporočila: 87

1. mar 2005 0:03

Samo to še napišem pa grem Tudi jaz opažam da mi čokolada na OH dan sploh ne paše. Mi gre kar na bruhanje ko jo pojem. Včasih pa sem uspela pohrustati kar celo naenkrat. Se prav bojim kaj bo jutri zvečer. Namesto da bi se veselila sladkarij, se jih kar bojim. Morska medvedka hvala za odgovor. Se ga bom probala držat, le za kavo nisem sigurna če mi bo uspelo. Bomo videli. Nočko! aknirad

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

1. mar 2005 6:38

Dobro jutro, rožice ! Kako je mrzlo brrrrrrrrrrrrrrrr -16°C. Za popenit. Pa kdaj bo že pomlad, pa regrat, pa zvončki..... Torej, danes je dan D oz. bolje rečeno dan V ! Kar malo strah me je. Ampak po moje bo res boljši, kot sadni dan. Tako smešno mi je bilo, ko si zjutraj nisem nesla nobene culice s sadjem v službo. Na prvi vodni dan sem spila 2l vode, tokrat pa ne vem. Upam, da cim vec. Drzim pesti za vse nas, ki jim bodo zobje imeli danes dopust !!!!!!!!!!! DRŽITE SE, SAJ BO HITRO MIMO ! Vsako uro bomo bližje jutrišnjemu dnevu ! lepo se imejte marjanca marjanca45

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti