Strojček za izdelavo testenin

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

4. dec 2013 14:46

irena66 je napisal/a:

http://www.youtube.com/watch?v=TXtm_eNaIwQ

 

Tole bi pa jaz imela, sam ne najdem cene, kolk je tole drago.

Po moje kar.



irena

 

jaz tudi, zal imas prav da je precej drag hec.

"Stressed is desserts spelled backwards!"

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

4. dec 2013 14:53

Naj se pridružim vaši debati o tem strojčku in mojimi slabimi izkušnjami v zvezi z nakupi le teh. Ker nam je stari neke italijanske znamke odpovedal, sem se podala v nakup novega. Vsa srečna, ker ga dobim v Jagru za manj kot 20 evrov. Rezancev sploh nisem mogla izdelovati, saj je zobčenik nonstop preskakoval....kljub garanciji, ga niso vzeli nazaj, ker menda ni garancije na te strojčke, popraviti se ga pa ni dalo. Jaz vtrajna kot sem, kupim v Šparu v akciji, no tale bo pa delal, nemška firma-groza, pa kaj imam ravno jaz takšno smolo, spet ne gre.Mož vzame vse skupaj narazen-zobčeniki niso bili enakomerno nastavljeni.In, ker do tretjega rado gre, bom najbrž se podala po Ampio, katero večina hvali, pa saj ;kdor poceni kupuje dvakrat kupuje;,jaz bom trikrat!

kvačkarica

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

4. dec 2013 14:58

Ja sem našla ceno od 700 pa tja do 1700 evrov.

Ne bo šlo.

 

Bi pa blo fino če bi to kupilo več gospodinj skupaj, ker itak ga vsak dan ne rabiš.

To so pobožne želje.

Čeprav ideja pa ni slaba.

irena

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15151

4. dec 2013 15:46

Irena, tud jaz bi imela, ampak cena, cena...si predstavljaš koliko testenin lahko kupiš po 1 euro ali manj?

Bom kar ampio obdržala, za lazanje, rezance bo čisto ok.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

tasau  

član od: 24.8.2005

sporočila: 196

4. dec 2013 16:59

Tudi sama sem takšnega gledala, samo potem imaš na koncu en kup mašin razstavljeni po kuhinji... :P In tako sem se na koncu odločila za tega, na katerem se delajo rezanci, lahko pa potem dokupuješ nastavke za špagete, raviole...

tasau

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

4. dec 2013 17:11

Imam strojček, ki je bil lani v akciji v Lidlu. Ma se mi zdi, da je isti kot tisti na amazonovi povezavi 2 strani nazaj, brez tistega dela za priklop na štrom. Za moje potrebe je čisto ok, edino to je, da tudi dela preširoke rezance za juho.

33bucko  

član od: 11.12.2013

sporočila: 1

11. dec 2013 15:12

Stroj oziroma aparat za izdelavo testenin dobite na bolhi malo rabljen ker žena ni za to jaz pa nažalost  preveč službeno odsoten. Je pa zelo dober pa še za kakšen evro se da pogovort. Je pa simac. Lp.

33bucko

Jejža  

član od: 6.9.2007

sporočila: 180

12. nov 2014 19:16

Zanima me, kje ste uspeli najti strojček Atlas 150? Zaenkrat sem ga našla le v Merkurju po "neprivlačni" ceni 100€. 

Hvala!

Jejža

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti