Kitajska restavracija v city parku

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

tema odprta - 17. feb 2005 14:05 | ogledi: 6.386 | odgovori: 14

Prosila bi za kakršnokoli informacijo o tej restavraciji. Nikoli še nismo jedli kitajske hrane in glede na to, da mož v kratkem praznuje abrahama, smo se odločili, da bi poizkusili nekaj novega. Kakšna je hrana,

kakšne so cene ......

Hvala za odgovor in lep dan vsem skupaj.

tejc  

član od: 6.4.2004

sporočila: 65

17. feb 2005 14:55

V City-parku sicer še nisem bil v" Kitajski" drugače pa le pogumno h Kitajcem.Cene pa so več ali manj ugodne v vseh kitajskih restavracijah.

Clek  

član od: 17.1.2005

sporočila: 33

17. feb 2005 15:05

Kar se hrane tiče je zelo okusna v kitajskih restavracijah. Je pa fajn, da vsak naroči drugo, da pol vsak malo proba drugih jedi. Se splača it. Cene pa se lahko primerjajo s standardnim kosilom. Clek

Pomlad  

član od: 26.5.2004

sporočila: 91

17. feb 2005 15:32

Jaz od kitajskih restavracij redno zahajam le v Kitajski zid v Šiški, vendar imajo povsod možnost menijev za več oseb, kjer pride veliko različnih jedi. Cene niso pretirane.

Janina  

član od: 31.12.2001

sporočila: 101

17. feb 2005 15:36

Kitajska restavracija v Kamniku je po mnenju velike večine ena boljših v Sloveniji. Poglejte ocene na: http://enaplus.com/1plus/prosti_cas/pregled.asp? Nekaj tednov nazaj, si je celo v Nedelu (v rubriki, kjer ocenjujejo gostilne po celi Sloveniji) prislužila 5 zvezdic, če se ne motim. Janina

katiaa  

član od: 15.2.2005

sporočila: 1

17. feb 2005 16:49

Želela bi povedati da za take priložnosti kot jo imate vi so bolj primerni mirni lokali kjer ni oviranih dejavnikov (ljudje..trgovine..hrup..)!! katiaa

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. feb 2005 16:52

Janina: Večina teh ocen je precej starih, treba jih jevzeti z rezervo po mojem. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

17. feb 2005 17:40

Poglej pod www.mojagostilna.com mogoče tu najdeš kakšno primerno restavracijo, pa ocene so tudi gor. LP SAŠA Sasa Aleksandra Venturini

Janina  

član od: 31.12.2001

sporočila: 101

18. feb 2005 10:02

Jernej, Res je nekaj ocen na strani enaplus starih, ampak mi smo tam stalni gostje in restavracija si vsaj po mojem mnenju še vedno zasluži vse pohvale - od kvalitete jedi do postrežbe. PS: Oocena v Nedelu pa ni stara in potrjuje moje mnenje. Lep vikend Janina

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. feb 2005 13:37

Super odločitev, da greste abrahama proslavit v kitajsko restavracijo. Če bo še okrogla miza, da se vse jedi lepo vrtijo na podstavku, boste brez težav vsi lahko poskusili različne jedi. Tudi mi namreč običajno ravnamo tako, da si vsak naroči drugačno jed, potem pa poskusimo vsake po malem. Tako tudi ugotovimo, kaj nam je všeč, in se je ob naslednjem obisku lažje odločiti. Zdi se mi tudi, da je kitajska kuhinja tako raznolika, da najde kaj zase tudi največji izbirčnež, pa tudi če je kdo vegetarijanec, od mize ne bo šel lačen ali nezadovoljen. Kar pogumno torej h Kitajcem, če pa koga pot zanese v Maribor, mu toplo priporčam kitajsko restavracijo ob Ulici kneza Koclja oziroma na prehodu od te ulice proti Židovski ulici (imena se ne spomnim, včasih je bila tu gostilna Karantanija). Jaz pa zdaj počasi domov na golaž in žgance, nič kitajskega torej (pa zato jutri iz lastnega voka). Mamamia mamamia

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

18. feb 2005 22:56

MALC, za predstavo si lahko pogledaš oceno enega Kulslojevca, ki je restavracijo, po kateri sprašuješ, že ocenil: http://www.kulinarika.net/baze/ocena.asp?ID=648 Drugače pa... jaz sem bila tam s fantom. Restavracija sicer ni slaba, postrežba je malce šepala , saj nama je vsako stvar prinesel drugi natakar, za plačilo so se tudi lovili. Pa kot so že drugi pred mano rekli, veliko je šundra, ljudi, ki se sprehajajo mimo med nakupi, tako da ravno za praznovanje ni najbolj prijetna. Drugače pa hrana ni bila slaba. Vendar pa po mojem mnenju je kitajska restavracija samo čez cesto od City Parka - Zmajev paviljon - zagotovo boljša izbira. Hrana je zares dobra, ambient je prijeten, urejen, natakarji so tapravi, šolani, in ne študenti, ki delajo preko servisa. Tudi cene so zelo sprejemljive (recimo 3500 tolarjev za dve predjedi, dve glavni jedi in pijačo), "novincem" znajo pa tudi zelo dobro svetovat, ko se gre za izbiro hrane. Srečno pri izbiri restavracije in želim vam, da se boste imeli lepo. Tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti