Kulinarični kiksi

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

15. feb 2005 12:56

Moja mami pa limonin liker v dobri veri, da je šveps. Komaj ji je uspelo skuhati kosilo do konca ...

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

15. feb 2005 13:18

Že pred leti, ko sem si lase barvala s kano, sem jo zmešala z vodo in pustila na kuhinjskem pultu. Mož je z njo namazal palačinke, v dobri veri, da je čokoladni namaz. Mal je jamral, da je čudnega okusa, kaj dosti se pa ni upal pritoževati, mene bi pa kmalu od smeha pobral.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

15. feb 2005 13:40

No, moj oče je nekega lepega dne jedel čebulice in se pridušal, kaj za enega vraga da je mama kupila, da je okus teh čebulic nikakršen. No, izkazalo se je, da je iz shrambe vzel čebulice od tulipanov in jih začel jesti. Enkrat si je s kumarično kremo za obraz začel umivati zobe, vrhunec njegovega poznavanja kozmetike pa je bilo, ko se je kopal v kadi in je namesto pene v vodo zlil tri zamaške mehčalca. Mamamia mamamia

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

15. feb 2005 13:42

Moj oči je pa 1x pojedel hrano, ki jo je mami skuhala za psa. Ko ga je potem spraševala, kako da ni opazil razlike, je rekel, da: "Je sicer imelo nekoliko drugačen okus, ampak juha kot juha, saj veš, da nikoli nisem bil pristaš juh..." Veri

nalin  

član od: 13.1.2005

sporočila: 231

15. feb 2005 14:44

No lijana tvoja prigoda oz. prigoda tvojega moža pa je na višku. Tako sem se smejala Naj pa povem da je enkrat na obisku pri meni, brat vprašal če mam čokolado, pa sem rekla da je v kuhinji na mizi, pozabila pa sem povedat da je zraven tud pasja. No seveda jo je celo pojedu pa še reku mi je da je zlo dobra. No kasnej ko sem hotela mal mojga kužija nagradit pa ni mel več čokolade. nalin

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

15. feb 2005 14:44

Joj, na to pa sem jaz pozabila. Mi smo našim psom tudi kuhali ostanke mesa in kosti ter zelenjavo in s tem prelivali brikete. No, nekega lepega dne je moj tast popoldne povedal, kako mu je teknila tista juha iz kosti in zelenjave, le zakuho da je pogrešal, pa si je notri nadrobil kruh. Mamamia mamamia

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

15. feb 2005 15:07

Prav paše se nasmejat. Spotoma mi pride še kakšna ideja. Zadnjič je bila za kosilo rižota s piščancem v omaki. Po kosilu sem kuhala še čokoladni liker. Mleko,sladkor in čokolado sem skuhala in pustila na štedilniku, da se ohladi. V tem pride mož na kosilo. Naloži si rižoto in komentira koliko omake imam in če si jo lahko doda. Malo sem pogodrnjala, češ, da je še za enkrat, a naj si le malo vzame. In on nalije celo zajemalko.. Seveda čokoladnega likerja na rižoto. Ni šlo preveč dol. Suzana

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

16. feb 2005 0:09

Ob prebiranju tega mi je mož povedal kako je kot kakih 8 let star otrok kuhal kavo za sestro, 2 skodelici vode, 2 skodelici sladkorja in 2 skodelici kave ... :) Je pa naredil že pečen riž namesto kuhan, tako da sem nekako 2 dni rabila da sem njegovo posodo potem uspela pomiti in spraviti nazaj v obtok :) Marjeta Žniderčič

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

16. feb 2005 8:43

Ko je moj mož prvič kuhal kosilo sem bila v službi. Golaž je imel že pripravljen in naj bi skuhal samo pašto. Pa me kliče v službo: kaj lahko pašto podlivam? Pašto je vrgel v golaž in mešal. Predstavljajte si rezultat. Okusen že... Suzana

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

16. feb 2005 10:03

Hi, prav paše brat tole Tudi pri nas ne gre brez nezgod: Moje prve palačinke so bile tako trde, da jih je pojedla kanta za smeti. Oči je že pred leti kuhal slivove cmoke, pa jih je dal kuhat preveč naenkrat. Rezultat: v loncu so bile same bele pene, po vrhu pa so plavale slive . O cmokih ne duha ne sluha..... Mama me je kot otroka enkrat poslala v trgovino po rozine (pri nas je to malo daleč, 2 km peš v eno smer), čeprav je bilo mrzlo in deževno. Na koncu jih je pa pozabila dat v potico... Ko sem pred leti na kosilo povabila babico in dedka, da bi se pobahala s svojimi kuharskimi spretnostmi, se je pri teflonki pokvaril ročaj in vsi zrezki so mi tik pred tem, ko bi jih morala servirati, padli na tla... seveda pred vsemi, ki so čakali na kosilo ... čimmanj kiksov vam želim! maja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti