Jajčni namaz?!?

RiLe  

član od: 15.2.2005

sporočila: 1

tema odprta - 15. feb 2005 14:32 | ogledi: 9.127 | odgovori: 3

še iz vrca mam okus po tem namazu, pa nikakor nevem kako bi ga naredu? tukaj je opisan jajčni namaz samo mislm da ni notri majoneze bilo.. dejte mi pomagat, res se mi lušta :) dejte mal svetovat kaj bi še lahko poleg majoneze in kisle smetane dodal..

RiLe

SABIAN  

član od: 3.2.2004

sporočila: 110

15. feb 2005 18:34

Skuhaj jajca v trdo in jih ohladi, potem pa daj v mešalec jajca, skuto in zmiksaj (če želiš, da so v namazu še koščki, miksaj malo manj časa). Stresi v skledo, dodaj kislo in malo sladke smetane in malo majoneze. To je recept za jajčni namaz iz vrtca. Lep dan, Sabina

Smukvica  

član od: 23.12.2004

sporočila: 20

16. feb 2005 8:01

Živjo, Ko sem bila majhna je mama pripravljala jajčni namaz. Jajca je skuhala in jih naribala (čisto drobno), potem pa je dodala gorčico, sol, malo popra in včasih majonezo (če je ravno bila v hladilniku). Poskusi. LP, Smukvica

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

16. feb 2005 11:31

Živjo, en dober način je tudi, da trdo kuhana jajca sesekljaš, daš zraven res čisto na drobno zrezano (ali naribano) šalotko ali mlado čebulo, malo drobnjaka, gorčico, sol, poper, malo balzamičnega kisa in olivnega olja - da nastane namaz. Lahko se doda tudi malo milerama. Lisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti